انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق

نسخه ي کامل: آمارها!
شما در حال مشاهده نسخه ي متني اين صفحه هستيد. مشاهده نسخه کامل تر با قالب بندي صحيح
صفحات : 1 2 3
به آمار سایت technotux که نگاه میکردم اسمی از browser های mozilla و firefox ندیدم! من فکر میکنم خیلی ها از این ۲ استفاده میکنند! Idea
مرورگرهای موزیلا، فایرفاکس تحت گروه نت اسکیپ شمرده می‌شوند. Smile
خیلی ستمه ها که سایت linux کارها 67% بازدید کننده هاش windows OS دارند.... بدترش اینه که 57% با IE windows از اینجا بازدید میکنند!

بابا firefox که دیگه واسه windows هم نسخه داره! و همچنین opera , netscape چرا استفاده نمیکنید ملت؟! :!: :?:
همین رو بگو ! :wink:
بابا وقتی با فایرفاکس کار کنید دیگه حتی نمی تونید به IE نگاه کنید. دست از سر این IE بردارید! Tongue
روزهای اول ۹۹ درصد IE بود. باز جای شکرش باقیه که توی یک سال و خورده‌ای رسیده به ۶۷ درصد!! Big Grin
:lol:
البته اینم مدنظر داشته باشید که Opera گاهی اگر کاربر تنظیم کرده باشه خودش رو IE معرفی می کنه.
این نشون میده که سایت برای کاربرای ویندوزی خیلی جذابیت داره...
نقل قول :این نشون میده که سایت برای کاربرای ویندوزی خیلی جذابیت داره...
بخشی از کتاب "چگونه از آب گل آلود ماهی بگیریم" نوشته فرید بهنیا! Tongue
Faridb نویسنده :این نشون میده که سایت برای کاربرای ویندوزی خیلی جذابیت داره...
نشون دادی واقعا یه همشهری خالص هستی :wink:
والا من وقتی میرم کافینت نمی تونم بیشتر از 30 دقیقه با این IE کار کنم واقعا هیچ امکاناتی نداره !! نمی دونم لابد اگر با ویندوز LongHorn مایکرو*ثافت بخواد lynx بده حتما همه ی ایرانی ها بی خیال تصویر می شن نه؟!!
خوش بختانه روي سيستمهاي يکي از کافينتهاي اينجا،FireFox هم نصب هست...(ولي کي ميدونه چي هست!!همش IE..IE..IE)
گناهی ندارن... آخه نمی‌دونن سیستم‌عاملی غیر از سیستم‌عامل بیلی جون و مرورگری غیر از IE هم وجود داره و خیلی‌هاشون هم فکر می‌کنن Yahoo و Yahoo Messenger همون اینترنته. ما اینجاییم که این دیدگاه‌ها رو عوض کنیم.
alan نویسنده :گناهی ندارن... آخه نمی‌دونن سیستم‌عاملی غیر از سیستم‌عامل بیلی جون و مرورگری غیر از IE هم وجود داره و خیلی‌هاشون هم فکر می‌کنن Yahoo و Yahoo Messenger همون اینترنته. ما اینجاییم که این دیدگاه‌ها رو عوض کنیم.

بله،دقيقا Smile
Navid نوشته:

"الا من وقتی میرم کافینت نمی تونم بیشتر از 30 دقیقه با این IE کار کنم واقعا هیچ امکاناتی نداره !! نمی دونم لابد اگر با ویندوز LongHorn مایکرو*ثافت بخواد lynx بده حتما همه ی ایرانی ها بی خیال "
بابا يه سي دي knoppix با خودت ببر اذيت نشي.
اوه ه ه ه مگه میزارن کسی با کناپیکس کانکت بشه؟
فکر میکنن امنیتشون به خطر میفته. من یک بار feather لینوکس همراهم بود بالا رفتم پایین اومدم نشد که نشد گفت همینه که هست. آخرشم از ترس این تروجان ها میلم چک نکردم
[ltr]
You did the right thing. I once had to cough up thrice the charge to get online with knoppix!
[/ltr]

مهمان

نقل قول :گناهی ندارن... آخه نمی‌دونن سیستم‌عاملی غیر از سیستم‌عامل بیلی جون و مرورگری غیر از IE هم وجود داره و خیلی‌هاشون هم فکر می‌کنن Yahoo و Yahoo Messenger همون اینترنته. ما اینجاییم که این دیدگاه‌ها رو عوض کنیم.
بله.ولی دیدگاه عوض کردن فقط با ایجاد سایتهای موازی امکان پذیر نیست!
خوشحال میشیم اگر نظری دارید ما هم بشنویم. شاید کمکمان کرد تا بهتر و زودتر به هدفمان برسیم.
با عرض ادب
سلام
منهم فکر میکنم اگر این مهمان عزیز راهی که به نظرشان صحیح است را بفرمایند خیلی خوب میشود . و اصولا انتقاد همراه با پیشنهاد است که سازنده خواهد بود
صفحات : 1 2 3