انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: ثبت نام در پارسیکس
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح

مهمان

سعی کردم عضو پارسیکس شم که با پیغام

You are not authorized to carry out this operation

مواجه شدم

( کاربر مهمان راحتتر آزادتر سریعتر و در عین حال GPL تره گفته باشم Smile )
خوب پای همه پستام اسمم هست !
این پیغام رو ممکنه به دلیل اینکه هم زمان چند صفحه از سایت رو باز کرده باشید و یا اینکه خصوصا در حین ثبت نام صفحه ی دومی از همون سایت لود بشه دریافت کنید
و از این محتمل تر اینکه شما در حین پروسه‌ی ثبت نام پاسخ به Are you a spammer رو درست تایپ نکرده باشید. به نظرم بهتره یک بار اون پاسخ ( I'm not ) رو عینا کپی پست کنید
.........
در مورد آزاد بودن انجمن هم باید عرض کنم فرمایش شما کاملا درسته اما برای محیطی کاملا عمومی مانند تکنوتاکس صدق میکنه نه برای یک محیط کاملا اختصاصی برای کاربران پارسیکس. این در حالی است که خواندن مطالب انجمن برای همه آزاد هست و همه می تونند در جریان مباحث انجمن پارسیکس قرار بگیرند. بنابراین تکنوتاکس رو به عنوان یک محیط کاملا عمومی برای همه برنامه ها و توزیع های گنو/لینوکسی داریم و دلیلی نداره موازی کاری بشه ( منظورم تجربه‌ی داشتن آزادی کامل مانند تکنوتاکس در ارسال پست هست ) آزادی کامل در انجمنی چون تکنوتاکس تجربه بسیار درخشانی از یک فعالیت عموی برای همه کاربران آن در بر داشته و در برابر مشکلات اداره‌ی فضای باز رو هم تجربه می کنیم فکر می کنم منظورم رو واضح گفته باشم.
شاد باشید.

مهمان

ممنون ولی به هر حال نشد .
باز هم مشکلی نیست، نام کاربری مورد نظرتون رو به من pm کنید به همراه یک آدرس ایمیل فعال تا بنده تست کنم.
نتیجه رو بهتون اعلام می کنم

مهمان

من هنوز تکنوتاکس ثبت نام نکردم شما میگی pm بزن ایمیلتون رو چک کنید .

( ما ایرانیا برای انجام امور ساده خودمونو گرفتار مشکلات پیچیده میکنیم )

کاربر بیچاره !
b.kashaf[At]gmail[DOT]com به اینجا ارسال کنید.
راستش بنده قصد ندارم شما رو بپیچونم فقط قصد راه انداختن کار شما رو دارم. می تونیم ادامه ندیم. بنده دوست ندارم شما رو درگیر یک ثبت نام اجباری کنم. :wink:

مهمان

چه اجباری خیلی هم مشتاق بودم فقط منظورم راه آسونتری هم بود . یکی کمک کنه این fn key سونی راه بندازم مشکلی برام نمونده همچنان منتظر پکیج ها روی DVD هستم

user_parsix
مراحل ثبت نام شما به پایان رسید. کلمه عبور شما، به آدرس پست الکترونیکی تان ارسال شده است.
ثبت نام با همین نام کاربری که مدنظرتان بوده انجام شد.
دی وی دی ها هم تا دو روز دیگر اعلام میشه. به امید خدا عمری باشه خبرش رو هم در تکنوتاکس منتشر می کنیم.
شاد و پیروز باشید
user_parsix :
خیلی مشتاق ثبت نام شما بودم . خدا رو شکر که انجام شد. حالا بیاید تو انجمن‌های پارسیکس تا از نزدیک زیارتتون کنم! Big Grin
در ضمن اجازه به مهمان برای پست زدن یه مزایایی داره ولی حتماً آدم‌های بی‌جنبه‌ای رو دیدید که از این قابلیت سوء استفاده می‌کنن. ولی با کاربر ثبت شده این اذیت‌ها کمتر میشه ایشالله.

مهمان

ممنون و تشکر و شرمنده از بابت زحمتی که دادم
user_parsix