انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: film linux and windows
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
دوستان چند وقتی است که فکر می کنم نکته ای باشد امیدوارم تا دوستان کمک کنند آیا واقعیت دارد یا برداشت من این است
من حدود 3 ماه پیش یک فیلم را دارای پسوند dat بود هم بر روی پارتیشن ویندوز ریختم هم بر روی پارتیشن لینوکس
ولی الان که چک می کنم همان فیلم در ویندوز خراب شده است و موفق فیلم صدای می دهد که انگاری cd خش دارد و انگاری فیلم از روی cd خش دار پخش می شود
د رحالی که در لینوکس این مشکل وجود ندارد و همان کیفیت حفظ شده است
بقیه فیلم هایم را هم چک کردم دیدم دیدم همین طور است مثل اینکه فیلم در لینوکس سالم تر می ماند
نظر شما چیست
در راه لینوکس موفق باشید
فریدی
شاید فایل سیستم ویندوزتان مشکلی دارد یا ویروسی چیزی؟
سلام آلن آقا
نه سالم است من از ترس ویروس و برنامه های مخرب یک عالمه برنامه ضد ویروس و بقیه برنامه های حفاظتی را نصب کرده ام
در راه لینوکس موفق باشید
فریدی
سلام. جناب فریدی حتما میدانید که بر روی هر سیستم نباید بیش از یک آنتی ویروس نصب کرد! چون احتمال وجود conflict بانک های آنها با هم بوجود می آید و هر کدام کار خودشان را هم درست انجام نمی دهند چه برسد به تقویت یکدیگر...

مهمان

توي ويندوز هم اگر با xinmpeg فايل رو ببيني ممكنه با بقيه فرق كنه و بهت باشه بستگي به codec داره
دوست عزیز open mind من در جایی کا می کنم که حدود 40 دستگاه به اینترنت وصل هستند و دیده ام و تجربه کسب کرده ام که سیستم های ویندوزی که دارای دو عدد ضد ویروس هستند سالم تر از بقیه می باشند البته باید توجه کرد که قضیه conflict اتفاق نیفتد

در راه لینوکس موفق باشید
فریدی
سلام. میشه بفرمائید کدام دو آنتی ویروس با هم خوب مچ میشوند؟
اینکه فیلمی که روی هارد باشه بعد از مدتی کیفیتش کمتر میشه را من هم در ویندوز تجربه کردم. در مورد لینوکس نمی‌دونم، تا بحال امتحان نکردم، ولی رو پارتیش ویندوزی همچین چیزی را به چشم دیدم.

پ.ن: open_mind جون مارو یادت میاد خونه نویدجون؟! اومده بودی ‌‌CD بگیری و ... به آقای فریدی گیر نده پسر خوب، بچه نازنینیه، ما هم قبلا گیر می‌دادیم، ولی نشتشو خوردیم! پسر خوبیه
سلام. البته که یادم میاد. روزهای خوبی بود. چشم. شما امر بفرمائید.
من bitdefender و norton anti viruse و در زمانی دیگر bitdefender و Dr web را نصب کردم باهم کار می کردند و زیاد مشکل نداشتند فقط یک ذرهسیستم سنگین شده بود
در راه لینوکس موفق باشید
فریدی