لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین توضیع برای کارهای شبکه و برنامه نویسی برای شبکه
2004-12-01, 12:36 PM,
ارسال : #1
بهترین توضیع برای کارهای شبکه و ب
به نظر شما بهترین توضیع برای کارهای شبکه و برنامه نویسی برای شبکه کدام لینوکس است ؟

لطفا توضیعی را که می خواهید بیان کنید شامل این خصوصیات باشه ...

1- سادگی در نصب
2- حداکثر برنامه های امنیتی شبکه و کنترل شبکه رو داشته باشه یا قابل نصب روش باشه
برنامه هایی از قبیل NMAP , Port Scanner ha , Snifeer ha ,Ethereal
,mon بسته nettools و چیزهای لازم ...

3- برنامه نویسی شبکه با پایتون و پرل
Network Programming

4- سادگی در کار مثلا اگه بشه یه نسخه از Knoppix رو برای اینکار بهینه سازی کرد خیلی خوبه به طوری که تا کاربر Knoppix رو اجرا می کنه تمام این برنامه های روش نصب با شه و دم دست باشه و

اینها را از این جهت می گم که یک متخصص شبکه باید همه ابزار ها شو روی یه CD داشته باشه و حتی اگه لب تاپش هم دم دستش نبود بتونه یه CD بذاره توی کامپیوتر و شبکه را MANAGE کنه

دوستان اهداف آموزشی برای شبکه در لینوکس خیلی خوبه و می تونید از شبکه و امنیت شبکه در لینوکس در آمد خوبی هم داشته باشید و در عین حال می تونید یک شبکه ایمن هم برای شرکت خود داشته باشید و جادوی لینوکس و قدرت بی چون و چرای آنرا به همه نشون بدید و من به قدرت لینوکس در شبکه و مسائل امنیتی ایمان دارم و یادتون نره که UNIX در آزمایشگاهای بل به عنوان سیستم عامل مخصوص شبکه مورد استفاده قرار گرفت , LINUX
تنها یک سیستم عامل نیست ؛ لینوکس یک فرهنگ است لینوکس یک قدرت است لینوکس قدرت واقعی و مطلق در شبکه است ... 8)
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-12-01, 02:01 PM,
ارسال : #2

البته کار کردن و برنامه‌نویسی روی سیستم ثابت خیلی بهتر جواب می‌ده تا روی LiveCD.
دیسک Knoppix خیلی از ابزارهای مورد نیاز شما رو داره... البته از دیسک‌های زنده امنیتی هم می‌تونید استفاده کنید...
برای یک سیستم ثابت من دبیان رو پیشنهاد می‌کنم...

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان