انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: یک بخش ضروری برای سایت
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
با سلام خدمت آقای باغومیان مدیر محترم سایت
پیشنهاد می کنم یک بخش دیگر رو به سایت اضافه کنید:
لینک هایی به بهترین سایت های آموزشی و خبری و نرم افزاری لینوکس طوری که همه دوستان بتونند لینک های پیشنهادی خودشون رو در اونجا قرار بدهند.
سلام
والا مهدی آلن رو نمی‌دونم اما من خودم این کار رو یه جایی انجام دادم اما تمام کسایی که ‌گفتند ما یه عالم لینک داریم که با دیگران به اشتراک می‌گذاریم رفتند و اونجا موند و چندتا لینک مختصر (حدود ۸۰-۹۰) تا ... اگر آلن بخوان خودشون همچین کاری بکنند باید حتما خودشون همه‌ی لینک‌ها رو بگذارند که کار خیلی وقت‌گیر و طاقت فرسایی هست ...
سایت‌هایی هستند که الان همچین کاری انجام دادن... یکیش فکر کنم linuxlinks.com بود...
اینجا بیشتر جنبه آموزشی داره.
افزودن لینک به نظر من نمیتونه خیلی موثر باشه.
هر جند در زمینه آموزش به اندازه کافی در سایت لینک و .... وجود داره. در زمینه اطلاعات و .... هم که در پرسش و پاسخ ها هست و اگر هم غیر از اون رو بخواهیم گوگل راهکار مناسبیه.
باز هم آلن عزیز تصمیم گیرنده هستند.
علی
خیلی وقت خالی نیاز داره!!! داوطلب هست؟
من سر لینک داوطلب هستم.اگر کس دیگه ای هم داوطلب میشه یه روز برای کار روی اونها یه قرار بذاره همدیگر رو ببینیم
منظورم یک لینکدونی ساده نیست هر سایت رو مختصرا معرفی کنیم و بگیم به چه دردی میخوره بهتر است. باز هم تصمیم گیری با مدیر سایت هست.
linuxlinks رو هم دیدم. خیلی ممنون