لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سی دی لینوکس از اون ور آب
2005-08-22, 04:46 PM,
ارسال : #1
سی دی لینوکس از اون ور آب
بعضی از سایت های خارجی هستند که برای دیدن تبلیغات پول می دهند. مثلا برای 45 ثانیه دیدن یک سایت 50 سنت می دهند. می خاستم ببینم سایت معتبری در این زمینه سراغ ندارید.
می خاهم با کسب درآمد جزیی از این طریق سی دی های توزیع ها را از اون ور آب سفارش بدم. در ضمن آیا سایت Paypal که بانک اینترنتی است فیلتر شده چرا؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-08-22, 05:04 PM,
ارسال : #2

سلام.

قبلا ها يكي بود كه رفقاي من عضو بودند. اگر درس يادم باشه اسمش greenhorse.com بود. فقط در همين حد ميدونم و اينكه چجوري بود و ... را اصلا در جريانش نيستم!!! بقيه اش با خودته دوست من.

به نظر من بعيده كه با اين پولها كار زيادي بتوني انجام بدي! مگر اينكه وقت و پول اينترنت زياد داشته باشي.

خدانگهدار، تا بعد...
2005-08-22, 05:22 PM,
ارسال : #3
Re: سی دی لینوکس از اون ور آب
110 نویسنده :بعضی از سایت های خارجی هستند که برای دیدن تبلیغات پول می دهند. مثلا برای 45 ثانیه دیدن یک سایت 50 سنت می دهند. می خاستم ببینم سایت معتبری در این زمینه سراغ ندارید.
می خاهم با کسب درآمد جزیی از این طریق سی دی های توزیع ها را از اون ور آب سفارش بدم. در ضمن آیا سایت Paypal که بانک اینترنتی است فیلتر شده چرا؟

چه کاریه ؟!! میخوایید ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ بار یه تبلیغ لعنتی رو نگاه کنید تا سیدیی که میتونید از فروشگاه سایت تهیه کنید رو داشته باشید ؟!

Wish you Were here ...
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-08-22, 07:12 PM,
ارسال : #4

نه خیر الان سی دی های آئروکسی که از تالار وب گرفتم به صورت ایزو ریخته اند روی سی دی نه باز شده ی آئروکس. یک ماه و نیمه که با لینوکس کار نکردم. به خطر اینکه سی دی ها درست به من تحویل داده نشد.
2005-08-22, 08:02 PM,
ارسال : #5

سلام
عزیزم خفه کردی ما رو. یه تماس با تالار وب بگیر اگه کمک نکردن بعد بیا همه سایت رو پر کن. اگه نشد من خودم برات میگیرم و write هم می‌کنم ، به شرط چاقو ، خوبه ؟

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-08-22, 08:31 PM,
ارسال : #6

درضمن من خودم ۲-۳ ماه به صورت حرفه ای وقتم رو گذاشتم رو کسب درآمد از همین راه و آخرش در اون سایتی که عضو بودم حدود 15000 دلار درآوردم ولی آخرش چی؟؟ به ای نتیجه رسیدم که چه کار احمقانه ای کردم... کلی اینترنت و وقت حروف شد... و آخر سر همه میل ها رو پاک کردم و راه عاقلانه رو پیش گرفتم... درضمن PayPal ایران رو در لیست کشورهاش نداره چون ما تحریم هستیم... ولی می تونم بهتون در این حد کمک کنم که یک نگاهی به سایت Cheaplinux.org شاید هم .com بندازید بد نیست در ضمن میگن یک سرویس جدید در اینترنت راه اندازی شده به نام Google که کارش جستجو ه... می خواهید اون رو هم امتحان کنید (البته اگر طرز کار گوگل رو بلد نیستید بهتره باز هم تو همون گوگل جستجو کنید تا به جواب برسید) «البته این شوخی بود به دل نگیرید» در ضمن می تونید به <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> یا <!-- e --><a href="mailtoConfused[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> یا talareweb.com ایمیلی بزنید و بهشون بگید که سی دیشون خراب بوده...

