لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخفی کردن IP
2006-12-22, 05:11 PM,
ارسال : #1
مخفی کردن IP
سلام
چطوری یا توسط چه نرم افزاری می شه IP رو Hide کرد ؟
که وقتی تو اینترنت داریم وبگردی می کنیم آی پی مشخص نباشه ! یه مدتی هست آی اس پی من با جیمیل مشکل داره ! و گفتن آی پی آی اس پی یه بلایی سرش اومده که ... (خودشون هم نمی دونستند !) و باید از یه همچین چیزی استفاده کرد . نرم افزار به اسم gpass رو در ویندوز پیشنهاد کردند ! اما من واسه لینوکس می خوام .
مرسی از جوابهاتون :wink:

سایت تخصصی زبان برنامه نویسی پایتون - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.pythoni.ca">http://www.pythoni.ca</a><!-- m -->
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-12-22, 06:26 PM,
ارسال : #2

از سرویس VPN استفاده کنید ...
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-12-22, 08:53 PM,
ارسال : #3

می‌تونی از VPN یا اگر کسی ر جایی داری از SSH Tunel استفاده کنی یا از Tor استفاده کنی، اما بهتره از ISP هایی استفاده کنید که چنین مشکل‌هایی نداشته باشند.
نمی‌ٔونم توی ایران وقتی می‌گن فلان چیز خرابه می‌گیم باشه. خوب بابا جان ISP مشکل داره یهو همه با هم برای یه ایمیل بفرستید، یه نامه بزنید بهش زنگ بزنید تا مشکل رو حل کنه، معنی نداره پول بدیم بعد فلان چیز مشکل داشته باشه. اگر هم حل نکرد اشتراکتون رو قطع کنید، وقتی یهو ۳۰ ۴۰ نفر اشتراکشون رو قطع کنند حال یارو سر جاش میاد. (البته این کارها همت می‌خواد که ملت تنبل ما نداره)

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2006-12-22, 09:21 PM,
ارسال : #4

سلام
مرسي از راهنمايي دوستان !
راستش اين كار شدني نيست ! اين انگار يك مشكل كلي هست واسه آي اس پس ! من تماس گرفتم گفتن مشكل از تهران وكاريش نمي شه كرد !
الان من اشتراكمو قطع كنم و از جاي ديگه بخرم چه تظميني هست بهتر از اين باشه !!؟؟ همشون مثل هم هستند ! و مشكل دارند و كاري هم نمي شه كرد . خيلي راحت بهم گفت همينه كه هست !
2006-12-22, 09:47 PM,
ارسال : #5

همینه دیگه، همیشه می‌گیم طرف می‌گه همینه که هست، معلومه من هم ببینم وقتی می‌گم مشکل از فلان جاست همه می‌گن Ok حتما همین حرف رو خوامم زد!
باید کاری کنیم که مجبور بشه بابت پولی که دریافت می‌کنه به قولی که داده عمل کنه. ببین اگر ۳۰-۴۰ نفر اشتراکشون رو قطع کنند و از یه ISP رقیب یه اشتراک بگیرند همین باعث می‌شه تا یارو به تهران زنگ بزنه و بگه درستش کنند یا اگر مشکل از خودشون هست و تنبلی می‌کردند تنبلی رو بگذاره کنار. اما تا وقتی بگیم خوب اگر اون کی هم این طور بود چی؟ ... معلومه اون یکی هم مثل اینه اصلا همشون همین هستند چون تا به حال ازشون نخواستیم بابت پولی که می‌گیرند متعهد باشند.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2006-12-22, 11:18 PM,
ارسال : #6

مي خوام فردا خودم پاشم برم شركت !
بگم يا جيميل يا هيچي ! چون الان اگر جينيل نباشه واقعا اينترنت به دردي نمي خوره ! الان 4 روزه ايميل هامو نديدم !

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان