انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: کتاب الن
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
سلام.
میگم یه کتابی بود تبلیغش این گوشه بود. آموزش نمیدونم لینوکس بود یا شبکه.
کجاست؟
من می خوامش.
هان.خودم پیداش کردم.
اما یه سوال. من برای نوع شبکه خاصی نمی خوام کتاب آموزش بگیرم.بلکه میخوام مفهوم کلی و برپاسازی انواع شبکه ها(ترجیها متداول) رو یاد بگیرم.
این خوبه؟ (یعنی به درد من می خوره؟)
به علاوه این که تو خونه یه کامپیوتر و ۲۰ متر کابل شبکه دارم.(البته یه کامپیوتر دیگه هم داشتم که مرد)
آیا برای این کتاب نیازه که تو یه مجموعه ی بزرگ باشم؟

مهمان

شما برای اینکه مفاهیم شبکه و راه اندازی سرور ها را یاد بگیرین لزوما نیاز به ۲ تا سیستم ندارین . می تونید روی یک سیستم با راه اندازی سیستم های مجازی مثل VirtualBox و یا ابزارههای مشابه آموزش ببینید و بعدا در محیطهای واقعی این اموزش ها را پیاده سازی کنید و از تجربیات قبلی استفاده کنید.

موفق باشید.
ممنون
جالبه بدونی من سرویسهای Apache , LDAP , SAMBA , NFS , ... رو توسط همین virtualbox یاد گرفتم . Smile
این کتابه دوباره لینکش اومده.اما خوب تو سایت فروشندش که موجود نیست. sito هم بیش از دو برابر قیمت کتاب می فروشه.(لابته سوء تفاهم شه ها. این ها فقط به خاطر همایت از باز متنه که انقدر گرونه :mrgreen: )
نقل قول :sito هم بیش از دو برابر قیمت کتاب می فروشه.(لابته سوء تفاهم شه ها. این ها فقط به خاطر همایت از باز متنه که انقدر گرونه Mr. Green )
باید هم سوء تفاهم بشه، برادر این کتاب الآن چاپ دوم مال سال ۸۹ هست و قیمت جلد کتاب ۷۰۰۰ تومان هست، دیوانه نیستم که کتاب ۳۲۰۰ تومانی را ۷۰۰۰ تومان بفروشم !!! سایت انتشارات نص هم آپدیت نشده که اون قیمت زده وگرنه اگر توانستید این قیمت خریداری کنید.

قبل از گفتن هر جمله‌ای کمی تفکر کنید و الکی الکی ننویسید فلانی داره از ۲ برابر هم بیشتر می‌دهد.
نقل قول :باید هم سوء تفاهم بشه، برادر این کتاب الآن چاپ دوم مال سال ۸۹ هست و قیمت جلد کتاب ۷۰۰۰ تومان هست، دیوانه نیستم که کتاب ۳۲۰۰ تومانی را ۷۰۰۰ تومان بفروشم !!! سایت انتشارات نص هم آپدیت نشده که اون قیمت زده وگرنه اگر توانستید این قیمت خریداری کنید.

قبل از گفتن هر جمله‌ای کمی تفکر کنید و الکی الکی ننویسید فلانی داره از ۲ برابر هم بیشتر می‌دهد.
برادر عصبی، من از کجام باید اینو بدونم که اون سایته آپدیت نمیکنه. این مشکل من نیست.مشکل لینکیه که برای فروش کتاب گذاشتن. قائدتا اگه لینک فروشگاه شما می بود منم از همون جا می خریدم.عصبی نشو بابا. جامعه ی باز متن باید یه کم خون سرد باشن.شما میتونستی اینو در طی پیام دوستانه ای بگی. همون قضیه ی منطق و امتحان جبر و احتمال و چت و اینارو یادت بیار.همونه.
نقل قول :عصبی نشو بابا. جامعه ی باز متن باید یه کم خون سرد باشن.شما میتونستی اینو در طی پیام دوستانه ای بگی.
سلام
من امروز کمی خسته بودم و تند پاسخ دادن بنده کمی طبیعی بوده و بنده را ببخشید.
ولی شما می توانستید در طی یک ایمیل از ما سوال کنید که چرا قیمت این گونه هست نه این که در یک جای عمومی که در هر لحظه ده ها نفر بازدید می کنند یک نسبت نادرست به یک مجموعه بدهید، ناراحتی من از این بوده.
sorry.

مهمان

اتفاقا همین الان توی چند تا فروشگاه دارن همون 3200 میفروشن.این سی تو همه چیش یکم گرون تره.هر کی می خواد بگه آدرس بدم بره بگیره.چون گویا نباید اینجا تبلیغ کرد آدرس کتابفروشی ها رو نمی گم.
ببین.الان b.tavakoli رو انجمنه. حالا میاد پوستت رو می کنه.
نقل قول :ببین.الان b.tavakoli رو انجمنه. حالا میاد پوستت رو می کنه.
عجب روزگاری شده، به خاطر این‌ که کسی حرف نامربوط نزنه مجبوریم هر ثانیه این جا را چک کنیم Smile

عزیز، برادر، مهمان ناشناس، کسی که سی‌تو را گران فروش می‌دانی، ما خودمان از دفتر انتشارات نص کتاب را تهیه می‌کنیم و بعد از سه سال فعالیت نمی‌آییم با گران فروشی یک کتاب خودمان را خراب کنیم. چرا کمی بیشتر تعقل نمی‌کنید؟؟؟!

لینک زیر تصویر کتاب هست که قیمت بر روی آن چاپ شده است !
<!-- m --><a class="postlink" href="http://imagebin.ca/img/YhdIfzo.jpg">http://imagebin.ca/img/YhdIfzo.jpg</a><!-- m -->
جالبه!
ملت میان جلوی این همه آدم توهین می‌کنن به کسی و بعدش میگن می‌خواسته جوابش رو ایمیلی بدی!
(خیلی سعی کردم دخالت نکنم ولی دیدم خداییش حرف زوره!)
شما هم می‌خواست با همون شماره‌ها تماس بگیری و بعد کسی رو متهم کنی به گرون فروشی.
نگفتم الان ... :roll:

ببینین به من ربطی نداره ها. مشکل من با این قضیه یه سوء تفاهم بود تو آدرس ها که حل شد. این آخریه با من کاری نداره.منم بهش گفتم. گوش نداد.
سلام
من چاپ اول این کتاب رو خوندمه! حالا خواستم ببینم الان که به سلامتی چاپ دوم منتشر شده , محتوا که تغییری نکرده!!؟؟؟؟؟؟

با تشکر
نقل قول :سلام
من چاپ اول این کتاب رو خوندمه! حالا خواستم ببینم الان که به سلامتی چاپ دوم منتشر شده , محتوا که تغییری نکرده!!؟؟؟؟؟؟

با تشکر
سلام
این کتاب فقط تجدید چاپ شده است و هیچ گونه ویرایشی انجام نگردیده است.

موفق باشید
ولی من این پست رو که دیدم کلی امیدوار شدم. قدیما (!) از این جور بحث ها که پیش می اومد دعوا کلی بالا می گرفت. معلومه طی این چند سال فرهنگ هممون کلی پیشرفت داشته :wink: