انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: سیستم مورد نیاز برای نصب ردهت!!!
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
صفحات : 1 2
بدون شرح فقط متاسفم !!!

<!-- m --><a class="postlink" href="http://bl2k.shabgard.org/misc/requirement-redhat-!!!!.PNG">http://bl2k.shabgard.org/misc/requireme ... t-!!!!.PNG</a><!-- m -->
بابا اینا که چیزی حالیشون نیست! به حدا اگر از خودشون بپرسی که این لینوکس چی هست هنگ می کنن! واقعا هم جای تاسف داره!
حالا که اين بحث پيش اومد من هم بگم..
جديدا توي بازار يک سيستم عاملي اومده که بر روي جلد اون نوشته:Windows Knoppix3.2 در 35 دقيقه(منظور نصب)
حالا همين کناپيکس خودمان هست...ولي با پيشوند مستعار 8)
با عرض ادب
منم این ویندوزکناپیکس رو دیدم . اینها چیزی از کامپیوتر نمیدونن یا میدونن ولی سر مردم رو کلاه میذارن . روزگاره دیگه ....
یکی از ویژگی های دبیان اینه که الآن من بدون ویندوز هم روی سیستم ریختم یعنی به ویندوز برای نصب نیاز نداره !!(....!!)
راستش نمی دانم تا کی باید به بازار نگاه کنیم و بگیم: متاسفیم. فکر کنم باید یک فکری به حال این بازار کرد.
md نویسنده :راستش نمی دانم تا کی باید به بازار نگاه کنیم و بگیم: متاسفیم. فکر کنم باید یک فکری به حال این بازار کرد.
مثلا چه فکری؟
نکنه سرمایه‌ای تو کاره md؟ می‌خوای dumpingی چیزی کنی؟ :lol:
blix نویسنده :
md نویسنده :راستش نمی دانم تا کی باید به بازار نگاه کنیم و بگیم: متاسفیم. فکر کنم باید یک فکری به حال این بازار کرد.
مثلا چه فکری؟
نکنه سرمایه‌ای تو کاره md؟ می‌خوای dumpingی چیزی کنی؟ :lol:

blix فعلا که آلن یه دامپ کوچولو تو بازار راه انداخته ، با دبیان 7000 تومن کی میره از فلان فروشگاه بخره؟ اما فکر کنم با دامپینگ و این حرف ها این بازار آشفته درست نشه ، بهترین کار همین ار آلن هست یعنی فرهنگ سازی کاری کهیک ساله داره با آموزش درست لینوکس انجام می‌ده ، وقتی همه لینوکس رو درک کنند دیگه چه کسی این شعر وبر های روی سی دی ها رو می‌‌خونه؟ اما یکمی پیدا کردن خود تکنوتاکس و سایر سایت های لینوکسی توایران سخته مخصوصا بااین اسم های عتیقه ، تکنوتاکس و گنوایران.اگ و ... من به همه می‌گم تکنوتوکس که tax ننویسند یه وقت !! فکر کنم یکی از کارهای خوب برای شناسوندن درست لینوکس تبلیغ اون در سطح این‌طور مراکز فروش کامپیوتر هست یعنی یه تراکتی چیزی با محتوای توضیحی درباره‌ی لینوکس که لینوک چیه و آدرس یه سایت معتبر مثل تکنوتاکس ...
فکر جالبیه.
راستی نظرتون در مورد یه آگهی تبلیغاتی چیه؟ مثل اون کاری که تو NYtimes برای Firefox کردن. یا این یکی جدیده تو آلمان.

مهمان

چه خوب میشد همین سی دیا که جناب آلن داره زحمتشو می کشه به صورت نقره ای در بسته های باحال ( فقط یه پکیج به این صورت داریم..اونم با سی دی معمولی..هما رو می گم..) در دسترس علاقمندان قرار می گرفت..

لیفیت رایت سی دی نقر ه ای معادل رایت ۱X .. حسرت دیدن یه سی دی نقر ه ای به دلمون مونده...

آقایون سرمایه دارا..که علاقمند کمکید...یکم دست به جیب شید......
نمی دونم این کارها رو لاگ ایرانی ها نمی‌خواد بکنه؟ گفتند هیئات مدیره راه بیافته فلان می‌کنیم .... لااقل یه کار مثبت انجام بدن Wink
راستش من همان اولین باری که آقای باغومیان را دیدم. گفتم که من با توجه به کارهایی که کردم با این نوع بازار مقداری آشنایی دارم و می توانم کمکهایی بکنم. آن روز متوجه صحبت ایشان نشدم . اما امروز می دانم که جواب نه ٬ چرا و به چه دلیل داده شد و من هم امروز تا حدودی با آن دلیل آشنایی دارم و موافق جواب نه برای کار روی بازار ایران هستم. اما همانطور که می دانید ما می توانیم بدون رفتن به بازار فقط با رساندن اطلاعات به مردم ٬ کمک زیادی به آنها بکنیم. من فکر می کنم این شروعی که برای نشریه داشتیم خوب و اگر بتوانیم مقالات و این فرهنگی که بین بچه های تکنوتاکس راه افتاده را به دیگران هم منتقل کنیم. موفقیت بسیار خوبی را در جهت شناساندن لینوکس به مردم کسب کرده ایم. من موافق هستم به جای سرمایه گذاری در بازار که می تواند سود دهی هم داشته باشد فعلا به فکر پیدا کردن یک رسانه خوب برای رساندن فرهنگ آن به مردم باشیم. اولین قدم این هست که حسابی از نیروهای خودمان مطمئن باشیم. خوب حداقل نیاز داریم تا بدانیم که می توانیم یک نشریه الکترونیک را به درستی انتشار دهیم یا نه . بعد همانطور که سایت تکنوتاکس به آرامی پیش رفت و بدون اینکه به من یا شما بگوید و با صدایی بلند صحبت کند.(چپ و راست تبلیغ رسانه و ...) خیلی راحت در دل ما جایی برای خودش دست و پا کرده است. می توانیم به آرامی فکری به حال انتشار آن به صورت کاغذی بکنیم ...
به قول یکی از نازک بینهای لینوکس ایرانی ٬ اول مواظب باشیم٬ به جریان اون کشیش که می خواست دنیا را درست کند و بعد فهمید نخیر اول باید خودش را درست کند. دچار نشویم. بعد که از خودمان مطمئن شدیم ...
به قولی هر آنچه از دل برآید ...
خلاصه نظر من : اگر قرار است کاری فرهنگی انجام بشود٬ به کارهایی کاملا فرهنگی نیاز است و بس.
راستش اگر پولی هم داشته باشم ٬ شاید بعد از تکمیل ترجمه مقاله آقای اریک ریموند به فکر چاپ مطلبی مانند آن باشم. گویی که فقط بتوانم پول آن را باز پس بگیرم. البته متاسفانه این بنده سرا پا ... هنوز نتوانسته پ.پ.پ خوب برای اینجور کارها دست و پا کند. چشم امید به بزرگان داریم.
blix نویسنده :فکر جالبیه.
راستی نظرتون در مورد یه آگهی تبلیغاتی چیه؟ مثل اون کاری که تو NYtimes برای Firefox کردن. یا این یکی جدیده تو آلمان.

من يکي که بسيار بسيار موافقم Smile فکر کنم اين کار بسيار خوبي در شناساندن سايتهاي لينوکسي باشه...
تا حد توانم کمک خواهم کرد...
هزينه تمام صفحه در يک روزنامه خصوصي‌ مانند شرق چقدر است؟
اگر شخص دیگری نیست من می‌توانم قیمت تبلیغ در شرق را بپرسم.
blix نویسنده :اگر شخص دیگری نیست من می‌توانم قیمت تبلیغ در شرق را بپرسم.

بليکس جان زحمتش را بکش Smile

اگر کسي از دوستان هم ميتوانند کمک کنند لطفا اعلام آمادگي نمايند....

مهمان

خوب بلیکس جان اگر بپرسی ممنون می‌شیم ... اگر لیست قیمت ها باشه که بهتر .. و فکر می‌کنم شرق از روزنامه‌های مربوط به کامپیوتر هم بهتر باشه منظورم عصر ارتباط هست !!
اگر قرار شد تبلیغ کنید من دنگ خودم رو می‌دم Wink

منتظرم Wink
منهم هستم آقای کارگر؛ هر طور که میدونید روی من و دوستانم حساب کنید! و ضمنا اون تی شرتها که در Firefox میبینم برای همینگونه حمایت هاست دیگه؛ درست میگم؟ به اون هم میشه فکر کرد، نه؟ بهر حال به مذاق گروه سنی معینی خوش میاد.
تعرفه آگهی در روزنامه شرق (به ریال و بر اساس کادر استاندارد)

صفحه اول: ۳/۵×۷/۵(یک کادر استاندارد)؛ ۵/۰۰۰/۰۰۰ - ۷×۷/۸(دو کادر استاندارد)؛ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ - ۱/۸ صفحه(شش کادر استاندارد)؛ ۲۸/۵۰۰/۰۰۰ - ۱/۴ صفحه(دوازده کادر استاندارد)؛ ۵۶/۰۰۰/۰۰۰ - ۱/۲ صفحه(بیست و چهار کادر استاندارد)؛ ۱۰۶/۰۰۰/۰۰۰

صفحه دوم: ۳/۵×۷/۵(یک کادر استاندارد)؛ ۲/۰۰۰/۰۰۰ - ۷×۷/۸(دو کادر استاندارد)؛ ۴/۰۰۰/۰۰۰ - ۱/۸ صفحه(شش کادر استاندارد)؛ ۱۱/۵۰۰/۰۰۰ - ۱/۴ صفحه(دوازده کادر استاندارد)؛ ۲۱/۵۰۰/۰۰۰ - ۱/۲ صفحه(بیست و چهار کادر استاندارد)؛ ۴۲/۵۰۰/۰۰۰

صفحه سوم: ۳/۵×۷/۵(یک کادر استاندارد)؛ ۲/۳۰۰/۰۰۰ - ۷×۷/۸(دو کادر استاندارد)؛ ۴/۶۰۰/۰۰۰ - ۱/۸ صفحه(شش کادر استاندارد)؛ ۱۳/۵۰۰/۰۰۰ - ۱/۴ صفحه(دوازده کادر استاندارد)؛ ۲۶/۰۰۰/۰۰۰ - ۱/۲ صفحه(بیست و چهار کادر استاندارد)؛ ۵۱/۰۰۰/۰۰۰

صفحه چهارم و سه صفحه ماقبل آخر: ۳/۵×۷/۵(یک کادر استاندارد)؛ ۱/۶۰۰/۰۰۰ - ۷×۷/۸(دو کادر استاندارد)؛ ۳/۲۰۰/۰۰۰ - ۱/۸ صفحه(شش کادر استاندارد)؛ ۹/۳۰۰/۰۰۰ - ۱/۴ صفحه(دوازده کادر استاندارد)؛ ۱۸/۰۰۰/۰۰۰ - ۱/۲ صفحه(بیست و چهار کادر استاندارد)؛ ۳۵/۰۰۰/۰۰۰

صفحه آخر: ۳/۵×۷/۵(یک کادر استاندارد)؛ ۲/۲۰۰/۰۰۰ - ۷×۷/۸(دو کادر استاندارد)؛ - ۱/۸ صفحه(شش کادر استاندارد)؛ ۱۲/۵۰۰/۰۰۰ - ۱/۴ صفحه(دوازده کادر استاندارد)؛ ۲۴/۰۰۰/۰۰۰ - ۱/۲ صفحه(بیست و چهار کادر استاندارد)؛ ۴۷/۰۰۰/۰۰۰ - تمام صفحه(چهل و هشت کادر استاندارد)؛ ۹۲/۰۰۰/۰۰۰

صفحات داخلی: ۳/۵×۷/۵(یک کادر استاندارد)؛ ۱/۱۵۰/۰۰۰ - ۷×۷/۸(دو کادر استاندارد)؛ ۲/۳۰۰/۰۰۰ - ۱/۸ صفحه(شش کادر استاندارد)؛ ۶/۵۰۰/۰۰۰ - ۱/۴ صفحه(دوازده کادر استاندارد)؛ ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ - ۱/۲ صفحه(بیست و چهار کادر استاندارد)؛ ۲۳/۰۰۰/۰۰۰ - تمام صفحه(چهل و هشت کادر استاندارد)؛ ۴۵/۴۰۰/۰۰۰

ترحیم و تسلیت: آگهی‌های ترحیم، تسلیت، یادبود در صفحه ویژه، بر مبنای هر سانتیمتر در عرض ۲ ستون (۷/۸) به بهای ۲۳۰/۰۰۰ ریال پذیرفته می‌شود.

توجه

بهای نخستین بار در صفحات ممتاز ۲ و ماقبل آخر، آگهی عمودی در عرض ۲ ستون (۷/۸ سانتیمتر) یا ۴ ستون (۱۶ سانتیمتر) در ارتفاع صفحه (۴۳ سانتیمتر) پذیرفته و درج می‌شود. هزینه آگهی‌های مذکور با طراحی طولی ۲۵ درصد بیشتر محاسبه و دریافت خواهد شد.

آگهی‌های طولی پذیرش شده باید یک واحد آگهی باشد. از درج آگهی‌های ترکیبی که ارتفاع مجموع آنها معادل ارتفاع روزنامه باشد، خودداری می‌شود.

تخفیف ویژه اتدازه آگهی‌ها در تدوین جدول تعرفه منظور شده است.

صفحات داخلی از ۲۴ صفحه روزنامه از صفحه ۵ تا ۲۰ می‌باشد و در مواردی که تعداد صفحات بیشتر شود، صفحات اضافی مشمول تعرفه صفحات داخلی خواهد بود.

تعرفه آگهی کالاهای خارجی وارداتی ۵۰ درصد نسبت به تعرفه بیشتر محاسبه می‌شود.

تخفیفات آگهی‌های بازرگانی

تخفیف پرداخت نقدی: ۱۰ درصد

تخفیف تعدد نوبت: ۵ درصد برای آگهی‌هایی که حداقل چهار نوبت در یک دوره یک ماهه درج شود.

تخفیف تعدد ویژه: ۱۰ درصد (برای آگهی‌هایی که حداقل در اندازه ۱/۸ صفحه شش نوبت و یا در اندازه ۱/۴ صغحه چهار نوبت در یک دوره یک ماهه می شود.)

تخفیفات موضوعی

برای آگهی مزایده املاک بنیادها (مشروط به حداقل اندازه ۲ صفحه): ۲۰ درصد

برای آگهی بانکها، موسسات بیمه، دانشگاهها و موسسات عالی آموزشی، کنگره‌های علمی، تبلیغ هنر و فرهنگ و معارف اسلامی و ایرانی، آگهی‌های غیرانتفاعی و غیر تجاری موسسات دولتی: ۳۰ درصد

برای آگهی انتشار کتاب (چاپی یا به صورت CD)، نوار موسیقی، نمایش فیلم ایرانی، تاتر، کنسرتهای موسیقی و آگهی‌های کطبوعات (اعلام انتشار روزنامه، هفته‌نامه، ماه‌نامه، فصلنامه، سالنامه، گاهنامه) آگهی موسسات خیریه رسمی برای جلب کمک‌های مردمی و آگهی استمداد درباره شخص گمشده: ۵۰ درصد
(چنانچه تبلیغ کنسرت موسیقی با ذکر نام و لوگوی اسپانسر باشد، میزان تخفیف موضوعی ۳۰ درصد محاسبه می‌شود.)

توجه: تخفیفات موضوعی، مختص آگهی‌های داخلی است و شامل آگهی کالاها و خدمات وارداتی نمی‌شود.

تخفیفات تعدد نوبت در مورد آگهی‌هایی که مشمول تخفیف موضوعی هستند، اعمال نخواهد شد. تخفیفات مذکور، در مورد سایر آگهی‌های روزنامه اعم از اعلانات صفحات داخلی یا رویی به طور یکسان اعمال می‌شود.
ممنون بلیکس ...
خوب ، هرچند لیستشون ناقصه مثلا تمام صفحه‌ی اول رو نداره .... Wink اما همین لیست فکر کنم صفحه‌ی اول و آخر و دوم و سوم و چهارم و سه‌صفحه‌ی آخر رو که کلا بی‌خیال شویم ...
می‌مونه صفحات داخلی ، .... نمی دونم اما یک کادر استاندارد به نظرم هدر کردن پوله چون کسی نمی‌بینه ، اما یک هشتم که 650 هزار تومنه و یک‌چهارم که یک میلیون و دویست تومنه ... خوب این دیگه بستگی مستقیم به خودیاری دوستان داره!! 650نفر از کاربران 1000 تومن بدن یا 65 نفر 10000 تومن یا 1000 نفر 650 تومن بدن یا 1600 نفر از اعضا 1000 تومن بدهند برای یک‌چهارم !!!
(ااااااا چقدر گرونه ، بلیکس جان کپی کردنی یه صفر بهشون اضافه نشده؟)

اما در کل نظر من به صفحات میانی هست و اونم به یه سایزی که به چاپش بیارزه ، خوب باید معلوم بشه قراره چی چاپ بشه و طرحش چی هست و طرحش رو کی میده ... بالا خره باید یه چیزی باشه ، بعد هم بروبچه‌ها مایه هارو بگذارند وسط ، برای جمع آوری پول‌ها هم یه نفراتی باید داوطلب مدیریت این کار باشند ....

خوب حالا واقعا می‌خواهید همچین کاری بکنید؟ اگر بله باید یه نفر مسئول این کار بشه و کارها رو راست وریست بکنه ...
ممکنه موقع تایپ اشتباهی شده باشه ولی در کل قیمتها همینه.
اگه جایی می‌بینید اختلاف نامعقولی وجود داره اشاره کنید تا چک کنم.
صفحات : 1 2