انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: به حق چيزاي نديده و نشنيده !!!
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
ديشب تو اخبار 22 شبكه 3 گفت كه يكي از بزرگترين شركتهاي قاچاقچي و جاعل نرم افزار دستگير شدند !!!
به نقل :
اين شركت قفل نرم افزارها را شكسته و تكثير ميكردند .
(شركت امپراطور)

نمرديم و ديديم تو ايران هم ازين كارا ميشه . Confusedhock: پس ظاهرا از اين به بعد تمام دوستان نرم افزار فروش قاچاق فروشند .(البته زبانم لال !!!) :lol:
عالیه تا عده ای به اهمیت نرم افزار های open source پی ببرند و بدانند که چه خبر است
در راه لینوکس موفق باشید
فریدی
من که بعید می دونم تو ایران این چیزا زودتر از ۴ یا ۵ سال دیگه درک بشه، احتمالا این شرکت با یکی از شرکت های آقایون در حال رقابت بوده یا سورس برنامه های یکی از این وزارت خونه های بزرگ رو بدست آورده بوده. وگرنه از اینا بعید که حالا حالا ها به این شعور و فرهنگ دست پیدا کنند.
سلام،
منم اون خبر رو ديدم. به نظرم رسيد كساني كه در اين رابطه دستگير شدن نرم افزارهاي شركتهاي ايراني رو كپي مي كردن، وگرنه نرم افزارهاي خارجي كه در ايران حمايت نمي شن. حالا حتي اگه در همين حد هم باشه خيلي خوبه.
لطفا یه خورده باورتون بشه.اون کار رژیم نبوده.بلکه کار همین comminuty هاست که رژیم رو مجبور به بعضی کار ها می کنه.لطفا خودتون رو باور کنید..............
منم توی کانال خبر دیدم ! گفت : این جاهلان قفل نرم افزارها را میشکستند و آنها را تکثیر میکردند !!! منم فکر میکنم یه جایی باید زیر میز یه چیزایی رد و بدل میشده، اینا نکردن :lol: یا اینکه این رقابت با یکی از این شرکت های تکثیر سی دی مثل اونی که King رو میزنه داشته و دیدن داره کار اونو خراب میکنه. کار این Community ها هم نیست !
اگر قراره که اینا خلاف باشه چرا نمیرن در تمام فروشگاه های نرم افزار رو تو بازار رضا و خیابان ولی عصر و مجتمع پایتخت ببندن ؟
!

مهمان

MASoft نویسنده :منم توی کانال خبر دیدم ! گفت : این جاهلان قفل نرم افزارها را میشکستند و آنها را تکثیر میکردند !!! منم فکر میکنم یه جایی باید زیر میز یه چیزایی رد و بدل میشده، اینا نکردن :lol: یا اینکه این رقابت با یکی از این شرکت های تکثیر سی دی مثل اونی که King رو میزنه داشته و دیدن داره کار اونو خراب میکنه. کار این Community ها هم نیست !
اگر قراره که اینا خلاف باشه چرا نمیرن در تمام فروشگاه های نرم افزار رو تو بازار رضا و خیابان ولی عصر و مجتمع پایتخت ببندن ؟
!

موافقم
Step by step.......
البته من بحث کارتل ها رو ۱۰۰٪ قبول دارم.
البته سه چهار سال پیش آریان پور برای دیکشنری خودش یه همچین زهره چشمی گرفت حالا این دفعه کارگردانش فرق کرده
اصل خبر
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sharghnewspaper.com/840807/html/city.htm#s321051">http://www.sharghnewspaper.com/840807/h ... tm#s321051</a><!-- m -->
آقا بر اساس اين خبر طرف نرم افزارش رو به ثبت رسونده و بنابراين تونسته شكايت كنه. پس به نظر مي رسه كه مسئله رژيم مژيم و كارتل و اين حرف ها اگر هم واقعيت داشته باشه، در درجه دوم اهميت قرار داره. اصل قضيه اينه كه از يه نفر يه سرقتي شده (اينم يه جور سرقته ديگه، مگه فرقي داره؟)، اونم رفته بر اساس قوانين اين كشور از دزده شكايت كرده. البته منم از وضع نابسامان اجراي قوانين با خبرم، ولي مهم اينه كه يكي اينكار رو كرده، از صدا و سيما هم خبرش پخش شده و بالاخره يه قدمي در راه حفاظت از كپي رايت و در نتيجه درك ارزش واقعي نرم افزار تو كشور ما برداشته شده.
صدا و سیما الکی چیزی رو پخش نمی کنه.حتما حکمتی داشته.........!
m_pahlevanzadeh نویسنده :صدا و سیما الکی چیزی رو پخش نمی کنه.حتما حکمتی داشته.........!
خیلی عذر میخوام این عینک چپگرایانه که همه چیزها رو از دریچه تئوری توهم توطئه نگاه میکنه بردارید
توصیه نمیکنم راستگرایانه نگاه کنید بلکه آزاد نگاه کنید
چپ و راست سیاسی در ایزان معنی ندارد(از سال (خرداد)۱۳۶۸)
لطفا عوامانه چپ و راست رو به کار نبرید.
m_pahlevanzadeh نویسنده :چپ و راست سیاسی در ایزان معنی ندارد(از سال (خرداد)۱۳۶۸)
لطفا عوامانه چپ و راست رو به کار نبرید.
قبوله رعایت میشه