لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینترنت ماهوارهای
2006-02-02, 11:27 AM,
ارسال : #1
اینترنت ماهوارهای
سلام به همه
اقا الن من isp پیدا کردهام که به صورت غیر قانونی اینترنت ماهواره ای به ویندوز کاران میفروشد یکی از دوستانم که ویندوز کار است و از این اینترنت ماهواره ای برای دانلود استفاده میکند میگفت که سرعت دانلود از 60 کیلو بایت پایینتر نمیاید من هم به فکر افتاده ام که توی لینوکس از اینترنت ماهواره ای استفاده کنم مخصوصا برای به روز کردن پارسیکس که بر اساس دبیان sid است وتغیرات وبه روز رسانیهای زیادی دارد.اگر حوصله نوشتن مقاله هم ندارید لطفا یک لینک خوب برای کار کردن با اینترنت ماهواره ای توی لینوکس بدهید.
با تشکر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-02-02, 12:23 PM,
ارسال : #2

آقا من تازه اومدم ایران٬ این اینترنت اینجا داره دیونم میکنه میشه اطلاعات این اینترنت که میگید رو برام بفرسنید؟

[ltr]"We all know Linux is great...it does infinite loops in 5 seconds" :mrgreen:
--Linux Torvalds
Superiority of Linux[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-02-02, 01:03 PM,
ارسال : #3

سلام
توی اکثر انجمنها مثل PersianTools می‌تونین اطلاعات کامل در این مورد پیدا کنین. برای کار کردن با این جور چیزها در لینوکس فقط باید کارت DVB شما در لینوکس کار کنه که اکثر کارتها اینکار رو می‌کنن مثل SkyStar 2.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2006-02-02, 01:23 PM,
ارسال : #4

نوید جان من از پارسیکس ۷.۵۰ استفاده میکنم امروز که خواستم ان را بروز کنم synaptic گفت که باید حدود ۱۹۰ مگابایت دانلود کنم که با دیدن ان کله ام سوت کشید اخه پارسیکس که بسته های زیادی نداره که ان هم ۱۹۰ مگابایت update ذاشته باشد به همین خاطر به فکرم رسید از اینترنت ماهواره ای استفاده کنم
2006-02-02, 04:17 PM,
ارسال : #5

آقا امکانش بیشتر از این اینترنت بگید؟ من توی ایران با هیچ سرویسی آشنا نیستم٬ اینترت‌های اینجا هم دیوانه کنندس. میشه بگید چقدر هزینش هست؟ سرعتش چقدره؟ یا شماره تلفنی چیزی بدید ما بتونیم تماس بگیریم.

[ltr]"We all know Linux is great...it does infinite loops in 5 seconds" :mrgreen:
--Linux Torvalds
Superiority of Linux[/ltr]
2006-02-02, 04:25 PM,
ارسال : #6

علاوه بر DVB شما نیاز به یک سرویس مثل Open Sky دارین که باید هزینه ماهانه یا سالانهی اون رو بدهید. در ضمن چون تنها دریافت شما از طریق ماهواره صورت میگیره پس نیاز به یک Accounte Dial UP نیز وجود داره. برای اطلاع از قیمت ها یه سر به <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.irsat.com">www.irsat.com</a><!-- w --> بزن. در ضمن باید توجه کنی که این ارتباط همیشه از طریق یک پروکسی انجام میشه

موفق باشین!
2006-02-02, 04:28 PM,
ارسال : #7

سلام
دوست عزیز اول شما بگویید در چه شهری زندگی میکنید شاید این اینترنت به درد شما نخورد چون شما حداقل لازم است که خط فرستادن اطلاعاتتان از این isp باشد واگر توی این شهری که این شرکت وجود دارد زندگی نمیکنید به دردتان نمیخورد.در مورد هزینه هم ماهیانه ۲۵ هزار تومان به شرکت میدهید سرعت اینترنت هم ۲ مگابیت بر ثانیه است ۴۰ برابر اینترنت تلفنی ۳۰۰ مگابایت اول به صورت تضمین شده با سرعت ۲مگابیت بر ثانیه است بقیه هم ان طوری که این دوستم میگفت از ۶۰ کیلوبایت برثانیه پایینتر نمیاید یعنی حداقل حدود ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه.که سرعت عالیی است.در مورد user name شا باید بگویم این user name مرا به یاد هکر ها میاندازد شاید هم معموران اطلاعات نمیدانم شما میخواهید از این اینترنت استفاده درست بکنید یا در ان را تخته کنید.خدا بهتر میداند.
2006-02-04, 06:11 AM,
ارسال : #8

ظاهراً از بس کار سایت <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.irsat.com">www.irsat.com</a><!-- w --> و شرکت مربوطه درست بوده، که یک cracker نسبتاً محترم رفته و یک دستی به صفحه اول کشیده! ایوالله به امنیت سایت سرویس‌های ماهواره‌ای!!!

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان