لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADSL
2007-07-09, 10:51 PM,
ارسال : #1
ADSL
با سلام به همه بروبچه های گل تکنوتاکس...
من می خواهم اینترنت پرسرعت (adsl) جهت دانلود توزیع ها و نرم افزارهای گنو/لینوکس بگیرم.
اگر کسی تا حالا این کار را کرده من را راهنمایی کند که از چه شرکتی اشتراک بگیرم...
چه شرکتی خدمات بهتری به لحاظ سرعت اتصال ، قیمت مناسب و راه اندازی سریع ارائه می دهد خواهشا مرا در این امر یاری نمایید.
با تشکر.

The millions of open minds can't be wrong

Distribution: Desktop:Ubuntu,ServerBig Grinebian
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-07-09, 11:19 PM,
ارسال : #2
پاسخ: ADSL
سلام
خوب کجا می خواهید ثابت تهران هستید یا اصفهان چون موقعیت خودتون رو در دو جا معرفی کردید
من تهران ساکن نیستم اما معمولا رفت و آمد می کنم هفته ی گذشته تهران توی کافی نت یکی از دوستان بودم همین بحث شد به من گفت سه ساله از سپنتا استفاده می کنیم کمی گرون تر است اما اصلا قطع نشده و کاملا راضی بود
این در حالی است که مشکل اصلی بسیاری از ارایه کنندگان اینترنت پرسرعت عدم تعهد نسبت به این امر است شما بیشتر تحقیق کنید
قیمت و عدم محدودیت در میزان ارسال و دریافت اطلاعات از عوامل تعیین کننده است و البته کیفیت

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
2007-07-10, 01:29 AM,
ارسال : #3
من توی یزد دارم از سرویس پارس‌آن‌لاین استفاده می‌کنم. خوبیش اینه که محدودیت پهنای باند نداره و من تا الان (از حدود شش ماه پیش به اینطرف) مشکل قطعی نداشتم (مجموع قطعی کمتر از دو سه ساعت بوده) احتمالا بقیه جاها هم همینطوره. ولی یخورده سرویس‌ها گرونه و البته ف‌‍ی‍‌ل‍‍تر هم که مشکللی است جدی! (نمی‌دونم بقیه چطورند در این زمینه)
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-07-10, 01:36 AM,
ارسال : #4
اگر توي تهران هستيد که فکر کنم یک شرکتی هست که سرویس ADSL،با دریافت فایل بصورت نامحدود را به شما می دهد!(به گفته آقای پهلوانزاده عزیز)

در غیر اینصورت اگر وضع مالی خوب و سرعت بالا می خواهید،سرویس های ماهواره ای حرف نداردSmile

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2007-07-10, 12:52 PM,
ارسال : #5
من تهران سرویس صبانت دارم که سرعتش خوبه اما مخدودیت داره وارزونه

[عکس : 4kdpcbd.jpg]
2007-07-10, 04:49 PM,
ارسال : #6
منم اسیا تک دارم و راضیم تو این دو ماهی که استفاده کردم اصلا قطعی نداشتم.

آموزش بدون محدودیت

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان