انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: پاک کردن لینوکس
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
سلام خدمت شما اساتید گرامی
یه سوال برای من پیش اومده که چطور میشه لینوکس رو از رو سیستم پاک کرد طوری که به Windows آسیبی نرسه ؟( آلن جان ایکاش اینو هم تو کتابت گفته بودی اما در کل خیلی کارش درسته این کتاب خیلی از مشکلات منو رفع کرد و وقعا همینجا از شما تشکر میکنم :wink: )
اگه سوال تکراریه منو ببخشید اما این موضوع واقعا برای من دردسر درست کرده :!:
man age boodam miraftam to dos fdisk ro mizadam bad unknown partions
ro delete mikardam va bad partion ke toosh widows rikhte shode ro aktive mikardam

in nazare man bood age kese dige nazare behtari dare bege man ham yad begiram
وارد داس بشید و دستور fdisk /mbr رو اجرا کنید و بعد هم با پارتیشن مجیک یا همون fdisk داس پارتیشن های لینوکس رو پاک کنید.
khob bad az pak kardan bayad active partiton ro maloom kone vagar na system boot nemishe
in kar ro too fdisk mitoone anjam bede
akhe man hamin bala saram oomade

مهمان

[ltr]
windows will rewrite the deleted MBR?
[/ltr]
m88

مهمان

ببخشید یه سوال دارم . چرا میخوای لینوکس رو پاک کنی و ویندوز رو نگه داری ؟
Faridb نویسنده :وارد داس بشید و دستور fdisk /mbr رو اجرا کنید و بعد هم با پارتیشن مجیک یا همون fdisk داس پارتیشن های لینوکس رو پاک کنید.
متشکر فرید جان اما fdisk /mbr هیچ کاری برای من نکرد و من وقتی دستور fdisk رو میزنم اصلا بالا نمیاد البته من با بوت 98 اینکارو انجام میدم . :?:
چی بالا نمیاد؟
نقل قول :البته من با بوت 98 اینکارو انجام میدم .
با این کار شما لینوکس را از بین می برید !چون در آن قسمت گراب/لیلو قرار دارد ! و همچنین اگر ویندوز دیگری غیر از 98 داشته باشید.

مهمان

مشكل بوت در فدورا 2 دارم لينوكس فعال نيست چكار كنم؟
ببینم بوت لودر رو نصب کردید؟
چه بوت لودری نصب کردین؟