لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیین هخامنشی و نصب فدورا2
2004-09-30, 07:46 AM,
ارسال : #1
آیین هخامنشی و نصب فدورا2
سلام . من هم تصمیم گرفتم در گرماگرم هخامنش شدن؛ که تبش جامعه رو گرفته؛ در استفاده از سیستم عامل برای کامپیوترم هخامنش شوم(!)
و برای همین منظور فدورا 2 را تهیه کرده ام . در حال حاضر هم ویندوز ملنیوم دارم هم ایکس پی و نمی خواهم هیچ کدامش را از دست بدهم ( هخای بزرگ مرا ببخشد) با توجه به این که در حال حاضر مستر بوت رکورد من را ایکس پی مدیریت می کند ؛ اگر فدورا 2 را نصب کنم
چه مشکل احتمالی برایم پیش می آید؟ می گویند فدورا 2 به شدت دردسر ساز است و همه چیز ( از جمله مستر بوت رکورد ) را بهم می ریزد وخلاصه توزیع بدی است از لینوکس ؛ که پس از مرگ لینوس عزیز؛ قرار است به خاطر لعن و نفرین اذیت شدگان به وسیله فدورا2 ؛ تن او را در قبر بلرزاند! با این تفاصیل من چه کار کنم؟ آیا فدورا 2 واقعا این قدر بد است و خانمان برانداز؟آیا مشکلاتی که ایجاد می کند قابل حل است؟ به خصوص مشکل دستکاری مستربوت رکورد؟ درضمن من درایوی که به فدورا 2 می خواهم اختصاص دهم 8 گیگ بیشتر نیست و همان طور که می دانید این توزیع 5 سی دی دارد. آیا همه اش جا می شود؟ مزیت های این توزیع چیست؟ ببخشید پرحرفی کردم!
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-09-30, 08:50 AM,
ارسال : #2

بله این مشکل وجود دارد. در صورت نصب آن، قادر به استفاده از ویندوز نخواهید بود. بهتر است از توزیع‌های دیگری مانند SuSE 9.1 که برای کاربران جدید نیز مناسب است استفاده نمایید.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-09-30, 09:05 AM,
ارسال : #3

با سلام
با اجازه از استاد عزیز آقای باغومیان.
من فدور کور 2 را بدون دردسر بروی سیستم خود نصب کردم وهمراه آن ویندوز 98 وایکس پی را هم دارم.فدورا ویندوز را شناخت .هیچ تغییری هم در مستر بوت ایجاد نکردم.نمی دانم من شانس داشتم Big Grin یا مطلب چیز دیگری است .کسی از دوستان مطلبی در این مورد می داند خوشحال می شوم بشنوم.
با تشکر Smile
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-09-30, 10:18 AM,
ارسال : #4

گویا در نسخه‌های کاندیدای FC2 یه مشکلی در بوت لودر وجود داشت که بعداْ رفع شد. حالا دوستانی که می‌خوان فدورا رو نصب کنن باید ببینن نسخه‌ای که دارن از کدوم هاست. اگه misagh اطلاعات دقیقی از CDهایی که خریده بده شاید راهنمایی باشه برای دیگران.
گذشته از اون من نمی‌دونم چه گیریه که همه فدورا نصب کنن. فقط چون تو بازار راحت‌تر پیدا میشه؟ بابا تو همین سایت که کلی توزیع خوب در دسترس هستش. به لطف alan و سایر دوستان ارزون هم هست.
بیشتر سوالات مهمان هم در بخش مقالات جواب کاملی دارند. پیشنهاد می‌کنم اونجا هم یه چرخی بزنند.
2004-09-30, 10:50 AM,
ارسال : #5

با سلام به دوستان
اقای blix عزیز من از طریق اقای باغومیان سی دی های فدورا را بدست آوردم . ایشان بهتر میدانند که استاد ما هستند. (فدورا کور در دست من چهار سی دی است. )
با تشکر.
2004-09-30, 12:35 PM,
ارسال : #6

نسخه‌ای که من دارم نهایی است و rc نیست.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
2004-09-30, 01:33 PM,
ارسال : #7

نسخه اي که اينجا موجود هست مشکلي ندارد..من خودم چند بار نصب نصب کرده ام و مشکلي نداشته ام (در کنار آيروکس)
اگر دوست داريد نصب کنيد...نگراني شما به خاطر چيست؟

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2004-09-30, 02:10 PM,
ارسال : #8

alan نویسنده :نسخه‌ای که من دارم نهایی است و rc نیست.
فکر نمی‌کنم مهمان نسخه FC2 را از technotux تهیه کرده باشد.
2004-10-02, 06:10 AM,
ارسال : #9

دوستان! من از کجا بفهمم فدورا 2 من نسخه نهایی هست یا نه؟ من آنرا از طریق سایت به دست نیاورده ام. آیا نصبش شبیه ردهت9 است؟ به طور کلی چه جور توزیعی است؟ممنون میشم یکی شرح بده.
2004-10-02, 06:54 AM,
ارسال : #10

با سلام
اگر با ردهت 9 کار کرده باشید در نصب فدورا مشکل نخواهید داشت .بجز چند تغییر کوچک از نظر ظاهری ومراحل نصب ما بقی به همان صورت ردهت است. چون نسخه در مراحل آزمایشی خود است حتما مشکلاتی به همراه دارد مثل پایداری ولی در کنارش جدید ترین ورژن هر پکیج نرم افزاری را خواهید داشت وهمه چیز به روز است .
صلاح خویش خسروان دانند.
Smile با تشکر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان