لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه برای تماشای تلوزیون های انلاین در ابونتو
2008-08-04, 03:03 PM,
ارسال : #1
برنامه برای تماشای تلوزیون های انلاین در ابونتو
سلام
لطف کنید برنامه ای برای تماشای تلوزیون های انلاین معرفی کنید که هم ساده نصب بشه و هم اینکه کار کردن با برنامه ساده باشه (من برنامه Miro Internet TV رو در کوبونتو نصب کدم ولی نمی دونم چه جوری کار می کنه)

و سوال دیگه اینکه (البته این سوال به موضوع ربطی ندار و یک سوال پیش پا افتاده هستش) اینکه دستور apt-get نوعی دستور برای دانلود از مخازن ابونتو هست یا اینکه دستوری برای فقط نصب برنامه ها از مخازن ابونتو (این سوال رو پرسیدم چون که شرکتی که من ازش اینترنت adsl میگیرم محدودیت دانلود گذاشته و خواستم بدونمبا هر بار اجرای دستور apt-get از میزان دانلود من کم میشه؟)
2008-08-04, 03:17 PM,
ارسال : #2
پاسخ: برنامه برای تماشای تلوزیون های انلاین در ابونتو
مایرو که خیلی سادست من دارمش فقط کافیه آدرس کانل رو بهش بدین بعد خودش فیلم هارو لیست میکنه
یا میتونید سرچ هم بکنید
خوب اگه دانلود کنید یا بخواهید نصب کنید فرقی نمیکنه از دانلود کم میشه
برای نصب هم اول بسته رو دانلود میکنه بعد از اتمام کار نصب میکنه
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2008-08-04, 03:40 PM,
ارسال : #3
تشکر فراوان
2008-08-04, 10:22 PM,
ارسال : #4
ببخشید میشه طریقه دیدن تلوزیون های انلاین با برنامه Miro Internet TV رو توضیح کامل بدین
2008-08-04, 11:16 PM,
ارسال : #5
نقل قول :و سوال دیگه اینکه (البته این سوال به موضوع ربطی ندار و یک سوال پیش پا افتاده هستش) اینکه دستور apt-get نوعی دستور برای دانلود از مخازن ابونتو هست یا اینکه دستوری برای فقط نصب برنامه ها از مخازن ابونتو (این سوال رو پرسیدم چون که شرکتی که من ازش اینترنت adsl میگیرم محدودیت دانلود گذاشته و خواستم بدونمبا هر بار اجرای دستور apt-get از میزان دانلود من کم میشه؟)

میشه برنامه رو فقط یک بار دانلود کرد و در بقیه مواقع از همون برنامه که قبلا دانلود کردید استفاده کنید.
مخازن آفلاین رو یک سرچ کنید.چیزای جالبی گیرتون میاد. و البته راه ساده تر هم اینکه که اگه برنامه فایل deb داره از اون استفاده کنید.

Hey you, dont help them to bury the light
Don't give in without a fight.
2008-08-05, 04:38 PM,
ارسال : #6
Re: پاسخ: برنامه برای تماشای تلوزیون های انلاین در ابونتو
marmolak نویسنده :
نقل قول :و سوال دیگه اینکه (البته این سوال به موضوع ربطی ندار و یک سوال پیش پا افتاده هستش) اینکه دستور apt-get نوعی دستور برای دانلود از مخازن ابونتو هست یا اینکه دستوری برای فقط نصب برنامه ها از مخازن ابونتو (این سوال رو پرسیدم چون که شرکتی که من ازش اینترنت adsl میگیرم محدودیت دانلود گذاشته و خواستم بدونمبا هر بار اجرای دستور apt-get از میزان دانلود من کم میشه؟)

میشه برنامه رو فقط یک بار دانلود کرد و در بقیه مواقع از همون برنامه که قبلا دانلود کردید استفاده کنید.
مخازن آفلاین رو یک سرچ کنید.چیزای جالبی گیرتون میاد. و البته راه ساده تر هم اینکه که اگه برنامه فایل deb داره از اون استفاده کنید.

این چیزی که گفتید همیشه هست یا نه من خودم eric رو با چند بار اجرا کردن
apt نصب کردم ...
اما الان برای kde4.1 جواب نمیده چیکار کنم بسته ها توی پوشه هست اما دوباره
دانلود میکنه راهی وجود نداره که تکه تکه دانلود کرد :cry: :cry:
2008-08-06, 08:45 AM,
ارسال : #7
پاسخ: Re: پاسخ: برنامه برای تماشای تلوزیون های انلاین در ابونتو
سلام
میشه یه توضیح بدین چه مواردی از میزان حجم اینترنت کم میکنه (من الان اینترنت با محدودیت حجم 4 گیگ دارم و میخوام بدونم به جز دانلود و اپلود موارد دیگه ایی که از حجم 4 گیگ من کم میکنه چیا هستن مثلا دیدن تلوزون های انلاین یا تماشای ویدیو ها از سایتی مثل youtube از حجم اینترنت من کم میکنه و چقدر تاثیر داره خیلی زیاد یا نه خیلی کم یا معمولی )
تشکر(امیدوارم ناظر محترم تا جواب این سوال داده نشده نگن سوال بی ربط و این پست رو ببندند)
2008-08-06, 09:11 AM,
ارسال : #8
Re: پاسخ: Re: پاسخ: برنامه برای تماشای تلوزیون های انلاین در
Anonymous نویسنده :سلام
میشه یه توضیح بدین چه مواردی از میزان حجم اینترنت کم میکنه (من الان اینترنت با محدودیت حجم 4 گیگ دارم و میخوام بدونم به جز دانلود و اپلود موارد دیگه ایی که از حجم 4 گیگ من کم میکنه چیا هستن مثلا دیدن تلوزون های انلاین یا تماشای ویدیو ها از سایتی مثل youtube از حجم اینترنت من کم میکنه و چقدر تاثیر داره خیلی زیاد یا نه خیلی کم یا معمولی )
تشکر(امیدوارم ناظر محترم تا جواب این سوال داده نشده نگن سوال بی ربط و این پست رو ببندند)
اینترنت جر آپلود و دانلود چی داره؟!!!! آپلود و دانلود که حتمأ نباید بصورت فایل باشه! send و recive مهمه. یعنی چقدر دیتا دریافت کردید یا فرستادید. خب برای مشاهدهٔ فیلم آنلاین هم دیتا دریافت می‌کنید دیگه، یعنی دانلود محسوب میشه. مثل این میمونه که فایل ویدئویی‌ش رو دانلود کنید.

