لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سيستم عامل ملي يک شوخي است!
2005-10-11, 03:25 PM,
ارسال : #21

با اینکه این اولین قدمه و خیلی فرهنگ سازی های دیگری باید بشه موافقم. باید در نهاد های دولتی آغاز بشه. اگر برای استفاده از لینوکس مزایایی رو قائل بشن یا استفاده از ویندوز رو در برخی جاها ممنوع کنن مطمئنا به سمت لینوکس هجوم برده میشه. شاید باعث جهش نرم افزار نویسی تحت لینوکس در ایران بشه. این طرح باید جدی تر پیگیری بشه.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-10-11, 03:31 PM,
ارسال : #22

درود بر دوستان

سیستم عامل ملی اگر شوخی نباشه یک پروژه ناتمامه که مثل خیلی از چیزهای دیگه توی ایران کلی هزینه براش پرداخت شده و به هزار و یک دلیل منطقی و غیر منطقی یا توجیه پذیر و توجیه ناپذیر هنوز ثمری نداده.
به هر حال این رو هم باید دونست که خود لینوکس هم وقتی که برای اولین بار تهیه شد، نه یک پروژه فرمایشی دولتی بود، و نه یک پروژه که شرکتی یا موسسه ای ازش حمایت مالی کنه. یک پروژه خود جوش بود. البته نباید نقش GNU رو انکار کرد. حالا به هر صورت ما باید خودمون حرکت کنیم. نباید معطل دولت یا سازمانها شد. اکثر نرم افزارهای OpenSource توی اوقات فراقت نوشته شدند Smile
شاید بهتر باشه یک سری به سایت LUGIR.ORG بزنیم و یک نگاهی به لیست پروژه ها بندازین! خالیه!! کسی حال تعریف پروژه نداره. اونوقت همه یک گوشه ایستادن و به هم ایراد میگیرن !!
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-10-12, 06:15 AM,
ارسال : #23

سلام.

بابا بی خیال. هی میگین باید اینطور بشه اونطور بشه.یه جستجو تو این انجمنها بکنید تا دلتون بخواد از این حرفا و بهترش زده شده ولی کیه که عمل کنه. اگه میخواید دولتی با این مسئله برخورد کنید که به نظر من فقط وقتتون رو تلف میکنید. آخه نه شما کاره ای هستید (تو دولت میگم) و نه اگر هم باشید نمیتونید کاری کنید مثل خوانساری Wink
اگه که کسی پیشنهادی داره لطفا خودش به تنهایی هم که شده شروع کنندش باشه بعد مطمئن باشه کمکیش هم میاد. چی که زیاده راهکاره ...

فقط بلدید به بقیه ایراد بگیرید!!!!؟؟!!!
2005-10-12, 01:33 PM,
ارسال : #24

فکر نکنین که در آمریکا و کشورهای غربی هم همه پول بابت ویندوز میدن. من خودم در کانادا هستم و میبینم که هیچ کدوم از مردم عادی پول بابت نرم افزار نمیدن و ااینجا هم همه از همون برنامه های کرک استفاده میکنن. فقط شرکتها و ارگانهای بزرگ دولتی باید پول بدن . مایکروسافت هم اینو میدونه ، ولی از یه طرف هم بدش نمیآد ، چرا که همه مردم عادت به استفاده از ویندوز پیدا میکنند و در موارد ضروری مجبور به پرداخت هم میشوند.
2005-10-12, 03:47 PM,
ارسال : #25

ما که بچه نیستیم از این ملی ها باز هم دیدیم
خودروی ملی . سیستم عامل ملی از همه بدتر بانک ملی
2005-10-12, 11:24 PM,
ارسال : #26

سلام
اقایون به نظر من این بحثا بیفایده هستش و تا وقتی یکی خودش نخواد نمی تونه بیاد سمت لینوکس.
من چند وقت پییش با یکی از دوستام صحبت می کردم می گفتم یه بار لینوکس رو امتحان کن تا وقتی به قولی به سازمان تجارت جهانی رفتیم دیگه مجبور نباشی این همه پول ویندوز بدی. ولی اون یه حرفی زد که (حرف حساب جواب نداره)اونم این بود:
گفت وقتی شما می ری یه ویدیو کلوپ همه جور فیلمی داره و لی اون فیلم های ناجورش رو فقط به اشنا می ده و این درست همون قضیه ویندوزه که وقتی ما مجبورشیم پول لیسانسش رو بدیم.

آموزش بدون محدودیت
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-10-14, 04:54 AM,
ارسال : #27

Anonymous نویسنده :از همه بدتر بانک ملی

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

جستجوگر

[عکس : gmail.png]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :