انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: Suse 9.2 Professional
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
صفحات : 1 2
در ادامه مباحث زوزه ( ببخشيد هرچي گشتم تاپيك رو پيدا نكردم كه ادامه بدم براي همين يك تاپيك جديد وا كردم).:
ميخاستم ببينم اون دوستاني كه زوزه 9.2 رو دانلود كرده بودن (جناب شازده پسر رو يادمه) ميتونن يك كپي ار ايزوهاي سي دي هاي 4 و 5 ش رو يك جائي بزارن تا ما هم دانلود كنيم.
اون لينكها كه حسابي زدن تو حال ما.
سلام
آقا در ضمن اگه میشه این رو به لیست توزیعهای سایت هم اضافه کنین. اگه یه بامرامی هم یه مروری روی قابلیتها و ضعفهاش داشته باشه هم که نور علی نوره.
حتما ....
من باید ببینم که رو سرور دانشگاه چقدر جا پیدا میکنم که اینا رو واسه دوستان بذارم. سعی خودمو میکنم.
قربان مرامت
من سي دي هاي 1 تا 3 ش رو قبلا گرفتم. اگه شما هم 4 و 5 رو بذاري بگيريم خيلي باحاله.
بعد هم كه تكميل شد ميرسونم بدست آقا آلن كه همه بتونن بگيرن.
ببخشید shazde_pesar, شما ایران هستید؟؟! خب اگه ایران هستید یه جا قرار بزاریم بهتره. الان من برای اینکه بتونم ماهواره رو فعال کنم هزار تا ISP مختلف رو چک کردم. بیشترشون IP ها و پورتهای لازم رو بسته بودند. این یکی هم که دارم فکر کنم تا چند وقت دیگه از کار بیافته. چون نه سرعت خوب میده و نه VPN ش کار میکنه.
خوب اگه ايران بودن كه قرار ميزاشتيم ديگه ...
ايشون در اروپا هستن. غلط نكنم در هلند.
I found a good place to put these isoes over there, it is my PC on my Desk in University and I installed Apache to get HTTP on it.
as soon as I put them here I will give U the address to download them. but please don't give this address to enybody else becoes im afraid it makes my pc very busy. i think if one of U get that iso it is enough and that body can expread it for others. :wink:

مهمان

Great Job Man.
Thanx
پس هر موقعه که گذاشتید بگید تا من سی دی 4 رو بگیرم. فکر نکنم اگه دو نفر به کامپیوترتون وصل بشه زیادی شلوغ بشه!!:-)
سلام
برای دریافت فایلها اینجا رو ببینید.
کد :
http://shazde.homeip.net/~me/SU920.004.iso
کد :
http://shazde.homeip.net/~me/SU920.005.iso

Big Grin
من که بدبختانه دیگه تا شنبه نمیتونم دانلود کنم. اینترنت مال محل کارمه و پنجشنبه و جمعه هم که تعطیله.....
اگه تا اون موقع icehess پنجمی رو نگرفته بود من میگیرم. وگرنه که هیچ.
اگر می‌خواهید من دانلود کنم روی سرور تکنوتاکس و از اونجا بگیرید و نگران busy شدن هم نباشید.
icehess جان شما داتک رو هم امتحان کرده‌اید؟
سی دی 4 کامل دانلود شد و از سی دی 5 هم 24 درصد رفته.
آلن جان فکر بدی هم نیست.
داتک چیه؟؟ ISP یا یه چیزه دیگه؟؟
راستی فکر کنم فردا دیگه سی دی 5 تموم بشه( چون دیگه الان سرعت پایین)
داتک یک ISP است. تلفن فروش: 8747450. زنگ بزنید، میان دم در تحویل می‌دن.
ice_hess خان هر موقع گرفتی و کارت تموم شد بگو ... متشکرم
اینم فکر خوبی آلن ...
من الان ا پارس آنلاین استفاده میکنم. کاوش هم یکی از proxy ها رو نبسته. پارس هم یکی رو نبسته و یکی از VPN ها هم که سرعتش پایین بازه.
خدا کن بارون یکمی آروم بشه وگرنه صبح سرعت خوب نمیده. بقیه هم بستن... البته تا اونجا که من دیدم.
دانلود شد .
صلوات..!!! Smile Tongue
کد :
http://shazde.homeip.net/~me/md5sums.txt
md5sum ها رو اینجا ببینین.....
تبریک میگم :wink:

کد :
57aaa3c1ec76c9cc3f83598c5a8a1de1  SU920.004.iso

09d7ff53f8dfe34699a7e0dda5f15a56  SU920.005.iso

کسی دیگه اگه وصل نیست ورشون دارم؟ :roll:
بسیار خوب. شما ۹.۲ رو گرفتید من هم پچ های ۹.۱ را!
صفحات : 1 2