لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاپ مستندات توليد شده با OOo Writer
2006-07-03, 09:44 PM,
ارسال : #1
چاپ مستندات توليد شده با OOo Writer
با سلام

من متني را با نرم‌افزار OOo Writer تدوين كرده بودم. اندازه تعريف شده براي صفحات با اندازه كاغذ A4 (يعني 297×210 ميلي متر) در نظر گرفته شده بود و هيچ مشكلي در آن نداشتم.

اخيراً اندازه صفحات را به 235 × 165 تغيير داده‌ام و موقع چاپ به مشكل بر مي‌خورد. يعني من مي‌خواهم اين صفحات را در وسط يك كاغذ A4 چاپ كنم. پرينترم هم ليزرجت 1320 است.

اين موضوع را روي Word هم امتحان كردم، آنجا هم با مشكل مواجه شدم. البته Word پيغامي دال بر خارج از اندازه بودن حاشيه‌ها در ناحيه قابل چاپ مي‌دهد ولي OOo پيغامي در اين باره نداده و فقط چاپگر اخطار مي‌دهد.

در واقع من مي‌خواهم از صفحاتي با اندازه‌هاي غير استاندارد (تعريف شده توسط كاربر) روي يك كاغذ A4 چاپ بگيرم. ولي نمي‌دانم چرا نمي‌شود.

اگر من صلاحیت نداشته باشم تا در کار دیگران موشکافی کنم، به همین دلیل صلاحیت نخواهم داشت تا عیب آنها را بگویم.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-07-03, 10:15 PM,
ارسال : #2

برای اینجور کارها توصیه می‌کنم بجای تغییر اندازه کاغذ، از تغییر marginهای صفحه استفاده کنید. خیلی بهتره.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-07-04, 02:27 AM,
ارسال : #3

آقا آلن

از راهنمايي‌تان سپاسگزارم
كتابهاي جنابعالي با قطع وزيري چاپ شده‌اند. يعني شما هم براي ارسال نسخه چاپخانه، جهت گرفتن فيلم و زينك، حتما اين مشكل را داشته‌ايد.

غير از راه‌حل، تغيير Margin واقعا اين مساله برايم باقي مانده است كه چرا چاپ يك متن با قطع وزيري روي قسمتي از صفحه A4 به مشكل برمي‌خورد. به لحاظ فني چه اتفاقي مي‌افتد كه ناجور مي‌شود؟

اگر من صلاحیت نداشته باشم تا در کار دیگران موشکافی کنم، به همین دلیل صلاحیت نخواهم داشت تا عیب آنها را بگویم.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان