لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب tw-cms ؟
2005-09-17, 06:55 PM,
ارسال : #1
نصب tw-cms ؟
سلام
من می خواستم tw-cms رو توی windows با XAMPP نصب کنم آیا امکانش هست یا نه حتما باید تو linux باشه؟ اگه می شه راهنماییم کنید به چه شکل؟ ( من یه بسته tar از twcms دارم)

در ضمن اینم بگم که دعوا نشه : من debian داشتم ولی متاسفانه الان مشکل پیدا کرده و cd هاش هم پیشم نیست. برای همین می خوام رو windows امتحان کنم . :wink:
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-09-17, 09:20 PM,
ارسال : #2

مشکلي نيست،‌البته با IIS هم ميتوانيد نصب کنيدSmile
کافيه پس از نصب Xampp (با توجه به راهنماي موجود در سايتش)،‌TW-CMS رو در xampp/ کپي کنيد و الي آخر(مراحل نصب از طريق مرورگر با زدن <!-- m --><a class="postlink" href="http://localhost/TW-CMS">http://localhost/TW-CMS</a><!-- m --> که TW-CMS اسم بسته شما ميباشد که ممکنه اسمش چيز ديگري باشد و بعدش هم مراحل نصب رو ميتونيد بگذرونيد)

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2005-09-17, 11:10 PM,
ارسال : #3

مشکل من همین اسم بسته هست. من بسته رو باز کردم . فایل install.php رو هم تو بروزر صدا می زنم ولی اتفاقی نمی یفته؟(کل فولدر twcms رو کپی کردم تو XAMPP)

Don't bother, we're using GNU/Linux everywhere, even there Big Grin
Linuxmotto
گروه کاربران لینوکس اصفهان
2005-09-18, 12:40 AM,
ارسال : #4

این نرم افزار رو من از گجا باید دانلود کنم؟
2005-09-18, 05:30 AM,
ارسال : #5

سلام
شما با استفاده از کنترل پنل در XAMPP باید Apache و MySQL را استارت کنید. البته اگر IIS داشته باشید، Apache اجرا نمی شود! من پیشنهاد می کنم که IIS را Uninstall کنید چون Apache خیلی راحت در XAMPP کار می کنند.
شما در c:\apachefriends\xampp یک دایرکتوری دارید به عنوان htdocs که در حقیقت حکم شاخه www در localhost را دارد. پیشنهاد من اینه که شما tw-cms را به دایرگتوری html تبدیل کنید و سپس در دایرگتوری htdocs\ کنید. و سپس با تایپ localhost\html\install.php در Browser می توانید، نصب TW-CMS را انجام دهید.
در ضمن راهنمای XAMPP خیلی مفید و خوب راهنمایی کرده است.

موفق باشید

Linux is not Alternative, Linux is the First ّChoice
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-09-18, 05:39 AM,
ارسال : #6

Anonymous نویسنده :این نرم افزار رو من از گجا باید دانلود کنم؟

آخرین نسخه آن TW-CMS 0.3.7 است و از سایت <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.tw-cms.com">www.tw-cms.com</a><!-- w --> می توانید آن را دانلود کنید.

2005-09-18, 08:24 AM,
ارسال : #7

از راهنمییتون خیلی ممنون آقای حسامی.
صفحه نصب راه افتاد الان یه مشکل دارم اونم اینکه در مرحله ساخت database میگه databaseساخته نشده. در صورتی mysql استارت شده. در فایل readme برنامه هم در مورد ساخت database چیزی نگفته.
چه جوری میشه database رو ساخت. هر دستوری که تو help اومده برای mysql , پیغام access denied می زنه.

Linuxmotto
2005-09-18, 09:03 AM,
ارسال : #8

سلام

با تایپ <!-- m --><a class="postlink" href="http://127.0.0.1">http://127.0.0.1</a><!-- m --> یا همون localhost در Browser میتونید صفحه اولXAMPP می آید که بعد از انتخاب زبان English و سپس در قسمت راست آن با استفاده از PHPMyAdmin میتوانید به سادگی یک database بسازید.
در ضمن در قسمت Security نیز برای MySQL با کاربر root ، تعیین پسورد الزامی است.
موفق باشید

2005-09-18, 07:02 PM,
ارسال : #9

خیلی خیلی ممنون راه افتاد.

Linuxmotto
2005-09-18, 07:19 PM,
ارسال : #10

موفق باشید Wink

2008-02-23, 12:47 AM,
ارسال : #11

مشکل در استفاده از ماژول فروشگاه
----------------------------------------------
بنده tw-cms را نصب کردم. کامل و با موفقیت
سپس ماژول فروشگاه ساز را از سایت تالار وب گرفتم و از حالت فشرده خارج کرده و اسم فولدر آن را به shop تغییر دادم.
این را هم بگویم که با XAMPP دارم تست می کنم و در محیط لینوکس
سپس فولدر مربوطه را در پوشه modules سایت قرار دادم. بعد به قسمت مدیریت سایت رفته و این ماژول را نصب و سپس فعال کردم (با موفقیت)
مشکل از این جا شروع می شود.
بعد رفتم به قسمت مدیریت بلاکها. آن جا دکمه ویرایش بلاک منوی اصلی را زدم و در سطر خالی آخر اطلاعات زیر را وارد کردم: (به صورت ستونی بخوانید)

عنوان آدرس
فروشگاه [shop]

خوب الآن لینک فروشگاه در منوی اصلی صفحه قرار گرفته است. منتها پس از کلیک بر روی این عنوان به یک صفحه می رود که پیغام زیر نمایان است:
خطا! تابع فراخوانی شده وجود ندارد: shop_user_main()

از کسانی که ماژول فروشگاه این سیستم مدیریت محتوا را با موفقیت نصب نمودند تقاضا می کنم که من را راهنمایی کنند
2008-02-24, 03:47 PM,
ارسال : #12

عجیبه
حداقل باید یک نفر باشه که تونسته باشه این ماژول را موفق نصب کنه. پس چرا کمک نمی کنه Sad
2008-02-25, 08:13 AM,
ارسال : #13

راستش نصبش خیلی روتین و بدون نیاز به کارهای جانبی هست، یعنی نیازی نیست که حتما چیزی رو دستکاری کنیم تا راه بیافته.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان