انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: Warez یعنی چی ؟
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
سلام به همه . آقا من یه سوال دارم Warez یعنی چی ؟ یه نفر به من گفت یکی از سایتهایی که بهش معرفی کردم Warez بود . نفهمیدم یعنی چی ؟ حالا یعنی چی ؟

راستی یه چیزی بگم هیچ ربطی به لینوکس و کامپیوتر نداره .
من دارم از خوشحالی از حال میرم . پسر خوب ایران طلا گرفت مبارکه همه باشه ( ساعی رو گفتم Big Grin Big Grin Big Grin ) ببخشید اگر نا مربوط بود ولی نتونستم جلوی خودمو بگیرم شرمنده :oops:

قربان همه
جمال
البته يک برنامه p2p داريم به نام Warez... Smile
http://Warez.Com
کارگر جان تو یه جایی لینکی رو دادم گفتن Warez ممنوعه . حتما این وارزه چیزه بدیه . با خودم گفتم بپرسم اگه بده دیگه از این کارها نکنم . :!: :!: :?:
از کجا بفهمم کدوم سایت وارز :?: ....
لطفا بهم بگین

جمال
سلام
فکر کنم همه الان خیلی هاخوشحال باشند Smile به امید پیروزی بقیه ورزشکاران و مدال های بیشتر.
واما سوال شما warez به برنامه های غیر قانونی گفته می شود که در اینترنت وجود دارند و با اینکه باید برای انها پول دهید .مثلا با مقدار کمتر یا مجانی از سایت های غیر قانونی آنها را دریافت می کنید .یا سریال , کرک یا نسخه قفل شکسته انرا گرفته و از برنامه استفاده می کنید.به طور کلی به این برنامه ها که استفاده ای برای نویسنده و شرکت ان ها ندارد warez می گویند! و کلیه عملیات برای استفاده از آنها اعم از سریال غیر قانونی نسخه کرک شده و .... را warez activity می گویند.
دوستان دیگر اگر کامل تر کنند ممنون میشوم.
موفق باشید
[ltr]
Warez is an Internet slang term meaning copyrighted material (usually software) traded in violation of its copyright license. The term generally refers to releases by organized groups, as opposed to file sharing between friends.

"Warez" is a deformed derivation of the word "wares" as in produce. Initially, it was a leet term used in underground circles, but today it is commonly used among mainstream Internet users. "Warez" is most common as a noun ("He downloaded 10 gigs of warez yesterday"), but can also be used as a verb ("The new Photoshop was warezed as soon as it was released"). People engaging in warez production and distribution are referred to as warezers, warez groups. They are also sometimes pejoratively called warez d00dz (this is leet speak) and warez kiddies. The collection of warez groups is referred to globally as the warez scene, or simply the scene. Warezers are also often called pirates, figuratively referring to the pirates of ocean commerce, though the use of this term is controversial: see Copyright infringement of software for details.

Warez is a large-scale and international phenomenon. Well-organized pirate groups, often based in China and Russia, illegally produce millions of copies of copyrighted software, which if sold at retail would be worth several billions of dollars annually. Warezers exploit the international nature of the Internet to avoid law enforcement from specific countries. For example, in Russia, the copying of software was once explicitly permitted by law when such software was not in the Russian language; this is no longer true, but prosecutions for copyright infringement are still very rare. While most copies of pirated software are manufactured in Asian factories, their distribution more often than not begin in Western nations such as the US and the European countries, where the largest international software companies are located.............
بقیشم اینجا بخونید:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://encyclozine.com/Warez">http://encyclozine.com/Warez</a><!-- m -->
[/ltr]
مرسی از جوابت وایت هت جان . ولی حالا از کجا بفهمم یه سایت وارزه ؟؟؟؟
اقای Bizkit, توضیحات کافی را دادند .به این قسمت ها توجه کنید.
نقل قول :often based in China and Russia
نقل قول :illegally produce millions of copies of copyrighted software
معمولا این سایت ها در روسیه و چین و کشور های بلوک شرق یافت می شوند چون قانون کپی رایت به درستی به اجرا گذاشته نمی شود .سایت های زیر جزء این دسته هستند
1) سایت هایی که اقدام به ارائه سریال نامبر و یا کرک برنامه ها میکند .
2) سایت هایی که برنامه ها را با سریال قابل دان لود قرار داده است
3) سایت هایی که تابها را برای دان لود مجانی در خود دارد .(کتاب هایی که باید خریداری شود)
و بطور کلی سایتهایی که قانون کپی رایت را نادیده بگیرند.که اکثرا در ایرن داند فیلتر می شوند :wink:
نقل قول :کارگر جان تو یه جایی لینکی رو دادم گفتن Warez ممنوعه . حتما این وارزه چیزه بدیه . با خودم گفتم بپرسم اگه بده دیگه از این کارها نکنم
فکر کنم بدونم منظور شما کجاست Smile خیالتان راحت همیشه به شما تذکر می دهند یا ارسالتان را حذف می کنند Smile
راستی Bizkit, جان شما برای متون انگلیسی از [ l t r ] و [/ l t r ] بدن فاصله بین انها استفاده کنید تا از راست به چپ نشان بدهد
موفق باشید
ممنون از جوابهای همه دوستان .
موفق باشید

جمال
برادر جمال
لينكي كه فرستاده بودي حاوي كتابهاي غير آزاد به صورت غير قانوني بود.معمولا در اينترنت با اين جور موارد به شدت برخورد مي شه.(ربطي هم نداره كه كشور مريوط كپي رايت رو قبول كرده باشه يا نه)چون از سرورهاي آمريكا اخطار مي فرستند و بعد هم خلاص!!!
به هر حال اين سايت Warez نيست:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.tldp.org/guides">http://www.tldp.org/guides</a><!-- m -->