انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: طنز لینوکسی
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
صفحات : 1 2
این مساله دیروز برایم اتفاق افتاد:
دیروز رفتم به یکی از سی دی فروش های نزدیک بازار رضا گفتم آقا لینوکس دارین؟ گفت :نه.
گفتم شبدیکس چی؟گفت:نه. نارسیس داریم. :lol: :lol:
افتاد؟ نارسیس اسم یک دیکشنری است. طرف خیال کرد چون نارسیس آخرش (س) دارد احتمالا به کار من می آید!
خوب شايد بهتر بود يه سركي به اين جا:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.technotux.com/html/index.php?module=htmlpages&func=display&pid=68">http://www.technotux.com/html/index.php ... lay&pid=68</a><!-- m -->
ميزديد... اين طوري ديگه به شبديكس نمي گن ....
خوبه نگفتن خوردنیه !
redhatxman نویسنده :این مساله دیروز برایم اتفاق افتاد:
دیروز رفتم به یکی از سی دی فروش های نزدیک بازار رضا گفتم آقا لینوکس دارین؟ گفت :نه.
گفتم شبدیکس چی؟گفت:نه. نارسیس داریم. :lol: :lol:
افتاد؟ نارسیس اسم یک دیکشنری است. طرف خیال کرد چون نارسیس آخرش (س) دارد احتمالا به کار من می آید!
[ltr]
get it from ChaparShabdix !
[/ltr]

مهمان

[ltr]
tanze linuxi:
goftam agha linux darin? goft na. goftam shabdix chi?
gereftin chi shod? Big Grin
[/ltr]
براي من که نيفتاد !
يکي برام توضيح بده!

مهمان

یعنی اینکه لینوکس و شبدیکس دو چیز هستند!
اقای میهمان چی نوشتی ؟؟؟
خودت فهمیدی!!!
راستي شما كدوم توزيع هاي گنو/لينوكس رو مي خواهيد؟
بازار رضا فروشگاه پاكچين مندريك و ردهت رو داره فكر كنم فدوراكور 2 رو هم دارن البته دست فروشاي جلوي بازار رضا هم مندريك 9 رو دارن { روش اين رو نوشته } كه 3تا سي دي هست 2000تومن و ويندوز هم هست 800 تومان!!{چون يك سي دي هست}
راستي شبديكس رو بيرون نديدم براي تهيه اش بايد بريد از شركت چاپار شبديز بخريد {دوستايي كه نمي دونن شبديكس چيه بايد بگم يه توزيع لينوكس هست كه به صورت ديسك زنده - بدون احتاج به نصب - ارائه شده آدرس سايت رسميش هم <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.shabdix.org">www.shabdix.org</a><!-- w --> هست }
حرف Navid عزیز را کاملتر می کنم . این توزیع بر اساس Knoppix است.
در مورد تهیه توزیعها فکر کنم وقتی که یک دوست بسیار خوب دارید چرا از مغازه دار خرید می کنید.

مهمان

Big Grin IQ ha!
vaghti taraf mige linux nadaram, bad mirin azash miporsin ke shabdix dare ya na?
mashalla!
بابا شماها كه تهرانين باز حال ميكنين!
من تو مشهد اگه برم CD فروشي ها غير از redhat يا suse يا mandrake سراغ توزيع ديگه اي رو بگيرم به شرك و كفر متهم ميشم!
اگه سراغ live بگيرم كه درجا كلكم كنده است
نقل قول :بابا شماها كه تهرانين باز حال ميكنين!
دقیقا باشما موافقم این جا رفتم زوزه را بخرم .پرسیدم زوزه را دارید ورژن 9.1؟
گفت بازی هست یا نرم افزار !!! Confusedhock:
بعد از اینکه براش توضیح دادم گفت redhat 10 را داریم !!! Confusedhock: Confusedhock:
اين كه خوبه
من به يه ISP زنگ زدم گفتم تو سرويستون مشكل داره
من تا ديروز connect ميشدم ولي امروز نميشم
بعد پرسيد چجوري connect ميشين؟
گفتم با لينوكس
گفت : خوب اين مودمي كه شكا ميگين رو من اسمشو نشنيدم تاحالا !!! بهتره از مودم با مارك معروف و شناخته شده اي استفاده كنين
گفتم : بسيار بسيار از راهنمايي شما ممنون هستم
فكر مي كنم مشكلم خود به خود حل شد.
خنده دار بود ولی در عین حال گریه داشت!
:lol: :lol: :lol: :lol:
امروز با يكي (كه اگر خواست خودش مي گه ) رفتيم بازاررضا جاتون خالي يه پوستر لينوكس ديدم كه نئشته بود آخرين نسخه ي لينوكس اسمش يادم رفته يه چيزي برپايه ي كناپيكس اما فارسي ...و جالب اينه كه نوشته بود اجراي برنامه هاي دلفي و Visual Basic و دات نت !! كه يكمي كم آوردم.

خوب اين ها همش تقصير ما هاس !! ما ها كه ادعاي لينوكس كار بودن داريم اما لااقل يه كاري نكرديم كه ديگران كه لينوكس كارنيستن با اين سيستم عامل لااقل آشنا بشن .. روي پاكت سي دي ها رو نگاه كنيد نوشته ويندوز مك لينوكس ليندوز !! يعني طرف حتي نمي دونه ليندوز چيه خوب اين هارو ما بايد به طرق مختلف به گوش ديگران برسونيم ...
[ltr]
breakneck What linux distro(s) do you need?
I've almost got all the major ones available.
[/ltr]
آقا خودتان را زياد ناراحت نکنيد...وضع اينجا هم اين طوره...البته بسيار خراب...کسي نميدونه اصلا لينوکس چيه..دوسه تا مغاره هم لينوکس به گوششون نخورده... Sad

کلا فکر کنم همه جا اينطور باشه..چون هنوز لينوکس به درستي بين مردم جا نه افتاده و مردم فقط $wondow را ميشناسن و بس...مخصوصا از وقتي که کانال ITC راه افتاده و تماما برنامه هاي $window زا آموزش ميده + محصولات micro$oft (کتابها+نرم افرار ها ...)(همچنين فروش محصولات micro$oft) :? اينجور که پيداست خيلي بيننده داره :x ..،ناگفته نماند که توي اي شبکه لينوکس RedHat را هم آموزش ميدن..(کسي که ياد ميده خودش بلد نيست)...البته هفته يک يا دوبار..خوب حالا شما چه اننظاري داريد..؟؟!! :cry: :x :?

حال شکر خدا آلن جان هستن که ما بتونيم ديسکها را از ايشون بگيريم و گرنه که هيچ...همچنين سايت خوب تکنوتاکس Big Grin Big Grin Tongue :lol: Tongue

تکبيــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر Tongue Big Grin :lol:
واقعا اگه الن خان و سایت عالیسون نبود ما چی کار می کردیم؟؟؟؟!!!!!!
[ltr]
% if (alan && technotux) { Linux and OpenSource is live in Iran }else{ It's Not exist }
[/ltr]
صفحات : 1 2