لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا گزارش کوتاهی از جشن انتشار لینوکس شریف!
2006-06-07, 03:12 PM,
ارسال : #1
لطفا گزارش کوتاهی از جشن انتشار ل
سلام دوستان
اگر برای شما امکان دارد یکی از دوستانی که در این جشن شرکت کرده یک گزارش کوتاه هم برای من بنویسه تا من هم که نتونستم اونجا باشم بدونم که چه صحبت های شد.

یک سری سوال دارم که شاید جواب آنها در این جلسه داده شده باشه:
1. آیا مستنداتی در مورد تهیه این توزیع ارائه شده است؟
2. آیا مستنداتی برای استفاده کنندگان نهایی تهیه شده است؟

3. آیا می شود که gnome فارسی استفاده شده را دریافت کرد؟ آیا کار ترجمه بصورت 100% به پایان رسیده؟

4. آیا openoffice فارسی استفاده شده جزوی از پروژه openoffice فارسی است؟

5. وضعیت خدمت پشتیبانی برای چند سال آینده در نظر گرفته شده. update ها برای بسته های ارائه شده ، آیا بصورت مرتب ارائه خواهند شد؟

تشکر از دوستان
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-06-07, 03:36 PM,
ارسال : #2

برای دیدن تصاویر بیشتر از لینوکس شریف به سایت زیر بروید :
http://www.farsiweb.ir/wiki/Screenshots
واقعا دستشون درد نکنه.
2006-06-07, 04:16 PM,
ارسال : #3

Eyval kheili hal kardam
2006-06-07, 04:56 PM,
ارسال : #4

بله این عکس ها را قبلا دیدم .
2006-06-07, 05:59 PM,
ارسال : #5

با سلام خدمت دوست عزیز
و اما جواب سؤالات شما:

۱. خیر چنین مستنداتی برای استفاده‌ی عموم ارائه نشده است. ولی برای بعضی مشتریان خاص ارائه شده است.

۲. بله، اگر یک نسخه لینوکس شریف از بازار خریداری فرمایید، کتابچه‌ای ۸۸ صفحه‌ای همراه آن ارائه شده است.

۳. الف) بله، از سایت گنوم بگیرید. هرچند که گنوم استفاده شده، تفاوتهای اندکی با آنچه در سایت رسمی گنوم است، دارد.
اگر می‌خواهید تفاوتهای جزئی را هم داشته باشید. با شرکت فارسی‌وب شریف تماس گرفته و تقاضای سورس کنید تا برای شما بفرستیم. ب) خیر، صد در صد انجام نشده. ولی در نرم‌افزارهای اصلی و پر کاربرد تا ۱۰۰ درصد انجام شده.

۴. منظورتان از پروژه‌ی اپن آفیس فارسی چیست؟ اگر منظورتان پروژه‌ی فارسی سازی اپن آفیس طرح لینوکس فارسی است، جواب خیر است. امکانات فارسی و ترجمه‌ی فارسی محیط اپن آفیس کاملا توسط پرسنل فارسی‌وب صورت گرفته.

۵. به روز رسانیها محدودیتی از نظر زمانی ندارند و کاملا بسته به نظر مشتری تا هر چند سال (البته منطقی - مثلا ۵ سال) می‌تواند ادامه داشته باشد. و به صورت مرتب ارائه خواهند شد.

در ضمن می‌توانید سؤالات خود را مستقیما از شرکت فارسی‌وب شریف بپرسید.
با احترام، بهنام پورنادر، شرکت فارسی وب شریف
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
2006-06-07, 06:34 PM,
ارسال : #6

و از كجا بايد بخريم ؟
2006-06-07, 09:48 PM,
ارسال : #7

از فروشگاههای نرم‌افزاری بازارهای کامپیوتری سطح شهر تهران مثل بازار پایتخت در میرداماد یا بازار رضا در چهارراه ولی‌عصر، پاساژ ایران در خیابان ولی‌عصر بالاتر از طالقانی و یا بازارچه هدیه در میدان فاطمی
2006-06-08, 04:54 AM,
ارسال : #8

با سلام،
سپاس فراوان بابت پاسخهای شما،
بعد از کمی جستجو در سایت شما موفق شدم که گزارش مربوطه را پیدا کنم.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://fa.farsiweb.ir/fawiki/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85">http://fa.farsiweb.ir/fawiki/%D9%85%D8% ... 8%B3%D9%85</a><!-- m -->

برای سوالات دیگر با شما به طور مستقیم تماس خواهم گرفت. بهر حال این پاسخ ها برای دوستان دیگر نیز قابل استفاده خواهد بود.
منظور من از پروژه openoffice بیشتر پروژه روی سایت <!-- m --><a class="postlink" href="http://fa.openoffice.org">http://fa.openoffice.org</a><!-- m --> بود که ظاهرا ربطی به پروژه شما ندارد.
دوستان دیگری هم در مشهد هستند که بر روی فارسی سازی openoffice کار می کنند.
با سپاس
2006-06-08, 05:06 AM,
ارسال : #9

تا جایی که من می‌دونم Owner فارسی‌سازی OpenOffice.org یعنی آقای میلاد زکریا از همکاران شرکت فارسی وب شریف هستند.

