انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: لینوکس شاپ hacked!
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
صفحات : 1 2

مهمان

لینوکس شاپ همین الان هک شد ...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.linuxshop.ir/">http://www.linuxshop.ir/</a><!-- m -->
هاهااااااااااااااااااااااااااااا هااااااااااااااااااا هااااااااااااااااااااااااا Smile
با اجازه بزرگترها :
میگم اگه با لینوکس هک کردی آموزشش هم بزار .... !
این هک کردن نیست،‌ کننده اون هم هکر نیست.

یک اسکریپت کیدی ابله که الان احساس بزرگ بودنش داره ارضا میشه.

پف. مسخره‌ها.

مهمان

emilsedgh نویسنده :این هک کردن نیست،‌ کننده اون هم هکر نیست.

یک اسکریپت کیدی ابله که الان احساس بزرگ بودنش داره ارضا میشه.

پف. مسخره‌ها.

بیشتر کرکر ها ابله های بی سوادی هستند که جز چند تا روش احمقانه که با هزار بدبختی از چهار تا ابله تر از خودشون گدایی کردند چیز دیگه ای بلد نیستند!

مطمءن باش خودش دقیقا نمی دونه چه جوری این کار رو کرده!!!
آقا من حرفمو پس میگیرم ...
یک کرک بچه گانه ! . آموزش هاش توی انواع سایت های آموزش کرکینگ مثل سایت گره آشیانه هست .
کاربران سایت linuxshop هم نگران نباشند به زودی سایت درست میشه . Smile

مهمان

mah454 نویسنده :آقا من حرفمو پس میگیرم ...
یک کرک بچه گانه ! . آموزش هاش توی انواع سایت های آموزش کرکینگ مثل سایت گره آشیانه هست .

دلخور نشو

آخه اینجور آدما معمولا بچه دبیرستانی هایی هستند که تو عمرشون دو خط کد سی ننوشتند.

مهمان

Anonymous نویسنده :
mah454 نویسنده :آقا من حرفمو پس میگیرم ...

دلخور نشو

آخه اینجور آدما معمولا بچه دبیرستانی هایی هستند که تو عمرشون دو خط کد سی ننوشتند.
سلام

دوستان چرا ببخشيد چرت ميگيد .. خواهشا امنيت سايت طوري تضمين ميكردن تا يه ابله ... به قول شما نتونه :
بچه دبیرستانی هایی هستند که تو عمرشون دو خط کد سی ننوشتند.
یک کرک بچه گانه ! . آموزش هاش توی انواع سایت های آموزش کرکینگ مثل سایت گره آشیانه هست

و
و
... اينا همش حرفه ........ گاف دادن حالا ...........
نقل قول :سلام

دوستان چرا ببخشيد چرت ميگيد .. خواهشا امنيت سايت طوري تضمين ميكردن تا يه ابله ... به قول شما نتونه :
بچه دبیرستانی هایی هستند که تو عمرشون دو خط کد سی ننوشتند.
یک کرک بچه گانه ! . آموزش هاش توی انواع سایت های آموزش کرکینگ مثل سایت گره آشیانه هست

و
و
... اينا همش حرفه ........ گاف دادن حالا ...........
مهمان گرامی، کاملا با نظر شما مخالفم !!!
همان طور که می‌دانید بیشتر وب‌سایت‌ها با CMSهای متن باز پیاده سازی می‌شوند و این سیستم‌ها همه شون مشکل دارند. فرض کنید یک سایت بر اساس جوملا هست و مثلا نسخه‌اش هم ۱.۵.۱۸ هست و مثلا تا نسخه ۱.۵.۱۹ بیاد سایت بروز رسانی نمی‌شود.
آیا جوجه کرکر مورد نظر باید بیاید با استفاده از باگ‌های امنیتی که مثلا تو نسخه ۱.۵.۱۸ هست راه بیفته حال همه سایت‌ها رو بگیره؟ نمی‌تونه بگه این مشکل هست و این هم راه حل؟

در ضمن همه تکنوتاکسی‌ها بر سر این موضوع که این کارها توسط جوجه کرکران عزیز انجام می‌شود توافق دارند به دلیل این‌که این سایت محل تجمع هکران (نه کرکران) هست و هکران هم بسیار آدم‌های منطقی و با اخلاقی هستند و به یک سری اصول پایبندند.

مهمان

بهر حال این کار یک هکره و کارش هم هک نام داره و حالا به این نوع هکرها در یک فرهنگ خاص کرکر گفته میشه.... حالا با عباراتی نظیر "در ضمن همه تکنوتاکسی‌ها بر سر این موضوع که این کارها توسط جوجه کرکران عزیز انجام می‌شود توافق دارند" که جای یارکشی و فلان نیست دوست من!! این هکر، کرکر یا هرچی که شما بهش میگین، حتی هنوز نمی‌دونید که یک حفره امنیتی رو کشف و ازش استفاده کرده یا دست به یککار کلاسیک زده و اونوقتکلی در این‌باره اظهار نظر مي‌کنید و مرغ و جوجه خطابش می‌کنید...
این درد تکنوتاکس بوده و هست... به جای توجه به موضوع، بیشتر توجه به آی.دی شده وقت اظهار نظر.
هر کسی و به هر روشی که بوده معنای خرابکاری همیشه خرابکاری هست !

مهمان

من m44miri هستم و نمی تونم وارد سیستم بشم الان
فقط یک سوال دارم از شما...خرابکاری خوبه یا بد؟
آیا اگه خرابکاری در خدمت ما باشه خوبه و اگه در خدمت دیگران باشه بده؟
آیا کسی که با ما باشه دوسته و اگه بر علیه ما باشه دشمن؟
یک سوال دیگه...کلی از سایتهای کشورهای غربی توسط ایرانیهای به اصطلاح وابسته به ... در خرداد و تیر ماه سال گذشته مورد حمله قرار گرفتند و ما و رسانه های ما اونها را تو بوق و کرنا کردند ... اما وقتی با موج حملات همون به اصطلاح دشمنان مواجه شدند به اونها واژه خرابکار نسبت داده شد...ولی با اینکه من خودم هکر (خرابکار)نیستم ولی اینو بگم که هک یک علم محسوب میشه... البته اینکه دسته بندی می کنند و میگن کلاه سفید کلاه سیاه و غیره کلا یک دسته بندی به حساب میاد و اصل مطلب اینه که هکر درک بالایی از مفاهیم داره که باعث میشه یک سیستم را هک کنه..حالا شما ممکنه ناراحت بشین و بگین چرا نقاط ضعف را به خود ما نگفته تا حل کنیمش...یک سوال از یک نگاه دیگه...آیا واقعا اگه نقطه ضعف و حفره امنیتی شما به شما گفته بشه قدرت رفع اونو دارید؟ بیشتر به این مطالب فکر کنیم...

مهمان

ببینید ادمین سایتی که الان یکی دو روزه سایتش هک شده ونمی دونم خبرنداره یا نمی تونه سایت رو برگردونه به درد ...

درجواب آفای توکلی :
درسته خیلی از cms هامشکل دارندوبعضی موقع هایه باگ هایی توش پیدامیشه ولی یه ادمین باید روش هایی روبه کارگیره که بتونه این ضعف هاروجبران کنه
کمترینش اینه که cms روبه روزنگه داره .... بیشترینش هم اینه که بگرده دنبال فایروال هاوابزارهای دیگه امنیتی برای cms اش که الان فایروال های خوبی برای انواع cms است...
واینکه بیشتراین هک هایا ازطریق injection ویا rfi هست که مورداول بافایروال حله ومورد دوم هم راه های خودش روداره
نقل قول :حتی هنوز نمی‌دونید که یک حفره امنیتی رو کشف و ازش استفاده کرده یا دست به یککار کلاسیک زده و اونوقتکلی در این‌باره اظهار نظر مي‌کنید و مرغ و جوجه خطابش می‌کنید...

اروا عمت حفره امنیتی کشف کردی ... !
یک شل مثل c99.php رو روی یک جایی از همون هاستی که linuxshop روشه Upload کردی و حالا از خوش شانسی جنابعالی sysadmin اون هاست کنترلی روی php نگزاشته و فایل index اون سایت رو تغییر دادی فکر کردی شاهکار کردی .
چه حفره ای رو پیدا کردی ؟ به خواطر کودن هایی مثل شما باید از هزار جور قابلیت های مختلف سیستم بگزریم تا یه موقع بلایی سر سیستم نیاد و درب های رو به دنیا رو به روی خودمان و کاربرانمان ببندیم .
سلام
mah454 یکمی احترام بقیه رو نگه دار. همون طوری که می‌بینی این تاپیک همین طوری توش دعوا هست. اینو میگی، طرفتم جوابتو میده، بد‌تر میشه.

مهمان جان، موضوع اصلی‌ای هم وجود نداره. یکی یک سایتی رو دیفیس کرده. ما قراره سره چیش بحث کنیم؟ مثلا طرف رو تشویق کنیم؟ مدال لیاقت بدیم بش؟ لینوکس‌شاپ رو تحریم کنیم؟ چیکار کنیم دقیقا؟
در ضمن به دوستانی که مقاله چگونه هکر شویم رو نخوندند پیشنهاد می‌کنم این کار رو انجام بدن:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.technotux.org/html/Sections-index-req-viewarticle-artid-89-page-1.html">http://www.technotux.org/html/Sections- ... age-1.html</a><!-- m -->
قصد جسارت ندارما اما اگه این کار ابله هانه هست و خیلی ساده و یه آدم ابله دبیرستانی میتونه این سایت رو هک کنه ( شما دوست دارید بگید کرک بگید ) به نظرم اونی که اجازه میده سایتش رو یه ابله با کارای خیلی ساده هک کنه بسی بسیار ابله تر هست بازم میگم قصد توهین و جسارت ندارم بجای اینکه طرف رو بخاطر کارای ساده و مسخره سرزنش کنید سعی کنید که اجازه ندید سایتتون با کارای ساده و مسخره هک بشه
بازم معذرت میخوام

مهمان

emilsedgh نویسنده :سلام
mah454 یکمی احترام بقیه رو نگه دار. همون طوری که می‌بینی این تاپیک همین طوری توش دعوا هست. اینو میگی، طرفتم جوابتو میده، بد‌تر میشه.

مهمان جان، موضوع اصلی‌ای هم وجود نداره. یکی یک سایتی رو دیفیس کرده. ما قراره سره چیش بحث کنیم؟ مثلا طرف رو تشویق کنیم؟ مدال لیاقت بدیم بش؟ لینوکس‌شاپ رو تحریم کنیم؟ چیکار کنیم دقیقا؟

جالبه!! فکر کرده من همون هکر موفقم Big Grin
بهر حال با کوچیک کردن یک دشمن (موفق)، در واقع خودمون رو کوچیک کردیم. ببین ما چقدر حقیریم که یک کودن موفق به بازی گرفتن ما شده...
emilsedgh عزیز، ن حرفی ندارم. مدال و تشویق هم پیشنهاد ندادم. فقط میگم با تحقیر کار کسی، ما بزرگ نمی‌شیم. نتیجه کار بی‌شک نادرسته اما خود کار رو نباید با نتیجه‌اش ارزیابی کرد.
این برخورد mah454 از همون جنس برخوردهایی‌ست که عرض شد. من صبورم.
اگرچه تاپیک سر چیز خیلی مسخره ای ایجاد شده (و به ت.خ.م.م که سایت یارو رو هک کردی، به مامانت بگو اسفد برات دود کنه چیز نخوری) اما خوب واسه من مثل یه تلنگر بود که فهمیدم :
  • هر کی بیاد تو سایت من زرتی هک میشه.
    آپدیت های امنیتی که چند ماهه هی میگه بیا نصبشون کن مهمه
    راههایی برای امنیت سایت وجود داره
    راه هایی هم برای هک
    فایروال هم وجود داره.[/list:u]
    برحال اگرچه کاری که کردی مستحق سرزنشه، اما یه چیزی هم سر این قضیه یاد گرفتم

بگذریم.
    دوستانِ مطلع، فایروال وبسایت دیگه چیه؟ راه های هک کردن چیه؟ چه جوری امنیت سایت رو بالا ببریم و مقابل تمام حملات ایستادگی کنیم؟
    مقاله ی جامع یا به درد بخوری برای من که هیچی از php/mysql نمی دونم هست؟
بابا چراشمافکرمی کنید اونی که این خبرروداده هک کرده؟!
این بابایی که هک کرده یه عرب ... قبلا هم سایت وسرورهای ایرانی هک کرده بود ...برای دیدن لیست سایت هایی که این بابا هک کرده اینوببینین :

کد :
http://zone-h.com/archive/notifier=v4sploiter
نقلی کوتاه از مقاله چگونه هکر شویم، البته اگر دوستان معتقد باشند اریک ریموند درست می‌گه !

منش هکر

منش هکر، هکر می‌آفریند و یاری‌می‌کند. او به آزادی و یاری متقابل معتقد است؛ برای آن که هکر نامیده شوید باید چنان رفتار کنید که گویا چنین منشی‌دارید و برای‌اینکه اینگونه رفتار کنید باید واقعا آن را داشته باشید. اگر به پروراندن منش هکر تنها برای پذیرفته شدن در این فرهنگ می‌اندیشید در اشتباه هستید! چنین منشی داشتن همواره کمکتان میکند یادگیرید و با انگیزه باشید. مانند تمام هنرها بهترین راه استاد شدن، نگاه کردن به استاد و تقلید از اوست - نه فقط در باب تفکر که حتی‌در احساس!
صفحات : 1 2