StarCalendar | Blog | 1+ | OS
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-08-06, 03:22 PM,
ارسال : #9
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: برنامه برای تماشای تلوزیون های انلاین در
نقل قول :این چیزی که گفتید همیشه هست یا نه من خودم eric رو با چند بار اجرا کردن
apt نصب کردم ...
اما الان برای kde4.1 جواب نمیده چیکار کنم بسته ها توی پوشه هست اما دوباره
دانلود میکنه راهی وجود نداره که تکه تکه دانلود کرد Crying or Very sad Crying or Very sad
این کاریه که من همیشه انجام میدم. و فکر کنم روی همه توزیعهای دبیان بیس جواب بده! کافیه یک سرچ کنید.

نقل قول :میشه یه توضیح بدین چه مواردی از میزان حجم اینترنت کم میکنه (من الان اینترنت با محدودیت حجم 4 گیگ دارم و میخوام بدونم به جز دانلود و اپلود موارد دیگه ایی که از حجم 4 گیگ من کم میکنه چیا هستن مثلا دیدن تلوزون های انلاین یا تماشای ویدیو ها از سایتی مثل youtube از حجم اینترنت من کم میکنه و چقدر تاثیر داره خیلی زیاد یا نه خیلی کم یا معمولی )
فکر کنم هر دیتایی که از طریق isp وارد سیستم شما بشه یا خارج شه از پهنای باند شما کم میکنه.

Hey you, dont help them to bury the light
Don't give in without a fight.
2008-08-07, 04:57 AM,
ارسال : #10
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: برنامه برای تماشای تلوزیون های انلاین در
من یک بسته ۴۹ مگابایتی رو گرفتم که ما KDE4.1 بود بعد که دانلود قطع شد و دوباره شروع کردم بازم رفت سراغ دانلود همون بسته
راهی نداره که جلوی دانلود رو گرفت ؟!
2008-08-07, 06:27 AM,
ارسال : #11
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: برنامه برای تماشای تلوزیون های انل
جناب zuzo1990 متأسفانه سوالتون اصلاً واضح نیست!
با چه ابزاری دانلود کردید؟ دانلود اون بسته تموم شد یا نصفه موند؟ یعنی چی دانلود قطع شد؟(اینترنت disconnect شد؟ یا مرورگر کرش کرد یا...) یعنی چی دوباره شروع کردید؟ .... :?

StarCalendar | Blog | 1+ | OS
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-08-07, 03:02 PM,
ارسال : #12
سلام
ilius و marmolak تشکر از جواب هاتون
پس این اینترنت با محدودیت حجم اگه فقط و فقط صفحات اینترنت رو مرور کنی از حجم اینترنت به طور اساسی کم میشه (اخه من زیاد احل دانلود و چت یا از این جور مسایل نیست و بیشتر کار من با اینترنت مرو صفحات وب یا به روز کردن بلاگم هست)
پس بهتره با اینترنت adsl خداحافظی کنم
2008-08-08, 05:40 AM,
ارسال : #13
خوب من از طریق ترمینال و با برنامه apt-get می خواستم kde4.1 رو نصب کنم ...
دانلود بسته هم کاملا تمام شده بود و توی آرشیو apt-get هم بسته هستش اما من چون قبلا برنامه
اریک رو در چند نوبت دانلود کردم (هر روز یکمی از اونو دانلود میکردم با apt( و بعد هم که خواستم نصب
کنم اونهایی که دانلود کرده بود رو دوباره دانلود نمیکرد و فقط اون بسته هایی که تا به حال دانلود نشده بود
رو میگرفت
اما در مورد نصب kde4.1 اینطوری نیست !! چی یک بسته رو دانلود کرده باشه یا نکرده باشه اگه بخواهیم
دانلود رو قطع کنیم و فردا ادامه بدیم بازم اون بسته هایی رو که گرفته دوباره دانلود میکنه !!!(در صورتیکه همه
بسته ها سالم اند)
حالا میخواستم بدونم چیجوری میشه که این kde4.1 رو هم مثل eric نصب کنه ؟!
2008-09-09, 09:41 PM,
ارسال : #14
سلام
کسی برنامه zattoo برای تماشای تلوزیون های انلاین رو داره
اگه داره لطف کنه و تو همین تایپیک بزاره

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان