لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پریدن کارت شبکه !!!
2006-03-28, 11:29 PM,
ارسال : #1
پریدن کارت شبکه !!!
با SuSE داشتم کار میکردم که برای چک کردن نصب patch کرنل سیستم reset کردم ولی بعد از بالاآمدن سیستم دیگه eth0 نه ip میگیره و نه در ifconfig میبینمش ....از yast هم حذفش کردم و دوباره واسط شبکه رو اضافه کردم و مجددا پیکربندی شد ولی بازهم در خروجی ifconfig همچنان ناشناخته است ...تا حالا همچین چیزی ندیده بودم ...!!! Confusedhock: :?:
به نظر شما مشکل از کجاست ؟؟؟

Try to BROADCAST your knowledge, Instead of install a FIREWALL for it.....Good luck
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-03-28, 11:31 PM,
ارسال : #2

در ضمن اون patch در سیستم های سایر همکاران این مشکل رو به وجود نیاورد ...پس مشکل از اون نیست ...

Try to BROADCAST your knowledge, Instead of install a FIREWALL for it.....Good luck
2006-03-29, 03:50 PM,
ارسال : #3

S.Dawood نویسنده :در ضمن اون patch در سیستم های سایر همکاران این مشکل رو به وجود نیاورد ...پس مشکل از اون نیست ...

چیپست کارت شبکه شما چیه Smile

Wish you Were here ...
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-03-29, 04:03 PM,
ارسال : #4

سلام
در خط فرمان بنویس ifconfig -a اگر که eth0 را نمی بینی یعنی که است که ماژول ها درست لود نشده باشن . بعدش هم ببین که چه ماژول های را لود کرده با استفاده از lsmod و ببین که آیا این ماژول کارت شبکه شما داخل آن هست یا نه.
2006-03-29, 07:54 PM,
ارسال : #5

کارت شبکه رو از روی اسلات pci در بیار و توی یکی دیگه از اسلتها جا بزن شاید درست بشه !

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان