انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: اگه کسی از دوستان جیمیل میخواد بگه
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
صفحات : 1 2
با سلام تعدادی دعوتنامه ی جیمیل فعلا دارم از عزیزانی که جیمیل میخواهند به آدرس زیر میل

بزنند تا یک رای گیری بشه و به شما داده شود کسانی که اول ایمیل بزنند در اولویت هستند

<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> 8)
من که به لطف دوستان هم سایتی الان دوتا Gmail دارم Wink
ما هم یدونه داریم... ولی همچین شاخ قول نیست... بابا اینقدر spam نفرستید به این بنده خدا... ولی کی بدش میاد به ما هم بدید میگیریم دوباره!! Smile

مهمان

سلام
اين gmail چي هست؟
كرج - بهرام

مهمان

gmail.googole.com
سرويس ايميل 1 گيگابايتي مربوط به شرکت Google...
با عرض ادب
سلام
عزیز سرویس میل گوگل . که یک گیگابایت فضا به کاربر میده ( ده برابر یاهو!!! ) . ولی به صورت عادی مثل یاهو نمیشه عضو شد . باید یه نفر که اکانت داره یه میل برای شما بفرسته و شما رو دعوت کنه
اگه دوستان لازم دارند منهم سه تا دارم میتونم تقدیم کنم
ارادتمند ....
جمال
با عرض ادب
کارگر جان آقا همزمان شد . جسارتی کردیم :oops:
آقا یه سوال! اون اکانت اولی رو Gmail به چه کسی داده؟
چطور پخش شده؟ بالاخره اونی که به من داده از یکی گرفته و اون یکی از کی دیگه و اون کی دیگه از یکی یکی دیگه !! خلاصه این سرویس از اول چطور پخش شد؟

مهمان

bazi ha az khode google darkhast kardan. masalan kasani ke az blogger estefade mikardan
با عرض ادب
نوید جان همونطور که اون دوست مهمان گفت اونهایی که تو بلاگر وبلاگ داشتند وقتی که گوگل بلاگر رو خرید به اونها اکانت داد . یکی از دوستان من همینطوری اکانت گرفت و به منهم داد .
دست هر دوتون درد نکنه ، بعضی وقت ها یه سوال های پیش پاافتاده ای آدم رو کلافه می کنند .. حالا چرا این نامرد به من ایمیل نداد؟ من 2 ساله که توی بلاگر دم و دستگاه دارم !! برای درخواست از گوگل از طریق وبلاگ باید چه کرد؟ (یقین این جا هم پارتی و رابطه .. ای بابا )
دوستانی که جیمیل میخواهند عجله کنید :arrow: Idea
البته اول گوگل برای تست جیمیل خودش برای شما دعوت نامه میفرستاده. اولین ایرانی ها عضو شده هم برای تست جی میل براشون دعوتنامه اومده بود.

مهمان

سلام
اقا سایت <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.xasa.com">www.xasa.com</a><!-- w --> ایمیل با حجم 2G می دهد
به صورت کاملا مجانی

مهمان

مشکوکه
gold_plus رو میگم ....

مهمان

چیش مشکوکه ؟
سايت Gawab.comهم 1001 مگا بيت فضاي مجاني با Theme هاي اسلامي فضا مي ده...كمكم ديگه كار Gmail داره قديمي ميشه
اقا يك جيميل هم براي من بفرستيد ببينيم چيه ؟
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
علي اصغر
به نظر من همون 1GB خیلی هم زیاده. من هنوز طبق عادت ایمیل‌هام را بعد از خواندن پاک می‌کنم. اما gmail به خاطر مرتب و منظم بودن و امکان جست و جو خیلی خوبه. و این مزیت‌ها رو توی کم‌تر سرویس ایمیلی می‌شه دید حتی اگر 2GB هم فضای رایگان بده.
صفحات : 1 2