Those who sacrifice liberty for security deserve neither.
Benjamin Franklin
2006-06-08, 02:21 PM,
ارسال : #10

blix نویسنده :تا جایی که من می‌دونم Owner فارسی‌سازی OpenOffice.org یعنی آقای میلاد زکریا از همکاران شرکت فارسی وب شریف هستند.
و ایشان بهمراه آقای روزبه پورنادر از owner بودنشان سوء استفاده کردند و وصله ها و ترجمه ها را ناقص در سورسهای اصلی قراردادند تا محصولشان را بفروشند
سوء استفاده از موقعیت اپن سورس، برای کارهای تجاری! فکر نکنم هیچ کس از این قضیه خوشش بیاد
مخصوصا آقای استالمن
2006-06-08, 05:51 PM,
ارسال : #11

Anonymous نویسنده :
blix نویسنده :تا جایی که من می‌دونم Owner فارسی‌سازی OpenOffice.org یعنی آقای میلاد زکریا از همکاران شرکت فارسی وب شریف هستند.
و ایشان بهمراه آقای روزبه پورنادر از owner بودنشان سوء استفاده کردند و وصله ها و ترجمه ها را ناقص در سورسهای اصلی قراردادند تا محصولشان را بفروشند
سوء استفاده از موقعیت اپن سورس، برای کارهای تجاری! فکر نکنم هیچ کس از این قضیه خوشش بیاد
مخصوصا آقای استالمن
دوست گرامی،
نمیدونم چرا همیشه به دنبال مقصر می گردیم و همواره هم یدون اطلاع کامل از موضوعی، به اظهار نظر می پردازیم. من هیچ کدوم از این دوستان را نمی شناسم، اما نظر شما را کمی عجولانه و احساسی می بینم. به هر جهت این نسحه، تنها نسحه تجاری نیست که در جهان فروحته می شود(و البته به همراه اپن آقبس ) و هیج مورد غیر معمولی نیست.
2006-06-08, 06:22 PM,
ارسال : #12

سخنگوی عزیز جناب آقای استالمن
سلام علیکم
ان شاء الله که حال شما خوب است و تنها مشکل موجود هم خوش آمدن و نیامدن جناب آقای استالمن است. این حرفهایی که شما میزنید فکر نمیکنم درست باشد. پروژه fa.openoffice.org تا آنجایی که من میدونم بیشتر مربوط به ترجمه واسط گرافیکی است. و سو استفاده ای هم فکر نمیکنم در کار باشه. در ضمن من سورس لینوکس شریف رو از فارسی وب گرفتم. به هرکسی میدهند. فکر میکنم زمانی که سورس را دارن همراه باینری میدن دیگه مشکلی وجود نداشته باشه و بحث سو استفاده بحث درستی نباشه.
فکر میکنم بهتره به جای اعتراض به کسایی که این همه زحمت برای اپن سورس کشیدن بهتر باشه که محصول کاملا اپن سورسشون رو با لینوکس کارآمدی که بیخودی این قدر براش تبلیغ میکنن مقایسه کنی. در ضمن اگر تونستین سورس کارآمد رو بگیرید یه نسخه هم به من بدهید. من که تا به حال هر چی زور زدم نتونستم.
2006-06-08, 08:49 PM,
ارسال : #13

Anonymous نویسنده :. در ضمن اگر تونستین سورس کارآمد رو بگیرید یه نسخه هم به من بدهید. من که تا به حال هر چی زور زدم نتونستم.
سورس کدوم قسمت کارآمد ؟! کارآمد همون Slax هستش که Remaster شده و چیزی نداره که بخواید سورس اونو بگیرید ! البته لینوکس شریف هم فکر نکنم چیز خاصی داشته باشه که بخوان سورس اونو بدن.
2006-06-09, 02:25 AM,
ارسال : #14

Anonymous نوشته :

فکر میکنم بهتره به جای اعتراض به کسایی که این همه زحمت برای اپن سورس کشیدن بهتر باشه که محصول کاملا اپن سورسشون رو با لینوکس کارآمدی که بیخودی این قدر براش تبلیغ میکنن مقایسه کنی. در ضمن اگر تونستین سورس کارآمد رو بگیرید یه نسخه هم به من بدهید. من که تا به حال هر چی زور زدم نتونستم.

نمی‌دونم شغل شما چیه، اما امیدوارم توی شغل خودتون بجای این که بگید چون فلانی اشتباه کرد من هم اشتباه کنم، بگید حالا که دیگران اشتباه می‌کنند من درستش رو انجام بدم.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-06-09, 02:35 AM,
ارسال : #15

مهمان نوشته:
از كجا بايد بخريم ؟

از بچه‌های تهرانی کسی این توزیع رو نخریده؟
اگر یه وقت کسی خرید یه کپی هم بگیره به ما بده ببینیم بالاخره باید مثل یه عده تعریف کنیم یا مثل باقی بزنیم تو سرش؟ (اگر از اعضای Tehlug کسی داره که خوشحال می‌شم یه کپیش رو این هفته برام بیاره)

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان