انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: لوگوی تکنوتاکس
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
سلام،
چند وقت پیش صحبت طراحی یک لوگو برای این سایت شده بود.
من چند تا طرح رو اینجا قرار میدم تا دیگران هم نظر بدهند تا بتونیم یک لوگوی شایسته و مناسب این سایت داشته باشیم.
باتشکر از همگی

1
[عکس : c444ae181a.png]

2
[عکس : ee2e760ca6.png]

3
[عکس : 6d9fa3de08.png]

4
[عکس : 26535378bf.png]

مهمان

سلام.

مگر لوگوي سايت چشه که ميخواين عوض شه؟

در مورد لوگوهايي که گذاشتيد دست شما درد نکنه ولي من اصلا آنها را نمي پسندم. خيلي ابتدايي وشلوغ هستند.
با اجازه ی دوستان
بدنبال بحث های قبلی از دوستی که در این کار تبحر داره خواستم تا زحمتش رو بکشه. قبول کردند. فقط کمی وقت خواستند.
خسته نباشید، ولی فکر میکنم بهتر باشه کار را به کاردونش بسپاریم. با چند تا effect نمیشه اسم یک چیزی را گذاشت لوگو!
من فقط خواستم چراغ اول رو روشن کنم تا طراح ها، طرح هاشون رو رو کنند Wink
به نظر من لوگوی خوبیه اما یه مشکل داره، اگر قراره پنگوئن بذاریم باید یه پنگوئن جدید باشه. چیزی که خودمون طراحی کرده باشیم نه پنگوئنهای مختلف که در سایتهای خارجی هستن.
موفق باشید

مهمان

برای تداوم همین کار؛ به چند تصویر واضح و کامل - هم گرافیکی و هم عکس- از tux نیاز دارم. از دوستان میخوام لینک هایی رو که میشناسند و بنظرشون برجسته تر از باقی میاد رو همینجا قرار بدن.
سلام
راستش رو بخواین چند وقت پیش این موضوع مطرح شد و من هم به عنوان یه نظر گفتم از یه عنصر ایرانی هم توی این نماد استفاده بشه مثلا سیمرغ یا آهو. البته من طراح نیستم و صرفا می‌تونم نظر بدم ولی فکر کنم پنگوئن صرفا نشان‌دهنده لینوکس باشه ولی باید معلوم بشه که این سایت ایرانیه. مگه نه ؟

مهمان

برای تداوم همین کار؛ به چند تصویر واضح و کامل - هم گرافیکی و هم عکس- از tux نیاز دارم. از دوستان میخوام لینک هایی رو که میشناسند و بنظرشون برجسته تر از باقی میاد رو همینجا قرار بدن.
من که دیگه وقتی تاکس رو می‌بینم از فرط تکرار خستگی بهم دست می‌ده .. به نظرم یه تاکس یکمی فانتزی‌تر و جذاب‌تر احتیاج هست ...

مهمان

Anonymous نویسنده :برای تداوم همین کار؛ به چند تصویر واضح و کامل - هم گرافیکی و هم عکس- از tux نیاز دارم. از دوستان میخوام لینک هایی رو که میشناسند و بنظرشون برجسته تر از باقی میاد رو همینجا قرار بدن.
نظر نویدجون خیلی عالیه.منم با نوید موافقم.