انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: وای ی ی ی !این توزیع آخرشه!
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح

مهمان

رفقا ؛ نیم عمر لینوکسی تان بر فنا ؛ اگر توزیع
مدیا لینوکس را ندیده اید! این توزیع بسیار مورد علاقه شما خواهد بود اگر به دنبال نرم افزار های گرافیکی هستید و همه را یک جا
می خواهید! اگرزیبایی لینوکس تان برای تان مهم است و اگر می خواهید قدرت لینوکس و نرم افزار های اوپن سورس را ببینید.مدیا لینوکس شما را از هر توزیع دیگر بی نیاز می کند.
اگر سرعت اينترنتمان خوب بود که سريعا دانلود ميکرديم...
مگر چه امکاناتي دارد؟

مهمان

فکر نمیکنم شما اسلکور را دیده باشید.
به نظر من مهم این است که لینوکس مورد انتخاب شما دارای استخوانبندی قوی باشد یعنی اینکه پایدار سریع و ایمن باشد. بقیه کارها براحتی قابل حله.
مثلا من خودم تا بحال از هیچ کدام از نرم افزارهای موجود در بخش گرافیک لینوکس استفاده نکرده ام. چون اصولا با گرافیک سر و کاری ندارم. ولی اگر نیاز به برنامه ای داشته باشم خوب اون رو دانلود و نصب میکنم. ظاهر لینوکس هم که کاملا قابل سفارشی کردن است!
ضمن اینکه اکثریت برنامه های موجود در انواع توزیعهای مختلف هیچوقت مورد استفاده قرار نمیگیرند. هر کس میتونه بسته به نیاز و سلیقه و راحتیش ، یکی از این برنامه ها رو برای خودش انتخاب و نصب کنه. اصلا این از خوبی های لینوکسه که برای هر سلیقه ای یک چیزی داره.
اگر اسلکور را ندیده اید، دو سوم عمر لینوکسیتان بر فناست ! :wink:

مهمان

m8828_ras2001 somehow agreeZ with the geust

مهمان

از کجا میشه تهیه کرد؟ آقا آلن دارن؟
نه متاسفانه مدیا لینوکس را نداریم. Smile

مهمان

اصلا شما مطمئنيد كه همچين توزيعي وجود داره؟
من كه هر چي گشتم توي ليست ديستروها همچين اسمي نبود.
لينك داريد؟
فکر میکنم منظور دوست مهمان این دیسترو هستش.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.distrowatch.com/table.php?distribution=medialinux">http://www.distrowatch.com/table.php?di ... medialinux</a><!-- m -->

مهمان

بله ظاهرا همينه. Media in Linux نه Media linux .
ممنون

مهمان

اتفاقا من هم دنبال این توزیع هستم. آلن جان نمیشه شما این رو دانلود کنی به ما هم بدی؟
بله،به احتمال زياد اين توزيع در چند روز آينده به دست آلن ميرسه...

مهمان

نرسید که! نداره که! چرا آخه!
من اینو از اینترنت گرفتم ! هیج جیز خاصی نداره !!! همون Knoppix 3.3 خودمونه که یک سری برنامه اضافه تر داره ! به نظر من دنبالش نباشید که همون Knoppix خیلی بهتره. ولی Gnoppix روهم گرفتم. اون خیلی خداست !!! قشنگ تر از Knoppix درستش کردن. من خودم با KDE کار میکنم ولی از این خوشم اومد. اینا هم خواستید من دارم ولی این MediaInLinux اصلا چیز جالبی نبود !!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب من فکرشو میکردم.
این چیزهایی که دوستمون فرمودن چیز جدیدی به نظر نمیرسید: ظاهر زیبا ، برنامه های گرافیکی ...
همه اینها به راحتی قابل نصب و سفارشی کردنه.
آقا اسلکور نصب کنید و حالشو ببرید.
امین

مهمان

من اینو گرفته بودم. فقط به درد گرافیستها و افرادی که در زمینه چند رسانه ای کار می کنند می خوره. وگرنه تماما خود کناپیکس!
icehess

مهمان

بازهم دبیان خودمون ...البته هر کسی از یه توزیع خوشش میاد و این همون دموکراسی هست که در ویندوز نیست اما در لینوکس هست .. Smile

مهمان

آقا اسلاکور بهترین توزیع لینوکسه . من که بعد از 4 سال کار با ردهت و مندریک ؛ با اولین مرتبه نصب اسلکور برای همیشه با اون قبلی ها خداحافظی کردم Smile

اسلکور نصب کنید ؛ تل مشکلات لینوکسی خودتون رو 99% کم کنید Smile