انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: Kernel-image شکسته شد!
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
سلام...
من دیروز Kde رو به روز کردم از منابع Debian Unstable.همه چیز خوب بود و سیستم رو ریبوت هم کردم و بالا اومد.بعد بسته Udev رو خواستم بروز کنم که Kernel-image شکسته شد.من هم که تازه وارد!قشنگ حالیم نشد جریان چیه و سیستم رو خاموش کردم اما دیگه درست روشن نمیشه!در واقع XServer بالا نمیاد و فقط Partition های ext3 مانت می شوند و حتی CDROM هم خوانده نمیشه (در خط فرمان سیستم بالا میاد).الان دارم برنامه Mount Everything رو توی ویندوز می گیرم که باهاش ئارتیشن روت رو مانت کنم و بسته Kernel-image رو از CD دبیان بریزم روش و با DPKG در دبیان نصبش کنم.(هیچ دیسک زنده ای در اختیار ندارم!)
لطفا اگر راه حل بهتری سراغ دیرید به من بگید که بد جوری کارم لنگه.

مهمان

متاسفانه این Mount Everything نسخه Trial اش ئارتیشن های بالای 1000 مگ رو مانت نمی کنه!!!
کسی یک Live Disk بسیار کم حجم می شناسه؟
بسیار کم حجم منظورت چیه؟ شما تو لینوکست درایو CD نداری، وگرنه میتونی که موقع بوت از یک live CD استفاده کنی. اگر وارد باشی gentoo live CD فوق العاده عالیه، همه کار میتونی بکنی. وگرنه که فکر می‌کنم از live CD خود توزیعت استفاده کن، قطعا امکاناتی مثل fix و از اینجور حرفها باید داشته باشه.

مهمان

سلام.

خب ورژن کرنلتون چیه؟ من خودم از ۶.۱۰ استفاده میکنم که همیشه موقع بوت به من میگه که udev برای کرنل ۲.۱۲ به بالا میباشد اما بدون هیچ مشکلی سیستم بالا میاد. وقتی gdm یا kdm میزنید چی میگه. کلا یه پیفامی چیزی نمیده؟!

مهمان

ای بابا من الان یک Knopix ها قدیمی گرفتم گذاشتم& با مانیتورم مشکل داره!!!مانیتور LCD هست که موقع بالا اومرن XServer حالت Stand by بهش دست میده!توزیع هم که گفتم دبیان هست...