لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال به اینترنت
2006-09-18, 12:46 AM,
ارسال : #1
اتصال به اینترنت
من هر کاری می کنم نمی تونم به اینترنت متصل شم . لینوکس من ubuntu
زدم :
sudo pppconfig
یه صفحه اومد dynamice رو انتخاب کردم بعد چندتا گزینه آورد PAP , CHAt ,.... اولیش که فکر کنم PAP بود رو انتخای کردم بعد IP خواست خالی گذاشتم بازم IP خواست اونم خالی گداشتم بعد یوز و بعد رمز عبور و بعد شماره و بعد تعید کردم . بعد پورت خواست که اون نمی دونستم چی برارم گذاشتم TTyS0 بعد save کردم بعد تو ترمینال زدم :
sudo pon provider
ولی هیچی نشد . راه دیگه ای نیست ؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-09-18, 01:24 AM,
ارسال : #2

کسی نمی تونه کمک کنه ؟
2006-09-18, 06:00 AM,
ارسال : #3

مودم رو نصب کردی؟
چی هست (اکسترنال - اینترنال)؟
اگر اینترنال باشه که درایور می‌خواد. اگر هم اکسترنال باشه با اترنت میشناسه
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-09-18, 06:51 AM,
ارسال : #4

شما Dynamic رو انتخاب نکردید، برای همین از شما دوتا IP می‌خواسته، اون دوتا IPها مربوط به DNS سرور هستند.
خوب اون رو حل کنید و پورت مودم رو dev/ttyS0/ بزنید. (بزرگی کوچیکی حروف مهمه) بعد بزنید pon ببینید چی می‌شه. اگر نشد یه plog بزنید و نتیجه رو اینجا کپی کنید.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-08-23, 03:08 PM,
ارسال : #5

با تشکر فراوان...امید[email protected]
2008-08-23, 04:27 PM,
ارسال : #6

من هم لپ تاپ dell inspiron 1520 دارم که نمیتونم با Wireless و Lan به نت وصل بشم ! اصلا نمیدونم نصبشون کردم یا نه ! درایوراشو از کجا بیارم و ... ؟
2008-08-25, 02:54 PM,
ارسال : #7

منم یک مشکل داشتم برای اتصال به اینترنت . از adsl استفاده میکنم model modemam اینه Paradyne 6381-A2-302 Bridge/Router adsl/P با lan به راحتی وصل میشم و مشکلی نیست اما با usb نمیشه با اینکه در پنجره network در tap hardware
usb شناخته اما همون کارهایی که روی lan انجام دادم روی usb هم انجام دادم اما connect نمیشه لطفا راهنمایی کنید
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-08-30, 02:00 PM,
ارسال : #8

من هم لپ تاپ dell inspiron 1520 دارم که نمیتونم با Wireless و Lan به نت وصل بشم ! اصلا نمیدونم نصبشون کردم یا نه ! درایوراشو از کجا بیارم و ... ؟کمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک!!!
2008-08-31, 09:03 AM,
ارسال : #9

Anonymous نویسنده :من هم لپ تاپ dell inspiron 1520 دارم که نمیتونم با Wireless و Lan به نت وصل بشم ! اصلا نمیدونم نصبشون کردم یا نه ! درایوراشو از کجا بیارم و ... ؟کمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک!!!

دوست عزیز لطفا پست‌های تکراری نفرسیتین ... با اینکار چیزی عاید شما نمی‌شه . در انجمن اگه کسی جواب سؤالات شما را بدونه مطمئنا پاسخ خواهد داد ...

ممنون از شما .

موفق باشید .

برای آنکس که ایمان دارد ، نا ممکن وجود ندارد .
All things are possible to him that BELIVETH.
انجمن عمومی خراسان شمالی
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-08-31, 03:37 PM,
ارسال : #10

بابا من اگر نتونم با لینوکس به نت وصل بشم و برنامه دانلود و نصب کنم و ... پس لینوکس به چه دردم میخوره ؟ برم دنبال همون آشغالهای مایکروسافت که از همه راخت تره که بهتره .

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان