انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: مشکل در نصب sabayon 3.5
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
با سلام.
من بعد از کلی وقت گذاشتن موفق شدم sabayon 3.5 مخصوص کامپیوتر های 64 بیتی رو دانلود کنم. وقتی خواستم اون رو روی هارد نصب کنم موقع انتخاب پارتیشین که رسید دیدم کل هارد رو شناخته اما پارتیشن ها رو تشخیص نمیده در حالی که من قبلا پارتیشن بندی کردم و چند تا پارتیشن جدا برای توزیع های لینوکس در نظر گرفتم اما همونجور که گفتم هارد رو بدون پارتیشن میشناسه. جالب اینجاست که وقتی سابایون بصورت live از روی DVD بوت میشه همه پارتیشن های ویندوزی و غیر ویندوزی رو میشناسه گفتم شاید اینجوری بتونم نصب کنم اما بازم بعداز طی کردن مراحل اول نصب موقع انتخاب پارتیشن هیچ پارتیشنی دیده نمیشه
تورو خدا یکی کمک کنه این یک ماهی که برای دانلودش وقت گذاشتم هدر نره.
با تشکر بی پایان
تعداد بازدیدهای این تاپیک به 40 تا رسیده اما یه نفرم جوابب نداده دارم ناامید میشم اگه کسی میتونه کمک کنه جواب بده
لطفا
من sabayon 3.5 رو نصب کردم و از پارتیشن های موجود هارد برای نصب اون استفاده کردم و مشکلی نداشتم. مطمئنید که موقع نصب در مرحله انتخاب روش پارتیشن بندی، روش manual رو انتخاب کردید؟
karimifard نویسنده :من sabayon 3.5 رو نصب کردم و از پارتیشن های موجود هارد برای نصب اون استفاده کردم و مشکلی نداشتم. مطمئنید که موقع نصب در مرحله انتخاب روش پارتیشن بندی، روش manual رو انتخاب کردید؟

بله از روش دستی رو انتخاب کردم. هارد من هیتاچی 500 گیگه میتونه از هارد باشه من که سر در نمیارم
ممنون
کسی نمی خواد کمک کنه تا مشکلم حل بشه
ببینید موقع نصب من حالت manually رو برای انتخاب پارتیشن انتخاب می کنم اما پیغام خطا میده که divice پیدا نشده و البته همونطور که گفتم در حالت live تمام پارتیشن های ویندوزی و غیر ویندوزی شناخته میشند. بازم بگه که هارد من هیتاچی 500 گیگ sata هستش
خواهش میکنم اساتید جواب بدند.

مهمان

یکبار کل هاردتون رو اسکن کنید تا هر چی ایراد داره برطرف بشه ...

لطفا پیغام خطا را به طور کامل اینجا بگذارید ...

اگر در حالت Live میتونید به اینترنت وصل بشید , برنامه ی نصاب سابایون رو آپدیت کنید ! دقبقا یادم نیست ولی فکر می کنم که در صفحه اول یا دوم برنامه نصب کننده ی توزیع سابایون گزینه ای برای آپدیت خود برنامه داره ...

------

Hosein-mec