لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه حذف گزينه از بخش Headings كادر Navigator در OOo Writer
2011-04-11, 11:53 AM,
ارسال : #1
نحوه حذف گزينه از بخش Headings كادر Navigator در OOo Writer
با سلام
يك فايل odt دارم كه قبلاً براي مورد خاصي تهيه شده بود.
در فايل ياد شده Styleهاي بسيار زيادي براي Paragraph و Pages و ... تعريف كرده بودم.
براي صرفه جويي در وقت و عدم نياز به تعريف مجدد اين Styleها براي فايل ديگري كه در حال تهيه آن بودم، ابتدا يك كپي از فايل اول دست كردم بعد متون آنرا پاك و متن جديد را در آن نوشتم.

حالا متوجه شده‌ام كه چند گزينه از بخش Headings كادر Navigator مربوط به فايل اول است كه اصلاً در اين فايل وجود ندارد. وقتي روي آنها كليك مي‌كنم هم مرا به هيچ قسمتي از فايل نمي‌برد.

نمي‌دانم اين گزينه‌هاي اضافي را چگونه بايد از بخش Headings كادر Navigator حذف كنم.
آيا ممكنه راهنمايي‌ام كنيد؟
ممنون

اگر من صلاحیت نداشته باشم تا در کار دیگران موشکافی کنم، به همین دلیل صلاحیت نخواهم داشت تا عیب آنها را بگویم.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-04-26, 04:23 PM,
ارسال : #2
پاسخ: نحوه حذف گزينه از بخش Headings كادر Navigator در OOo Writer
فكر كنم طرح گونه مشكلات، به دليل نداشتن ذينفع، درست نباشه ولي چون قبلاً مطرح كرده و بالاخره جوابش رو هم پيدا كردم براي موارد استفاده احتمالي، عرض مي‌كنم.
علت داشتن Headingsهاي اضافه‌تر از حد مورد انتظار در كادر Navigator اين بود كه در چند تا از Page Styleهاي تعريف شده توسط خودم، Header تعريف شده بود و Pagaraph Style هم از نوع Heading تعريف شده بود و اين پاراگراف استايل باعث مي‌شد در بخش Headings كادر Navigator نمايش داده شود، ولي از آنجا كه از Page style مربوطه در داخل فايل اصلاً استفاده نشده بود، در نتيجه آن Header و Footerها هم قابل رويت نبود.
با اين ترتيب گزينه‌هايي در بخش Headings كادر Navigator ديده مي‌شد كه عملاً در سطح فايل قابل رويت نبود.
براي رفع مشكل، آن Header و Footer و Page style را از فايل حذف كردم، مشكل حل شد.

اگر من صلاحیت نداشته باشم تا در کار دیگران موشکافی کنم، به همین دلیل صلاحیت نخواهم داشت تا عیب آنها را بگویم.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان