انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: تو را خدا کمک
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح

سلام به همه لینوکس کارها

به من کمک کنید

من میخواهم با لینوکس کار کنم احتیاج به راهنمایی دارم کتاب آلن هم خواندم راستش دروغ نگم زیاد چیزی دستگیر آدم نمیشه با معذرت خوای از آقا آلن

خیلی خیلی علاقه درام از لینوکس استفاده کنم حتی حاضرم حضوری آموزش ببینم

در ضمن من ردهت 9 رو نصب کردم

لطفا عزیزانیکه قصد کمک دارند این هم ایمیل بنده

<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
با سلام وعرض تبریک به خاطر علاقه تون و توصیه به صبر وحوصله
شما هر سوالی داری تو این سایت بپرس همه از جون ودل کمک کی کنند.تا حالا شده سوالی بی جواب بمونه؟؟؟ مگر که کسی ندونه و نتونه.به هر حال هدف از این انجمنها همینه . در هر زمینه هم انجمن خاص تشکیل شده است.به هر حال در حد استطاعت از مساعدت مضایقت نخواهیم کرد.
بهترین خود شما هستید. برای کاری که می خواهید انجام دهید ٬ تحقیق کنید با جستجو در اینترنت به مطالب مفیدی می رسید و اینکه می توانید راهنمایی هایی را از طریق یکی از انجمنها دریافت کنید. یکی از بهترین ها را که فارسی هم هست ٬ دارید استفاده می کنید.
راستی فقط خواندن کافی نیست٬ باید به آن عمل کنید ...
linuxiran یکسری کلاس داره از آنها هم می توانید استفاده کنید.
دوستان گفتنی ها رو گفتن. به نظر من هم خودتون شروع کنید و اشکالاتتون رو اینجا مطرح کنید. شاید 70-80٪ اعضای این سایت از همین جا شروع کردن.

مهمان

اگه از دسک تاپ های GNOME و KDE استفاده کنید فکر نکنم مشکلی برای کارهای عادیتون داشته باشید. مگه اینکه بخواهید با Command Line کار کنید. من خودم GNOME 2.6 یا 2.8 (این یکی محشره) را توصیه می کنم. خیلی ساده تر و کاربر پسند تر KDE است.

با آرزوی لحظات خوشی همره لینوکس برای شما

مهمان

کلاس‌های چاپار شبدیز مگه برگزار می‌شه؟!
البته نسبت به قیمت خیلی کاربردی نیستند!
راستی چه چیز کتاب براتون مشکل ساز بوده که چیزی دست گیرتون نشده؟