[ltr]Debian ; for when you have better things to do than fix your system[/ltr]
[ltr]TuxForge :: A Gateway To The Opensource World[/ltr]
2005-08-22, 08:43 PM,
ارسال : #7

سی دی هایی هم که من از سایت خریدم ( آئروکس) نصب نمیشه.
2005-08-22, 10:13 PM,
ارسال : #8

مشکل نصب آئروکس‌ها چیه؟
در انجمن‌ها مطرح کدید؟
اگر نه مطرح کنید شاید حل بشه. نشه خوب اینجا آخر گارنتی و پشتیبانی از کاربر رو داریم Wink

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2005-08-22, 10:32 PM,
ارسال : #9

navidjoon نویسنده :سلام
عزیزم خفه کردی ما رو. یه تماس با تالار وب بگیر اگه کمک نکردن بعد بیا همه سایت رو پر کن. اگه نشد من خودم برات میگیرم و write هم می‌کنم ، به شرط چاقو ، خوبه ؟
دمت گرم نوید جون. با این صبری که ما از تو سراغ داشتیم از تو بعید بود. بعد هی بیایید تا ما یه کلمه حرف می زنیم پیام ما رو پاک کن :lol:
ببخشید اگه کسی ناراحت شد. در ضمن برای یه پایین شهری که نون خور باباشه هنوز سخته که از پایین شهر بکوبه بیاد تالار وب بعد پولی که با هزار منت جور کرده را بده بعد بیاد خونه با هزار عشق و آرزو و بعد ضدحال بخوره. خوب بعد هم تلاش کنه که رایتشون کنه و با هزار ترفند و دیدن این و آن آخر هم نتونه و ندونه که مشکل از کجاست. از خودشه یا ایزوها. تو بودی دل سرد نمی شدی. فحش نمیدادی به مسبب و بانیش(البته من بی ادبی نکردم تا ان جایی که یادمه. ). ببخشید زیاد حرف زدم. ما ز یاران چشم یاری داشتیم.
هر کس دل ما را به طریقی می شکند دوست جدا و بیگانه جدا می شکند
بیگانه گر مشکند چه باک است دوست را بگو هر دم از برای چه می شکند
2005-08-23, 09:58 AM,
ارسال : #10

سلام
آقا ما اشتباه کردیم ، شما بزرگی کن و ببخش. در مورد مشکلاتی هم که پیش اومده ما شرمنده. حالا هم اگه مشکل بعد از تماس با تالار وب حل نشد با من تماس بگیر ایشالا که حل میشه. یه مطلب دیگه اینکه من هرگز پستی رو پاک نمی‌کنم مگر اینکه به کسی بی‌احترامی شده باشه و اگه ارسالی از شما پاک شده حداقل کار من نبوده.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-08-25, 01:30 AM,
ارسال : #11

lin_world نویسنده :درضمن من خودم ۲-۳ ماه به صورت حرفه ای وقتم رو گذاشتم رو کسب درآمد از همین راه و آخرش در اون سایتی که عضو بودم حدود 15000 دلار درآوردم ولی آخرش چی؟؟ به ای نتیجه رسیدم که چه کار احمقانه ای کردم... کلی اینترنت و وقت حروف شد... و آخر سر همه میل ها رو پاک کردم و راه عاقلانه رو پیش گرفتم... درضمن PayPal ایران رو در لیست کشورهاش نداره چون ما تحریم هستیم... ولی می تونم بهتون در این حد کمک کنم که یک نگاهی به سایت Cheaplinux.org شاید هم .com بندازید بد نیست در ضمن میگن یک سرویس جدید در اینترنت راه اندازی شده به نام Google که کارش جستجو ه... می خواهید اون رو هم امتحان کنید (البته اگر طرز کار گوگل رو بلد نیستید بهتره باز هم تو همون گوگل جستجو کنید تا به جواب برسید) «البته این شوخی بود به دل نگیرید» در ضمن می تونید به <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> یا <!-- e --><a href="mailtoConfused[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> یا talareweb.com ایمیلی بزنید و بهشون بگید که سی دیشون خراب بوده...
آقا اولا این سایتی که در اون 15000 دلار کسب درآمد کردی اسمش چی بود.
دوم این که اگه اون 15000 دلار را نیاز نداری و به دردت نمی خوره بده به من.
این هم ایمیلم:
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
2005-08-25, 09:41 AM,
ارسال : #12

لطفا با <!-- e --><a href="mailtoConfused[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> مکاتبه کنید تا CD های Aurox رو براتون تعویض کنن. با عرض پوزش.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان