انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: اضافه کردن بازیها به لینوکس
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
سلام و خسته نباشید.
آیا راهی هست که بازیهای ردهات رو مثلا به مندریک اضافه کرد. یا اصلا کلا کجا بازی میشه به لینوکس اضافه کرد 8) .
یه تعدادی بازی تو CD همراه کتابی که alan نوشته، هست.
مندریک مدیر بسته نداره؟ می تونی از مدیر بسته ای مندریک استفاده کنی و بازی هاش رو بریزی..
بله... چون بازی‌های لینوکس تقریبا استاندارد هستند و در تمامی توزیع‌ها بازی‌های مشابه می‌توانید پیدا کنید...
من تو ایران نیستم و دسترسی به کتابها و سی دی ها ندارم. ولی در کل دنبال کتابهای آموزش لینوکس و یا سی دی آموزشی می گردم. لطفا لیستی همراه با قیمتشان را برایم بفرستید تا به دوستان در ایران بگم برام بگیرند بفرستند.
ممنون از همگی
کتاب ها!!! آقا توایران 8 تا کتاب لینوکس هست که بجز ۲ تاش بقیه مال ردهت 8.1! و پایین تر هستن و اون دوتا ردهت ۹ هم یکیش مال انتشارات پایتخت هست که با دوتا سی دی همراه میدن 3500 که کلا 4000 تومن ضرر هست(اگر برا گرفتنش 500 تومان کرایهتاکسی بدین!)
تنها کتاب خوب ردهت و کلا لینوکس کتاب اقا آلن هست که با یک عدد سی دی همراه 2500 تومن هست و خریدنش هیچ ضرری نیست! مشخصات:
نام:آموزش لینوکس رد هت ۹
مولف: مهندس آلن باغومیان
زمستان ۸۲
انتشارات نص شابک:۵-۹۱-۵۸۰۱-۹۶۴
سی دی آموزشی هم که همشون تحت ویندوزند اگر بخوایین یه فهرست براتون می فرستم.
نويد جان ممنون میشم که یه فهرستی که بشه تهیه کرد رو برام بفرستی.
در ضمن آدرس محل تهیه کردنشم بدی ديگه نور علانور میشه.
بازم ممنون و متشکر. کتاب آلن خان رو که ازش نمیگذرم به بچه ها میگم برام بفرستن. راستی تهران که پیک موتوری !! داره این سیدیها و کتاب رو با اونم میشه گیر آورد. منظورم اینه که پیک موتوری میاره دم در خونه تحويل بده که دیگه بیشتر دوستم رو زحمت ندم بره دنبالشون بگرده.!! آخه همینجوریشم کلی رو انداختم بهش!

مهمان

كجا هستيد ؟ دوبي ؟
چشم، من تا یکی دو روز دیگه چند تا سی دی که دیدم میگردم و مشخصاتشون رو میدم.
البته باید بگم CD های آموزش لینوکس یه سری برنامه ی Autorun به صورت مالتی مدیا هست و خوب مثل بقیه ی CD های آموزشی فارسی بیشتر تجاری هست و اگر بتونی به کتاب اکتفا کنی خیلی بهتره مخصوصا اگر خارج از کشور شرایط فراهم باشه و بتونی چندتا کتاب درست و حسابی بخری.
محل تهیه هم که هم پاساژ ایران هست هم روبروی بازار رضا هم خود بازار رضا سعی می کنم براتون بفرستم.