انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: پارسیکس : تحولی شگرف در سیستم های عامل میزکار
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
سلام دوستان
ضمیمه کلیک روزنامه جام جم امروز یکشنبه 9/4/87 را حتماً بخوانید.
همون عکس جلدش را ببینید می فهمید قضیه چی هست.
در این شماره به معرفی کامل پارسیکس گنو/لینوکس ویولا همزمان با انتشار آن پرداخته شده است. این مقاله دقیقاً دو صفحه وسط ویژه نامه را همراه با تصاویر محیط کاری تشکیل داده است.
از دوست خوبمان آقای علی یوسفی سبزوار به خاطر دست به قلم شدن برای این مقاله نیز تشکر می کنیم.
من که یک پارسیکسی هستم و خواهم بود . درباره کلیک هم نظری نمی دم چون 1.5 سالی هست هیچ شماره ای از این ویژه نامه و نخوندم و باید ببینم چی هست بعدد نظر می دم.
اما به اقای باغومیان به خاطر ایده ها و کارهای خوبشون د پارسیکس تشکر می کنم.
من این مقاله رو خوندم.عالی بودش.من هم به ایشون و هم به تیم توسعه پارسیکس تبریک می‌گم.
حیف که از کرنل ۲.۶.۲۴ استفاده میکنه...کارت وایرلس من با این کرنل مشکل داره و بعضی وقتا الکی قطع میشه و باید کلی صبر کنم تا دوباره متصل بشم.
ولی کرنل ۲.۶.۲۵ فدورا هم فوق‌العاده پایداره و هم کارت شبکه من به خوبی باهاش کار میکنه.
من مقاله رو خوندم و از اینکه چنین مقاله ای در مورد پارسیکس نوشته شده خیلی خوشحال شدم. از آقای سبزوار تشکر میکنم و فکر میکنم این کار در معرفی پارسیکس و به طور کلی گنو/لینوکس و نرم افزار آزاد تاثیر خیلی خوبی داشته باشه. امیدوارم ایشان کار نوشتن مقاله در مورد پارسیکس رو ادامه بدن.

در ضمن انتشار ویولا رو تبریک میگم و از آقای باغومیان و تیم توسعه پارسیکس به خاطر این توزیع عالی تشکر میکنم.
پارسیکس باعث افتخار ماست.

مهمان

پارسیکس تو همه چی از بقیه جلوتره حتی توی انتخاب اسم
مثلا اوبونتو حتی توی انتخاب اسم هم دقت نمیکنه
بز بی باک !!!
میمون بی باک!!
الاق با فرهنگ!!
کانوشیال بهتر بود باغ وحش میزد به جای توزیع لینوکس دادن.
یه بار یکی از این وبلاگ‌نویسایی که نسبت به لینوکس کینه شدید داره تو وبلاگش نوشته بود:
"اوبونتو لینوکس میمونای کنگو"
با اینکه اعصابم از دستش خورد شده بود ولی با دیدن این جمله کلی خندیدم!
با عرض معذرت از اوبونتو کارا...من خودم لینوکسو با ubi شروع کردم!
Anonymous نویسنده :پارسیکس تو همه چی از بقیه جلوتره حتی توی انتخاب اسم
بز بی باک !!!
میمون بی باک!!
الاق با فرهنگ!!

البته استحضار دارید که کلا سیستم عامل گنو/لینوکس خودش یه پا باغ وحشه . پنگوپن ( لینوکس ) . گوزن ( گنو ) . میگو ( گامباس ) . دلفین ( بروزر ) . روباه ( گیمپ و فایرفاکس ) . گرگ ( امورک ) . سگ ( xfce ) . کبوتر ( تاندربرد ) . ماهی ( بلوفیش ) اسب ( anjuta ) ... دوستان یاری کنن . بیشتر از این یادم نمیاد Big Grin
اوبونتو هم زیاد بی راه نرفته بنده خدا ! فقط بز و میمون و الاغ و حواصیل به این باغ وحش اضافه کرده :lol:
من فکر میکردم نماد xfce موشه!
چه فرقی میکنه . دلت پاک باشه ! Big Grin

مهمان

نمی خوام بحث رو به حاشیه ببرم ولی آماروک رو چند تا ترک کار کردن و علامت گرگ نشان پان ترکیشونه. البته خودم ترکم و قصد توهین ندارم ولی با پان ترک ها مخالفم (همچنین با پان ایرانها و داشناکها افراطی)
دست آلن جان درد نکنه.
یاشاسین!

مهمان

واسم سوال بود که چرا از آلن فقط به اسم نویسنده ی کتاب پارسیکس اسم برده شده بود و بس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه دیگه توی پرانتز نوشته بود (مدیریت محترم پروژه) !!!

مهمان

نقل قول :Anonymous نوشته:
پارسیکس تو همه چی از بقیه جلوتره حتی توی انتخاب اسم
بز بی باک !!!
میمون بی باک!!
الاق با فرهنگ!!

البته استحضار دارید که کلا سیستم عامل گنو/لینوکس خودش یه پا باغ وحشه . پنگوپن ( لینوکس ) . گوزن ( گنو ) . میگو ( گامباس ) . دلفین ( بروزر ) . روباه ( گیمپ و فایرفاکس ) . گرگ ( امورک ) . سگ ( xfce ) . کبوتر ( تاندربرد ) . ماهی ( بلوفیش ) اسب ( anjuta ) ... دوستان یاری کنن . بیشتر از این یادم نمیاد Very Happy
اوبونتو هم زیاد بی راه نرفته بنده خدا ! فقط بز و میمون و الاغ و حواصیل به این باغ وحش اضافه کرده Laughing
راست میگی اینو توجه نکرده بودم.
یک پیشنهاد یک تاپیک بزنیم و توزیعها و برنامه های رو به همراه حیون مربوطه و شکل اون حیون بزاریم.
ولی باز هم ایرانی ها تو این زمینه تکن
به نظر من توی همه برنامه ها فق آرم پارسیکس قشنکه همون زنبوره رو میگم :d
منظورت از زنبور آرم xFarDic نیست؟