انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: گروه کاربران لینوکس ایران
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
با توجه به این که این انجمن جزو انجمن های معتبر "گروه کاربران لینوکس ایران " هست ، یه سوالی داشتم :
این انجمن مگه مال کسی هست؟ آخهاین صفحه این طوری نوشته :

با توجه به موارد بالا ما هم در صدد برآمديم تا يك انجمن كاربران ايراني لينوكس تحت عنوان ILUG (Iranian Linux User Group) بوجود آوريم .

یعنی این ها بوجود آوردند و کاربرای تکنوتاکس و.. اون جا سرویس دهی می‌کنند !!
درست فهمیدم این‌طوری هست؟
زیاد جدی نگیر! اینا مقاله های دیگرون رو هم صاحب شدن چه برسه به چیزهای دیگه! :mrgreen:
من می‌ترسم آخه فردا بگن تکنوتاکس و گنوایران.ارگ رو هم این ها ایجاد کردند دادند دست آلن و بقیه دارن سرویس دهی می‌کنند !!! .........
از اینا بعید نیست!
خونتونو کثیف نکنید! Smile
alan نویسنده :خونتونو کثیف نکنید! Smile
آخه هر چیزی هم حدی داره ، بالاخره تا کی نگاه کنیم یا بایکوت کنیم ...
بعضی چیز ها ارزش بحث ندارن.تازه این بحث ها نتیجه ای نداره.

مهمان

خوب منم نمی‌گم دربارش بحث بشه می‌گم براش یه اقدامی بشه ...البته این به من ربطی نداره چون حتی تو این گروه عضو همنیستم اما گروهی که ادعا می‌کرد وابسته به جایی نخواهد بود این موضوع شاید براشون ناخوشایند می‌بود که ظاهرا براشون اهمیتی نداره ...
ببخشید فراموش کردم لاگین کنم :oops:
به نظر شما فارسی لینوکس تا چه حدی همکاری کرده؟ ((فقط همکاری))
همينكه مي خواد در اين زمينه كار كنه و به چند نفر كمك كنه خودش خيلي ارزش داره ....
کار برای کمک به مردم؟
[quote="S.Dawood"]همينكه مي خواد در اين زمينه كار كنه و به چند نفر كمك كنه خودش خيلي ارزش داره ....[/qute]

همین که می‌خوان کارهای دیگران رو به اسم خوشون ثبت کنند تمام ارزش‌های احتمالی رو از بین می‌بره ....