انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق
سفارشی مجانیCDهای Ubuntu - نسخه قابل چاپ

+- انجمن کاربران لینوکس ایران - تکنوتاکس سابق (https://forum.sito.ir)
+-- انجمن: پرسش‌ها و پاسخ‌ها (https://forum.sito.ir/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: توزیع‌های لینوکس (https://forum.sito.ir/forumdisplay.php?fid=12)
+--- موضوع: سفارشی مجانیCDهای Ubuntu (/showthread.php?tid=2588)

صحفه ها: 1 2 3

- baghery.farhad - 2006-02-14

سی دی های منم 4 هفته ای رسیدند.
خیلی از خودم حال در وکردم!

- مهمان - 2006-02-15

آدرس shipping رو چه جوری وارد کنیم؟

یعنی به فارسی(فینگلیشی) یا انگلیسی ؟

- baghery.farhad - 2006-02-15

English

- carp3 - 2006-02-17

من 15 تا سفارش دادم
2 تا سی دی مک هم دادم
نمیدونم واسه چی ؟
من تو عمرم مک ندیدم[عکس : laugh.gif]

- rezatavak - 2006-02-21

سلام

مک چیزی نیست. لینوکس حالش بیشتره!

- مهمان - 2006-04-10

می خواستم ببینم این ورژن جدیدی رو هم که بیرون داده بصورت مجانی می فرسته ...؟

- مهمان - 2006-04-10

نه چون در مرحله بتا هست

- مهمان - 2006-04-10

آخه من رفتم درخواست بدم دیدم که نوشته بود می تونین این رو هم سفارش بدین

- lin_world - 2006-04-10

نقل قول :Unfortunately, we are currently not taking any requests for our next release. So, if you would like to request Ubuntu 6.06 (Dapper Drake) CDs, please check back with us again at the beginning of May 2006.
اینجا نوشته دیگه هیچ سفارشی نمی گیرند تا نسخه بعدی یعنی Dapper Drake که در ماه مه منتشر میشه.

- Navid - 2006-04-10

Anonymous نویسنده :آدرس shipping رو چه جوری وارد کنیم؟

یعنی به فارسی(فینگلیشی) یا انگلیسی ؟

سلام
از اونجایی که آدرس رو اگر به انگلیسی بنویسید میاد اینجا و اداره پست باید ترجمه کنه و اداره پست سواد کافی نداره و واقعا یه چیزهایی در فارسی هست که در انگلیسی نیست بهتره فینگلیسی بنویسید.
برای نمونه : آدرس‌ما بیست‌متری دوم، کوچه‌ی کمالی،بن‌بست چنار هست! خوب این انگلیسیش چی‌می‌شه؟! Second 20 meter?!!! حتی اگر انگلیسی درست رو هم بنویسید اون بابای پستچی متوجه نخواهد شد. پس می‌شه به راحتی نوشت:
[ltr]
Bozorgrah modarres, Bistmetri dovom, kuche kamali, bonbast chenar, pelak 20 tabagheh 3 vahedeh 10
[/ltr]
این‌ طوری به اداره پست ایران هم کمک شده!!

- مهمان - 2006-04-10

آقا آدرس های ایرانی رو که میدونید چه جوریه؟
از کشور شروع میشه و پس از صد تا کوچه به آخر میرسه.
آیا این آدرس ها رو هم جواب میدن یا این که باید سندوق پستی داشت؟

- lin_world - 2006-04-11

من تاحالا آدرسی پیچیده تر از آدرس خونه خودمون ندیدم... ولی با این حال وارد کردم یک راست اومد...البته در دو خط نوشتم.

- ali88 - 2006-04-11

lin_world نویسنده :
نقل قول :Unfortunately, we are currently not taking any requests for our next release. So, if you would like to request Ubuntu 6.06 (Dapper Drake) CDs, please check back with us again at the beginning of May 2006.
اینجا نوشته دیگه هیچ سفارشی نمی گیرند تا نسخه بعدی یعنی Dapper Drake که در ماه مه منتشر میشه.
به نظرم منظورش اینه که نسخه Dapper Drake رو نمیشه سفارش داد تا مه امسال. اما نسخه فعلی رو هنوز سفارش میگیره.
موفق باشید

- lin_world - 2006-04-11

ali88 نویسنده :
lin_world نویسنده :
به نظرم منظورش اینه که نسخه Dapper Drake رو نمیشه سفارش داد تا مه امسال. اما نسخه فعلی رو هنوز سفارش میگیره.
موفق باشید
درسته... من به NEXT RELEASE دقت نکردم...خوب شد که گفتید...

- مهمان - 2006-04-28

آقایون لطفا سی دی ها رو بیشتر از 5 تا سفارش ندین اداره پست بقیه اش رو بر می داره برای من 90 تا رسیده بود 5 تا بیشتر ندادن تازه کلی هم دعوا کردم از مدیر سایت خواهش میکنم به تمام اعضا اعلام کنن تا الکی پول شرکت بد بخت تو انبار اداره پست نخوابه ...

- lin_world - 2006-04-28

من 10 تا PC و 5 تا 64-Bit و 2 تا Mac سفارش دادم که همش هم رسید.

- مهمان - 2006-05-05

من در مشهد هستم.
مال من دو هفته ای رسید.