لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل فارسی در Ubuntu
2004-11-22, 08:33 PM,
ارسال : #1
مشکل فارسی در Ubuntu
سلام
من Ubuntu رو سوار کردم. از اول هم زبانم رو فارسی انتخاب کردم. حالا وقتی میرم توی محیط فونتها رو از هم جدا نشون میده ولی rigt to left ش مشکلی نداره. چیکار باید بکنم ؟ تنظیماتی در این زمینه ندیدم.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-11-22, 08:41 PM,
ارسال : #2

براي چه زبان انگليسي را انتخاب نکرديد؟
(خود من به خاطر انتخاب زبان فارسي مجبور شدم دوباره نصبش کنم...(در هنگان وارد کردن پسورد خطا ميگرفت و ميگفت اشتباهه)

در ضمن آيا فونت Tahoma را نصب کرده ايد؟

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2004-11-22, 08:46 PM,
ارسال : #3

سلام
معلومه محمدجون.چون زبون مادریمه. منظورت اینه چرا از اول کار فارسی انتخاب کردم ؟ از اون گذشته شنیدم که OpenOffice1.1.3 مشکلاتی رو که در سایر توزیعها مثل SUSE با حالت Justified و بقیه مسائل داره در توزیعهای مبتنی بر Debian نداره. فونت Tahoma رو نصب نکردم. مگه فونت با فونت فرق داره ؟ یعنی اگه Tahomaنصب کنم حله ؟
2004-11-22, 10:36 PM,
ارسال : #4

بله...ببين نميتواني از قسمت Login Manager فونت رو بر روي‌ Tahoma تنظيم کني...(البته خودم ميخواستم امتحان کنم ولي زياد ازش خوشم نيومد و پاکش کردم Smile

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2004-11-23, 09:04 AM,
ارسال : #5

کافیه یه پوشه fonts. توی Home تون درست کنید و یکبار خارج سپس وارد Gnome شید. بعد از بخش Font محیط Gnome قلم‌ها رو تنظیم کنید.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان