انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: هدایای با آرم لینوکس و اوبونتو
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
به اطلاع کلیه دوستداران نرم افزار های آزاد و گنو/لینوکس می رساند که تی شرت های لینوکس و اوبونتو و همچنین عروسک های تاکس (لینوکس) و بچ سینه لینوکس (برای اولین بار در ایران) در دسترس همطونان قرار دارد.

هر دو نوع تیشرت در سایز XL و آستین کوتاه می باشند. همچنین رنگ تیشرت اوبونتو، مشکلی و تیشرت لینوکس سفید می باشد.

در تیشرت اوبونتو علاوه بر لوگو، شعار linux for human beings نیز در پشت آن چاپ شده است.

بچ سینه لینوکس نیز به صورت فلزی و چاپ رنگی برای اولین بار در ایران تولید و در دسترس شما قرار دارد.

عروسک های لینوکس نیز در دو طرح دختر و پسر موجود است.

برای جزئیات بیشتر می توانید به بخش کالاهای تبلیغاتی فروشگاه لینوکس سی تو مراجعه نمایید.

مهمان

لبلیغات آزاد شده؟؟؟؟

مهمان

Anonymous نویسنده :لبلیغات آزاد شده؟؟؟؟
تبلیغات آزاد شده؟؟؟
تبلیغات همچنان آزاد نیست این رو قوانین سایت که هنوز تغییر نکرده میگه.... اما به نظر هیچ ایرادی نداره که چند فروشگاه که جز محصول مرتبط با نرم افزار آزاد عرضه نمی کنند؛ اینجا خودشون و خدماتی رو که ارایه می کنند رو معرفی کنند.
اگر از هر گونه اطلاع رسانی ای این گونه تعبیر شود تنها در جهت منافع مادی و بدون در نظر گرفتن اهداف اصلی تکنوتاکس صورت گرفته، حتما برابر قوانین انجمن حذف خواهند شد . اگر شما دوست گرامی به موردی بر خوردید که مشکل داشت بفرمایید تا ناطرین و مدیران پیگیری کنند...
در ضمن لینک دو فروشگاه که تا این لحظه مورد تأیید جامعه کابری هم هستند در سایت قرار دارد بنابراین اصلا در این شرایط جای بحث ندارد.

مهمان

ممنون
خوب بود

مهمان

يه مقدار قيمت ها بالاست من برم بيرون بدم رو تيشرتم اين نوشته رو چاپ كنن ارزونتر در مياد !
نقل قول :لبلیغات آزاد شده؟؟؟؟
کاملا پیدا است که هدف ترویج فرهنگ استفاده از گنو/لینوکس است. همان طور هم که مشاهده می کنید کالاهای معرفی شده صد در صد ارتباط مستقیم با گنو/لینوکس دارند که بسیاری از دوستان مایل به تبلیغ گنو/لینوکس از طریق این کالاها دارند.

نقل قول :يه مقدار قيمت ها بالاست من برم بيرون بدم رو تيشرتم اين نوشته رو چاپ كنن ارزونتر در مياد !

دوست عزیز، شما یک نگاه به سایت qtshirt.com بیندازید و ببینید که قیمت چاپ تکی بسیار بالا است. بنده تیشرت با همین جنس با آرم چاپ شده ی دیگری را ۱۹۰۰۰ تومان قیمت کردم !!! مطمئن باشید قیمت ها به گونه ای است که دیگر از تولید تیشرت منصرف شدیم !!!

مهمان

جنس لباس‌ها چی هستش؟