لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازگردانی فایل ها
2005-12-15, 05:03 PM,
ارسال : #1
بازگردانی فایل ها
سلام
من یه درایو ntfs داشتم که در لینوکس اشتباهی format و بعد mount اش کردم, همه فایل های اون درایو پاک شده اند, حالا چطوری می تونم اطلاعات رو برگردونم؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-12-15, 05:38 PM,
ارسال : #2

هیچ جور متاسفانه .... تنها سیستم فایلی که در لین.کس فایلهاش قابل recover شدن است ext2 است ...اون هم با بدبختی

Try to BROADCAST your knowledge, Instead of install a FIREWALL for it.....Good luck
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-12-15, 06:31 PM,
ارسال : #3

دوست عزیز اگر اطلاعات برتون مهمه و روی اون درایو هیچ کاره دیگه ای نکردید(از جمله فرمت دوباره یا fdisk و یا .....) می تونید با diskrescue یا norton recover(یه همچین چیزی، اسم دقیقش الان یادم نیست) کار کنید و اطلاعاتتون رو recover کنید و اگر به این برنامه ها آشنایی ندارید شرکت هایی هستند که این کار رو بکنند یکیش تو خ فاطمی-روبروی سازمان آب-ط 4 است -هزینه اش تقریباً زیاده برای recoverکردن یک drive از من 30،000 تومان گرفت.من بهتون پیشنهاد می کنم اگه با این برنامه ها تا به حال کار نکردید بدید به همین شرکت ها مطمئن تر و راحت تره
راه حل لینوکسیش رو نمی دونم ولی احتمالاً نرم افزار هایی مربوط به این کار تو لینوکس هم باشد
2005-12-16, 03:09 AM,
ارسال : #4

در این مورد(بازیابی اطلاعات) فعلا ضعفهای وجود داره
2005-12-16, 08:40 AM,
ارسال : #5

سلام
منم کل هاردم پریده بود ولی همون طور که yashiro گفت اگه روی ان پارتیشن کاری نکرده باشی ،میشه امیدوار بود.
من با testdisk در knoppix تونستم دو تا از پارتیشنها رو به طور کامل بر گردونم.اینم سایتش : <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.cgsecurity.org">www.cgsecurity.org</a><!-- w -->
واسه ویندور هم میتونی از RecoveryMyFiles و Easy Recovery Professional استفاده کنی.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان