لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opea or FireFox
2006-10-29, 07:29 AM,
ارسال : #21

من همیشه اول صفحات‌م رو باز می‌کنم بعد می‌خونم. الان با فایرفاکس اصلا مشکل کرش کردن ندارم(گاهی tabها 3-4 خط می‌شن) ولی با ie یا maxthonش اگه روزی دو سه بار کرش نمی‌کرد اون روز برام روز نمی‌شد.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-10-29, 11:23 AM,
ارسال : #22

Anonymous نویسنده :من از قابليتهاي هر دو استفاده ميكنم !

يكي به من بگه برا اپرا اين امكان هست هر صفحه اي باز كردي مستقل از صفحات ديگه امكان مشههده عكس ها فعال باشه ...( اگه برا فايرفاكس چيزي هست بگين ..ممنون ميشم )

قابليت اسفاده از كش صفحات ديده شده اپرا به مراتب بهتر
دانلود با اپرا قابل اطمينان تر از فايرفاكس ( resume ...)
سرعت بيشتر
اين نگارش آخري فارسي هم به خوبي ساپورت ميشه ...
مصرف حافظه به مراتب كمتر

------------------
فايرفاكسم بيشتر به خاطر ازاد بودن سورس و امنيت و قابليتهاي زيادي كه داره بهش اضافه ميشه

از نظر من موقعي كه حرف از امنيت باشه من سراغ فايرفاكس ميام .

اينا تجربيات من بود

زوزي

فایرفاکس اکستنشنی داشت که من روی ویندوزم دانلود کرده بودم. فکر کنم اسمش هست ImgLikeOpera یا یک همچین چیزی!!
2006-10-29, 05:46 PM,
ارسال : #23

من تو ويندوز از Opera و تو لينوكس از FireFox استفاده ميكنم.
به نظر من دانلود كردن با Opera مطمئن تر از FireFox هست.ّبه خاطر Resume بهتر. Big Grin
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-10-29, 06:35 PM,
ارسال : #24

من از SDM برای چیزهایی که نمی‌شه با Wget گرفت استفاده می‌کنم باقی چیزها رو هم فقط با wget می‌گیرم. عملا Opera هم دانلود منجر خوبی نداره. بعد از چندتا Resume منفجر می‌شه. در کل دانلود با Web Browser تا 1 مگابایت جایزه بعدش عقل حکم می‌کنه از یه برنامه‌ی مطمئن‌تر برای دانلودها استفاده کنیم ;-)

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-10-29, 06:46 PM,
ارسال : #25

من از OPera استفاده نکردم و خوب طبیعی هم هست که نمی تونم مقایسه ای انجام بدم و در جواب دوستانی که فرموده اند ( firefox هنگ و میکنه و از این حرفا... ) میخواستم عرض کنم من تا امروز حتی یکبار هم با مشکلات مشابه اینها مواجه نشدم
firefox بسیار روان و ایدآله و بسیاری از قابلیتهایی هم که امروز در بسیاری از مرورگرها میبینیم به تقلید از فایرفاکس ارایه شده اند و ...

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-10-29, 07:30 PM,
ارسال : #26

هنگ نمیکنه. یک تکنیکی برای پیشدستی در استفاده از حافظه درش گذاشته بودن که در عمل زیاد خوب جواب نداد و روی سیستمهای قدیمی و بخصوص با رم پایین ممکنه مشکلاتی ایجاد کنه. فکر کنم در ورژن جدید مرتفع شده باشه. بعضی وقتها که جواب نمیده مدتی صبر کنید همه چیز درست میشه!!
2006-10-29, 07:32 PM,
ارسال : #27

البته دروغ نگم من قاط زدنش رو هم دیدم. بطوریکه دیگه بالا نمیاد. در این مواقع با safe mode اجراش کنید. در ویندوز که شورتکات مخصوص سیف مد رو در منوی استارت دارید و در لینوکس هم firefox --safe-mode

Folaani

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان