لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
quartus and modelsim for linux
2005-06-05, 08:46 PM,
ارسال : #1
quartus and modelsim for linux
می خواستم ببینم که کسی linux edition برای نرم افزار های quartus و modelsim که برای طراحی مدارهای منطقی دیجیتال به کار میره رو ییدا کرده . من به سایت altera.com که quartus رو تولید کرده رفتم حتی دیدم که لینکس رو support می کنه ولی هر چی گشتم لینک download ییدا نکردم
ممنون میشم کسی کمک کنه .
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-06-05, 08:58 PM,
ارسال : #2

سلام
نمی‌دونم طراحی مدار منطقی در چه حد مورد نظرته. ولی فکر کنم اگه چیزی مثل Protel منظورت باشه ( من به برق اصلا وارد نیستم ولی فکر کنم اسمش همین بود ) بد نباشه یه نگاهی به DIA بندازی.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-06-05, 09:18 PM,
ارسال : #3

اقا نوید خیلی ممنون از توجه شما
در مورد سطح اگه خیلی بالا بخوایم در نظر بگیریم طراحی CPU و اگه بخوایم یایین تر در نظر بگیریم انجام دادن یروژه های دانشگاهی . ضمنا بابت لینک ممنون خیلی عالی بود . با protel هم یه کم کار کردم ولی الان کارم با quartus و modelsim است . راستی این لینک رو نگاه کنید که altera لینکس رو support کرده ولی لینکی برای download نذاشته
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.altera.com/support/software/download/altera_design/quartus_we/dnl-quartus_we.jsp">http://www.altera.com/support/software/ ... tus_we.jsp</a><!-- m -->
2005-06-05, 11:52 PM,
ارسال : #4

سلام
توی اون صفحه باید یه اشتراک بگیری تا بعد بتونی از اون نسخه استفاده کنی. فکر نکنم تو ایران بشه از پس این قیمتها براومد.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-06-06, 06:39 AM,
ارسال : #5

نه اقا نوید خیلی نگران نباشید . اونا فکر ما که نمی تونیم online بخریم رو کردن و در دو نسخه اصلی و web edition که free است ارائه کردن که البته قابلیت دومی یه خرده کمتره . من نسخه تحت ویندوزش رو download کردم و داره کار می کنه ولی همچین از این ویندوز خوشم نمی اد می خوام تو لینکس باهاش کار کنم
ضمنا من دیروز نسخه لینکس modelsim رو در سایت model.com به دست اوردم ولی quartus چیزه دیگه ایه

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان