انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: مشکل حرف ف در MySQL
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح

مهمان

سلام دوستان
من یه مشکل با mysql دارم و ان اینست که حرف ف را به صورت شکلک چاپ می کنه . چه طوری می تونم این مشکل رو حل کنم . امکان تغییر سرور mysql رو هم ندارم . لطفا کمک کنید .
Anonymous نویسنده :سلام دوستان
من یه مشکل با mysql دارم و ان اینست که حرف ف را به صورت شکلک چاپ می کنه . چه طوری می تونم این مشکل رو حل کنم . امکان تغییر سرور mysql رو هم ندارم . لطفا کمک کنید .

خروجی این پروژه مشکلتون رو حل میکنه :‌
<!-- m --><a class="postlink" href="http://projects.farsilinux.org/projects/fix-mysql/">http://projects.farsilinux.org/projects/fix-mysql/</a><!-- m -->

مهمان

ممنون از جوابتون
سرور دیتابیس ما ویندوز است . من چه جوری می تونم با این فایل ها اونو patch کنم . یا اینکه باید نسخه جدید MySQL نصب بشه . این patch تو کدوم نسخه MySQL اعمال شده ؟ که برم به ادمین بگم تا جدیدش رو نصب کنه .
Anonymous نویسنده :ممنون از جوابتون
سرور دیتابیس ما ویندوز است . من چه جوری می تونم با این فایل ها اونو patch کنم . یا اینکه باید نسخه جدید MySQL نصب بشه . این patch تو کدوم نسخه MySQL اعمال شده ؟ که برم به ادمین بگم تا جدیدش رو نصب کنه .

ظاهرا قستی از مشکلاتی که حل شده روی شاخه اصلی اعمال شده که از نسخه ؟ به بعد به طور معمول همراه با کد عرضه میشه ، نمیدونم ممکنه اعمال کردن این پچ های روی ویندوز ممکن باشه یا نه!‌Smile
اطلاعاتی که میخواید تو آدرسی که براتون فرستادم قابل دسترسی ان .

مهمان

سلام دوستان
من مشکل رو بر روی کامپیوتر شخصی ام که MySQL 5.1 حل کردم ولی ادمین اجازه نمیده که mysql جدید رو نصب کنیم . برای من یک سوال پیش اومده . این همه سایت فارسی که از LAMP استفاده می کنند و نسخه MySQL شون هم همگی 5 نیست . پس چرا مشکلی تو نشون دادن این حرف ها ندارند و فقط این مشکل در بعضی CMS ها ایجاد میشه . من قبلا هم با CMS های دیگه هم کار کردم و خودم هم unicode تو db ریختم ولی این اولین باره که این مشکل ایجاد میشه پس این مساله کاملا به نسخه mysql ربط نداره . یه اتفاقی داره میفته که حروف خاصی اشتباه چاپ میشن . یعنی تو دیتابیس درست قرار می گیره ولی تو موقع خوندن از اون اشتباه میاد یا اشتباه نشون داده میشه . لطفا کسی اگه نظری داره بگه .

مهمان

هیچ کس هیچ نظری نداره ؟ یعنی هیچ کس تو این سایت با MySQL و PHP و ... کار نکرده ؟ لااقل بگید ما این سوالاتمون رو کجا می تونیم بیرسیم . تو iranphp که هر صد سال یه بار جواب میدن !!!
از نسخه MySQL 4.1.۱۳ به بعد حل شد.