لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vmware ؟؟ یه مشکل
2004-11-09, 10:11 PM,
ارسال : #1
Vmware ؟؟ یه مشکل
با سلام

1) منVMware-workstation-4.0.5-6030 رو دارم و اونو تو لینوکس و ویندوز نصب کردم (هر دو نسخه اش رو دارم) . اما واسه نصب لینوکس به خوبی عمل نمی کنه . ویندوز رو هم که تا حالا تو این ماشین ، موفق به نصبش نشدم .
راهنمای اونو خوندم و واسه نصب مثلاً ویندوز 98 نوشته که باید اول اون پارتیشن مجازی مورد نظر رو که Vmware ساخته ، Fdisk کنید . اما من چندین بار این کار رو کردم ، ولی بی فایده بوده و هی ارور داده . اگه کسی نصب کرده ما رو هم راهنمائی کنه ، ممنونش میشم .
تحت همین ماشین ، می خواستم که لینوکس Mandrak رو نصب کنم . راهنمای اون نوشته که برای شناسائی کارت گرافیک ، XFree 4.3 X server رو به صورت پیش فرض نگه دارین و از کارت گرافیکی که Vmware درست کرده استفاده کنین .
اما وقتی نصب کامل شد و ماشین ری استارت شد و لینوکس بالا اومد ، به محیط متنی میره و محیط گرافیک رو بالا نمی آره . آیا باید تنظیمات خاصی رو XFree 4.3 X server انجام بدم یا باید ابزار مربوط به اونو نصب کنم ؟
راهی وجود نداره که من مستقیم به محیط گرافیکی بدون نصب اون ابزارها برم ؟ اگه Vmware رو تو ویندوز نصب کنم ، چگونه می تونم این مشکل رو حل کنم ؟

2) آیا برای ISP های لینوکسی ، نرم افزاری وجود داره که شماره تلفن کاربر ها رو ثبت کنه . یعنی کاربری که از کارت اینترنت یا حساب این ISP استفاده میکنه ، علاوه بر IP دینامیکی که DHCP Server خود ISP بهش میده ، شماره تلفن کاربر رو هم ثبت کنه ؟ یا باید سیستم مخابرات شامل چنین امکانی باشه و به ISP ها بده ؟
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-11-10, 11:50 AM,
ارسال : #2

از Vmware tools استفاده كنيد
من خودم موفق نشدم در اينوكس اين كار را انجام بدهم ولي در ويندور همه سيستم عامل ها را نسب كرده ام
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-11-10, 01:01 PM,
ارسال : #3

1- من با نسخه ویندوز بدون مشکل کار کردم ولی با لینوکس نه!
2- مخابرات برای اکثر شرکتها این سرویس را فعال کرده. بسته به نوع مودمها و نرم افزار میشه اینکار را هم انجام داد.
نرم افزار شما چیه ؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-11-11, 02:22 AM,
ارسال : #4

تو ویندوز وقتی می خوام ویندوز رو نصب کنم ، با Fdisk پاتیشن بندی هم میکنم اما وقتی ماشین رو ری استارت میکنم ، میگه که یه دیسک بوت رو وارد کن .

در مورد اون هم من نرم افزاری رو سراغ ندارم . اما اگه میشه به من بگین که با کدوم نرم افزار می تونم

BugEr

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان