لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینترنت ملی؟
2011-04-07, 10:22 AM,
ارسال : #21
پاسخ: Re: پاسخ: اینترنت ملی؟
بذار تکنوتاکس رو هم فی*/ L/ط/ر کنن و با این کار تناقض خودشون رو با واقعیت ها و نیازهای عموم هرچه بیشتر اثبات کنن.
تکنوتاکس رو وقتی آزادی ما داره سلب میشه میخوایم چه کنیم. تکنوتاکس هم دیگه تکنوتاکس سابق نیست. بذار این کالبد نیمه جان آخرین فریاد روشنفکری ما باشه. امیدوارم این گفته ها رو دو نفر آدم درست و حسابی که میتونن در آینده نقشی ایفا کنن بخونن. نمیدونم هیچوقت بدست مقامات بالا میرسه اینطور نوشته ها یا نه.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-04-07, 02:21 PM,
ارسال : #22
امیدوارم که این طور افراد، هرچه زودتر بفهمن که با این افکار جایی تو این دنیای آزاد ندارن و حداقل تو اینطور فروم هایی که بر اساس آزادی هست نیان افکار مهجورشون رو به دیگران تحمیل کنن
2011-04-07, 03:09 PM,
ارسال : #23
اون جور که من متوجه شدم یکی از اهداف این طرح به این صورته که اگه به هر دلیلی اینترنت کشور قطع بشه ، مثلا لنگر کشتی بیفته روی کابل اینترنت !
در حالت معمولی هیچ کس به هیچ کدوم یک از سایت های داخلی کشور نمی تونه دسترسی پیدا کنه . مثلا همین سایت تکنوتاکس که سرورش داخل ایرانه .
ولی در حالت دوم که همون اینترنت ملی هستش :
از داخل کشور همه می توانند به تمام سایت هایی که هاست هایشان داخل کشور هستش دسترسی پیدا کنند . از جمله همین سایت تکنوتاکس .

ولی این میتونه یک جنبه منفی هم داشته باشه :
مثلا اگه یک موقعی توی کشور اختشاش بشه ...
اونوقت می تونن کل شبکه بین المللی اینترنت رو قطع کنند و در این حالت ما فقط اینترانت داریم . اونوقت هستش که افرادی مثل من که هیچ نقشی توی این قضیه نداریم (نه سر پیاز هستیم و نه ته پیاز) برای ما مشکل درست میشه و کار ما مختل میشه !

و در آخر :
هر کاری دوست دارن انجام بدهند فقط سایت گوگل و تکنوتاکس رو نبندند ! Wink
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-04-07, 07:30 PM,
ارسال : #24
دوستان و بستگان عزیز!! در به کار بردن برخی الفاظ دست و دلبازی نکنید لطفاً!! اسم آقایون رو نبرید لطفا!! از تکنولوژی های محدود کردن دسترسیشون با استفاده از کاراکترهای عجیب و غریب (/*&) نام ببرید. هیتلر شیتلر فیلخیس اینا همه لغت های جایگزین هستن Wink. ( البته اینها راه چاره نیست ولی شاید پترن مچینگشون ضعیفتر بتونه اینطوری کلمات بد رو تشخیص بده)
در پایان سعی کنید کمی متعادل بحث رو پیش ببرید. نه به هم توهین کنید نه به مختششین عزیز تا هم بحث پیش بره و حرفمونو بزنیم و هم اینکه فردا صبح در سایت رو نبندند.

« خرد پیک خداوند است »
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-04-08, 07:21 PM,
ارسال : #25
فکر میکنم زیادی به این روشها اطمینان داری.
بالاخره یکی میبینه، اونم در چنین سایت معروفی، یا یکی گزارش میکنه!
2011-04-08, 07:23 PM,
ارسال : #26
البته هدف هم همین بوده که تا میشه افراد بیشتری بخصوص افراد صاحب منصب یا طرفدار این سیستم این نوشته ها رو ببینن!
ما قدرت ذهن و برتری تفکر خودمون رو به نمایش میذاریم و اونا رو به چالش میکشیم و رسوا میکنیم. ما تصمیم خودمون رو قطعی و اعلام میکنیم تا دنیا بدونه.
خود من قبلا اینقدر مطمئن و مخالف نبودم. اما تجربهء عملی به من ثابت کرد که این سیستم خیلی پست تر و فریب کارتر از این حرفهاست و من خیلی خوش خیال بودم.
2011-04-08, 10:24 PM,
ارسال : #27
ناظران محترم لطفا مباحث نامربوط را پاک کنید قبل از اینکه این سایت هم بسته شود.
نقل قول :دوستان و بستگان عزیز!! در به کار بردن برخی الفاظ دست و دلبازی نکنید لطفاً!! اسم آقایون رو نبرید لطفا!! از تکنولوژی های محدود کردن دسترسیشون با استفاده از کاراکترهای عجیب و غریب (/*&) نام ببرید. هیتلر شیتلر فیلخیس اینا همه لغت های جایگزین هستن . ( البته اینها راه چاره نیست ولی شاید پترن مچینگشون ضعیفتر بتونه اینطوری کلمات بد رو تشخیص بده)
در پایان سعی کنید کمی متعادل بحث رو پیش ببرید. نه به هم توهین کنید نه به مختششین عزیز تا هم بحث پیش بره و حرفمونو بزنیم و هم اینکه فردا صبح در سایت رو نبندند.
ناظر گرامی pattern matching کجا بود. آن طور که من شنیدم اینها نزدیک به 2000 نفر را استخدام کرده اند که به جای crawler در سایتها بچرخند و موردی برای فیلتر آن پیدا کنند.پس استفاده از کاراکترهای عجیب غریب هم دردی را دوا نخواهد کرد.
هر کس می خواهد بحث غیر علمی کند لطفا به سایتهایی که به این موارد می پردازند رجوع کند. من بیشتر از شما از این وضعیت ناراحتم که دیگر نمی توان بدون واهمه افکار را بیان کرد ولی فعلا سعی کنید باعث بسته شدن این سایت نشوید تا اگر از خیلی نظرها از دنیا عقبیم دیگر از نظر به اشتراک گذاری دانش نرم افزار هم دچار مشکل نشویم.
ناظرین لطفا همین مطلب به اضافه همه موارد نامربوط را هر چه سریعتر پاک کنید.
2011-04-10, 10:41 AM,
ارسال : #28
جدیدا در صفحه ای که برای فیلتر میاد بخش گزارش سایتهای متخلف هم گذاشتن.
دیگه بازار زیرآب زنی پررونق میشه ها :lol:
یه بخش هم داره برای ثبت سایت در طرح سازماندهی.
یه بخش هم برای رفع فیلتر (قبلش باید محتوای مجرمانه رو از سایت پاک کنی :lol: )
واسه گزارش فیلتر اشتباهی هم که هیچی نذاشته!
من یه مقالهء ویکیپدیا رو که صرفا بخاطر شابهت اسمی فیلتر شده بود بیش از یک ماه پیش به ایمیلشون گزارش کردم که خبری نشد. اصلا هیچ جوابی جز سکوت. مثل اینکه با سرزمین مردگان تماس گرفتی.

واقعا هم که اینا از نظر مخ تعطیل هستن و یه ایدئولوژی و تفسیر پوسیده رو که بدرد گورستان تاریخ میخوره احیا کردن.

همهء حکومتهای ایدئولوژیک و دیکتاتوری و دیکتاتورها واقعا شبیه هم هستن.
هرکدوم ادعا میکنن رهبر و سرپرست خیرخواه دیگران هستن. هرکدوم یه اعتماد بنفس کاذب و تصور غلط از خودشون و موفقیت ایدئولوژی خودشون دارن. هر کدوم نهایتا به یه دلقک و موجود وقیح تبدیل میشن که خودتون دارید میبینید در سراسر جهان دست آخر چطور مردم از دستشون به تنگ میان و میخوان سر به تنشون نباشه. و آخرین مرحلهء این دیکتاتورها، اگر خدا بخواد، زورگویی به همین مردم و برخورد با خشونت کامل و جنایت در حق اونهاست. دیکتاتورهایی که به مرور اینقدر پر رو شدن و اینقدر در تصور خودشون ایدئال و مستحق شدن که وقتی مردم بر علیه اونها شورش میکنن مردم رو گرچه انبوهی یا اکثریت باشن بعنوان موجودات پست و فاقد حقوق اولیهء انسانی تلقی میکنن و خودشون رو موجود برتر که حق بدیهی برای قدرت و استبداد داره.

کمتر کسی هست که در چنین سیستمهایی رشد کنه و به چنین چیزی تبدیل نشه. این سیستم چیز دیگه ای عمل نمیاره معمولا. منظورم سیستم استبدادی هست. حالا استبداد به هر اسمی میخواد باشه. جایی که دیگران نمیتونن حرفی بزنن و مخالفتی بکنن. جایی که دیکتاتورها مورد تایید و احترام و چاپلوسی واقع میشن. این افراد واقعا خودشون رو گم میکنن و به خودپرستی و ضعفهای روانی هر انسانی دامن زده میشه.
2011-04-10, 11:32 AM,
ارسال : #29
نقل قول :واقعا هم که اینا از نظر مخ تعطیل هستن و یه ایدئولوژی و تفسیر پوسیده رو که بدرد گورستان تاریخ میخوره احیا کردن.

همهء حکومتهای ایدئولوژیک و دیکتاتوری و دیکتاتورها واقعا شبیه هم هستن.
هرکدوم ادعا میکنن رهبر و سرپرست خیرخواه دیگران هستن. هرکدوم یه اعتماد بنفس کاذب و تصور غلط از خودشون و موفقیت ایدئولوژی خودشون دارن. هر کدوم نهایتا به یه دلقک و موجود وقیح تبدیل میشن که خودتون دارید میبینید در سراسر جهان دست آخر چطور مردم از دستشون به تنگ میان و میخوان سر به تنشون نباشه. و آخرین مرحلهء این دیکتاتورها، اگر خدا بخواد، زورگویی به همین مردم و برخورد با خشونت کامل و جنایت در حق اونهاست. دیکتاتورهایی که به مرور اینقدر پر رو شدن و اینقدر در تصور خودشون ایدئال و مستحق شدن که وقتی مردم بر علیه اونها شورش میکنن مردم رو گرچه انبوهی یا اکثریت باشن بعنوان موجودات پست و فاقد حقوق اولیهء انسانی تلقی میکنن و خودشون رو موجود برتر که حق بدیهی برای قدرت و استبداد داره.

کمتر کسی هست که در چنین سیستمهایی رشد کنه و به چنین چیزی تبدیل نشه. این سیستم چیز دیگه ای عمل نمیاره معمولا. منظورم سیستم استبدادی هست. حالا استبداد به هر اسمی میخواد باشه. جایی که دیگران نمیتونن حرفی بزنن و مخالفتی بکنن. جایی که دیکتاتورها مورد تایید و احترام و چاپلوسی واقع میشن. این افراد واقعا خودشون رو گم میکنن و به خودپرستی و ضعفهای روانی هر انسانی دامن زده میشه.

Well said bro, well said ...
2011-04-10, 03:54 PM,
ارسال : #30
بابا چرا این قدر تو این سایت مزخرف میگید ؟؟

دیگه همه میدونن این بازیا واسه چیه !! ول کنید بابا ...

میخواید اینجا هم به دیار نیستی بره ؟؟ ول کنید بذارید حداقل یه جا باشه سوالامونو بپرسیم.

ادمین های محترم ، بابا پاک کنید دیگه اینو . شما ها که بهتر از من میدونید اوضاع چجوریه الآن Sad

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان