انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: StarOffice 7.0 full version
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
صفحات : 1 2
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.pac-its.psu.edu/unix/starofc/starof7_install.sh">http://www.pac-its.psu.edu/unix/starofc ... install.sh</a><!-- m --> 154M
From the CD

Run the executable script /unix/starofc/starofc7_install.sh on the CD, either through a terminal window or by clicking here and choosing to open it with /bin/sh.

کلیک این خط به جای کلیک رو داونلود این صفحه
البته فکر کنم OOo از استارآفیس جلوتر باشه !! مثل موزیلا که از نت اسکیپ جلوتر هست!! درسته؟ کسی با استارآفیس کارکرده؟ می دونید با فارسی چطوره؟
دانلودش مشکلي نداره.؟.چون يک نسخه تجاري هست..اگر درست گفته باشم!
والا فکر کنم داشته باشه .. گفتم اگر یه وقت مطرح کنم بگن داری جلوی پیشرفت بقیه رو می گیری.
این همه مشکل با این اوپن افیس هست گفتم یکی اینو داونلود کنه امتحان کنه ( ۱۰۰۰ نفر کردن ولی خوب صداش در نمیاد چون احترام میزایم به حقوق دیگران ...آره جونه خودم...) ببینه مشکل حروف یونیکد قرض گرفته شده از ویندوز حل میشه یا نه...

استار آفیس هفت همراه با سی دی لیندوز ۴.۵ ( Linspire) به صورت مجانی همراه با مادر بورد های آلباترون داده میشه..نگران حقوق برنامه نویس نباشید...

داون لود کردی میدونم... نتیجه؟
در مورد نسخه ی ۷ این نرم افزار زیاد اطلاع ندارم ولی یادمه پارسال با نسخه ی ۶ ش که می خواستم کار بکنم با فارسی خیلی مشکل داشت اگر اصلا می نوشت؟!
بچسبید به همون OO. در مورد مشکل هم همه ی نرم افزارها کم و بیش با فارسی مشکل دارن یکم که آدم با هاشون کار کنه قلقشون دستش میاد. همین ورد رو که الان به ظاهر مشکلاتش با فارسی به صفر میل کرده رو یادتون رفته چقدر کلافمون می کرد؟ من مرتب از OO استفاده می کنم و اونقدر مشکل باهاش نداشتم که بخوام از چیزه دیگه ای استفاده کنم یا خدای نکرده M$ Office رو با wine نصب کنم‍!!
faridb جان ورژن 6.0 که اصلا فارسی حالیش نیست...این اوپن آفیسم که مشکلات داره باز ( فقط یونیکدای ویندوز باهاش ناسازگاری دارن..)
ولی همیشه نسخه تجاری یه گام جلوتره...به همین خاطر ..همین Oo هم راه میندازه...
راستي،کسي نسخه آزمايشي OpenOffice2 را امتحان نکرده؟ممکمه تغييرات زيادي کرده باشه...(که اينطور هم هست)
فعلا اگه این ماهواره بذاره دارم این StarOffice رو می گیرم
البته این که لیندوز StarOffice رو همراه دیستروش داده بیرون دلیل بی مشکل بودن نیست ،‌ زوزه هم خیلی از نرم افزار های تجاری رو همراه دیسترو خودش داده مثل درایور های مودم ها یا MainActor ....بنابراین نگران حقوق برنامه نویس هستم .

این که نسخه ی تجاری جلوتر هست دیگه قدیمی شده حالا نسخه های بازمتن و عام المنفعه هستند که جلو هستند .. مثلا موزیلا اون قدر از پدر تجاریش جلو افتاده که نت اسکیپ داره از موتور موزیلا استفاده می کنه!!!
آقايون من اين استار آفيس رو دانلود كردم. من كه فرق خاصي با اپن آفيس درش نديدم.
البته در مورد فارسي نميتونم فعلا چيزي بگم چون اين لينوكسي كه دارم توربولينوكسه كه زياد فارسي نميفهمه. يعني مثل توزيعات ديگه نتونستم فارسي رو توش فعال كنم. اما يك فايل فارسي رو كه با ورد مايكروسافت قبلا نوشته بودم رو باز كردم كه مثل اپن آفيس خرچنگ قورباغه بود.
حالا شب روي اسلكور نصب ميكنم ببينم چي ميشه.
باي
راستي bl2k جان، از اين لينك ها داشتي بازم بده!
فکر کنم باید دوباره دوانلودش بکنم. چون فایل خرابه!!
آقا روی اسلکور عالیه. فایلهای ورد مایکروسافت رو هم بخوبی باز میکنه. البته یک سری فونتهای ویندوزی روی سیستم نصب کردم. چون فایل اصلی با اون فونتها نوشته شده بوده.
در کل بهتر از اپن آفیس بنظر میرسه. حداقل تا اینجاش.
والا اوپن آفیس روی دبیان سارژ خیلی عالی هست اون هایی با حاش کار کردند دیدن که با فارسی خیلی عالی کار می کنه حتی وقتی ازش export میگیری بازهم خیلی خوب هست. تو نوشته های mix یا همون فارسی و انگلیسی در دل هم ، باز هم خیلی عالی خودشو نشون داده ، نمی دونم این چه صیغه ای هست که حتما بریم از نرم افزار مشکل دار استفاده کنیم؟!
اگه این نوید جون به حقوق برنامه نویس گیر نده لینک های بسیار جالبی هست......
خواهشا اگه به بازار دسترسی داری این سی دی رو بزاید خلق ا.. هم استفاده کنند...

من از طرف همه ... عذاب اخروی این کار رو به گردن می گیرم...!!!

نوید حل یه مشکل اگه با نصب دبیان باشه این همه لینوکس برن کاسه کوزه شونو جمع کنن !!!

ولی اگه همین اوپن آفیس مشکل رو حل کنه کسی مریض نیست بره.. یکی دیگه نصب کنه...

هدف حل مشکله... اونم به روشی که همه گیر باشه.. آسون باشه....
کی گفت برید دبیان نصب کنید ؟!! من گفتم روی دبیان خوب کار می کنه یعنی این که میزنیدتو سرش که مشکل از اونه اشتباهه !! نه شما مشکل رو حل نمی کنی شما صورت سوال رو پاک می کنی! اگر هدفتون حل مشکل بود خوب می رفتی با برنامه نویس های اوپن آفیس صحبت می کردی اما کلا مشکل اوپن آفیس رو گذاشتی کنار ، یعنی صورت مسسله رو پاک کردی و داری می گی بریم از استار آفیس استفاده کنیم ! ... راه حل هر مشکلی هم اسون نیست واگر نه بهش نمی گفتند مشکل ! می گفتند یه موردی پیش اومده که آسونه حل کردنش نه مشکلی پیش اومده که توش موندیم ...
بازم مخلصم شما حرص نخور...

صورت مسئله سره جاشه... اوپن آفیس مشکل داره !!!!

فقطم با فونتایی که از ویندوز میاری.. با فونتای عربی خودش مشکلی نیست...

ولی در کل : آفیس کجا و آوپن آفیس کجا ( دعوام نکنیدا...)
والله من به ابازار دسترسي ندارم. اما اگه كسي مايله بگه من براش رايت ميكنم.
خواستيد يه پيام بديد
صفحات : 1 2