لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فدورا چگونه؟
2005-08-08, 01:25 PM,
ارسال : #1
فدورا چگونه؟
چگونگی نصب فدورا در قسمت بوت لودر بطوری که ویندوز خراب نشه :cry:
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-08-08, 02:04 PM,
ارسال : #2
Re: فدورا چگونه؟
Anonymous نویسنده :چگونگی نصب فدورا در قسمت بوت لودر بطوری که ویندوز خراب نشه :cry:
چرا جواب نمیدین :cry:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-08-08, 09:22 PM,
ارسال : #3

خوب در هنگام نصب ميتوانيد Grub را انتخاب کرده (در mbr نصب کنيد) تا مشکلي براي سيستم ويندوزتان پيش نيايدSmile

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-08-08, 10:49 PM,
ارسال : #4

نصب fc3 باعث خراب شدن ویندوز نمیشه ولی بالعکس چرا ...شما اگر fc3 رو بعد از ویندوز نصب کنید هیچ مشکلی برای ویندوز شما پیش نمی آید و توی Boot Loader می تونید هر دو سیستم عامل رو ببینید

به نام آنکه اگر حکم کند همه محکومند
2005-08-09, 07:41 AM,
ارسال : #5

میخواهم پارسیکس و فدورا را در کنار ویندوز داشته باشم اگر بوت لودر هر کدام را در اول پارتیشن / نصب کنم چه میشود؟
2005-08-13, 08:42 AM,
ارسال : #6

mohsen2006 نویسنده :میخواهم پارسیکس و فدورا را در کنار ویندوز داشته باشم اگر بوت لودر هر کدام را در اول پارتیشن / نصب کنم چه میشود؟
جواب نمیدین :oops:
2005-08-13, 01:19 PM,
ارسال : #7

براي اينكه مشكلي پيش نياد بعد از نصب ويندوز ، bootloader هر كدوم از لينوكسهايي رو كه مي خواهي اول روي خود همان پارتيشن نصب كن يعني جايي كه bootloader را تنظيم مي كني روي MBR نصب نكن . بعد از اينكه نصب اولي تمام شد حالا دومي رو MBR نصب كن . احتمالا مشكلي پيش نمي آيد چون براي خود من اينجوري كار كرده .
موفق باشيد و پيروز

One Million Open Minds Never be Wrong
2005-08-13, 02:45 PM,
ارسال : #8

m_amout نویسنده :براي اينكه مشكلي پيش نياد بعد از نصب ويندوز ، bootloader هر كدوم از لينوكسهايي رو كه مي خواهي اول روي خود همان پارتيشن نصب كن يعني جايي كه bootloader را تنظيم مي كني روي MBR نصب نكن . بعد از اينكه نصب اولي تمام شد حالا دومي رو MBR نصب كن . احتمالا مشكلي پيش نمي آيد چون براي خود من اينجوري كار كرده .
موفق باشيد و پيروز
مرسی :wink:

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان