انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: بال چی چی اینطورکی میشه
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح

مهمان

من بعد نصب xine-lib 1.1.3 وقتی میخوام توسط xine-ui یا oxine یک فایل ویدوی یا dvdاجرا کنم تا میزنم play از برنامه
خارج میشم
البته kaffeine اینطور نیست حال بگوید بال چی چی اینطور میشه

راستی چرا این مغزهای پوسیده سایت gnomefiles فیلتر کردن
سلام
قبل از هرچیز درباره‌ی موضوعی که برای تاپیک ارسال کردید این رو باید بگم که:
ببینید اینجا یه فروم هست، هر کی میاد با توجه به موضوعی که شما برای پست انتخاب کردید متوجه محتویات پستتون می‌شه توص صفحه‌ی انجمن‌ها من فقط موضوعات رو می‌بینم و اگر درباره‌ی موضوعی ایده‌ای داشته باشم باز می‌کنمش و می‌خونم تا ببینم چیزی بلد هستم یا نه.
بنابراین برای دریافت پاسخی سریع‌تر بهتره که یه موضوع مناسب برای تاپیک انتخاب کنید، موضوعی که شما انتخاب کردین کمی غیر واضح است و شاید خیلی‌ها اصلا بازش نکنند. برای نمونه موضوعات مناسب برای پست شما می‌تونه این‌ها باشه:

مشکل با libexine و xine-ui
مشکل در نصب libexine
مشکل در اجرای xine-ui و ....
این نوع موضوعات باعث می‌شه تا مراجعین به انجمن‌ها با دیدن موضوع اگر راهکاری می‌دونند سریع کلیک کنند و بگن خوب این کار ها رو بکن ;-)

اما موضوع اصلی:
۱.شما چه توزیعی از لینوکس رو استفاده می‌کنید؟
۲.lxine-lib رو از چه طریقی نصب کردید/ RPM، Deb یا کامپایل یا ...
۳.دستور xine-ui رو توی ترمینال بزنید و ببینید وقتی خارج می‌شه چی می‌گه، و آنچه نوشته رو برای ما ارسال کنید.

(درباره‌ی مغزتای متفکر هم برید از خودشون بپرسید چرا این کار رو کردند -- شوخی بودا، یه وقت به دل نگیرید ولی جدا جز این راهی نیست تا بفهمیم چرا این‌کارها رو می‌کنند!

مهمان

من همه را از source نصب کردم fc3

مهمان

xine: relocation error: /usr/local/lib/xine/plugins/1.1.3/xineplug_ao_out_alsa.s o: symbol snd_pcm_hw_params_set_rate_resample, version ALSA_0.9 not defined in f ile libasound.so.2 with link time reference