لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با فایرفاکس
2008-10-06, 04:04 AM,
ارسال : #1
مشکل با فایرفاکس
سلام دوستان Smile

من یه مشکلی با فایرفاکس داشتم و دارم که دیگه کلافم کرده هم تو debian etch هم تو ubuntu با هر دو نسخه ۲ و ۳ فایرفاکس -- وقتی یه ۱۰-۱۵-۲۰ تب باز کردی یک دفعه بعد از یه مدت یهو فایرفاکس بسته میشه که اعصاب ادم خورد میشه ( باز خوبه اون تکمه رسیتور رو داره و ادرس ها بر میگرده )

یک مشکل دیگه هم دارم باهاش --- وقتی توش right click میکنی که مثلا یک صفحه رو bookmark کنی بعد از راست کلیک کردن رو ماوس خودش یک دفعه اخرین گزینه right کلیک رو انتخواب میکنه و فرصت انتخواب نمیده (‌ البته همیشه اینجوری نیست )

ممنون

----
l0v34ck
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2008-10-06, 09:50 AM,
ارسال : #2
پاسخ: مشکل با فایرفاکس
نسخه های قدیمی اینطوری میشه؛ ولی جدیدش رو روی لینوکس تست نکردم.
بهرصورت روی ویندوز که عالی کار میکنن (نسخهء ۳٫۰٫x).
دیروز کلی همینجا تایپ کرده بودم که برق کیس قطع شد، وقتی فایرفاکس سشن رو ریستور کرد حتی نوشته های من هم به تمامی موجود بودن. واقعا کفم برید!

اون یکی مشکل هم فکر میکنم بیشتر به سیستم عملکرد موس لینوکس مربوط بشه تا خود فایرفاکس.
جای دیگه مشکلی نداری؟

Only God

I Wish I Was Buddha
کاش بودا بودم

Live And Let Live
زندگی کن و بگذار زندگی کنند

Forgive And Be Forgiven
ببخش و بخشیده شو

مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-10-06, 12:19 PM,
ارسال : #3
ممنون از جواب
-------------------

اره واسه منم پیش اومده که نوشته ها هیچی نشدن ولی چه فایده اون لحظه اعصاب آدم خورد میشه

اون یکی مشکل هم فکر نمیکنم از ماوس باشه ! چون هم با laptop تست کردم هم با desktop باز هموجوری هست , حتی یه بار هم سر همین موضوع ماوس رو عوض کردم ( البته بیشتر واسه این بود که تمام رنگش پریده بود Big Grin ) ولی باز مشکل حل نشد . جای دیگه هم مشکل ندارم فقط تو ff اینجوری هست .
2008-10-06, 02:54 PM,
ارسال : #4
اینم یه مشکل دیگه

<!-- m --><a class="postlink" href="http://i36.tinypic.com/eirz21.jpg">http://i36.tinypic.com/eirz21.jpg</a><!-- m -->

منو ( یا هرچی که باشه ) زیر فلش ها قرار میگیرن

نمونه : سایت ایرانسل

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان