لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با remastersys
2011-11-10, 01:44 PM,
ارسال : #1
مشکل با remastersys
درود
میخوام با remastersys دبیان اسکوئیز رو ریمستر کنم. مشکلاتی که دارم از این قراره:

موقعی که با دستور sudo remastersys dist میخوام لایو سیدی رو بسازم. این پیغام خطاها رو میگرفتم:
کد :
sed: can't read /home/remastersys/remastersys/dummysys/etc/gtm/gdm.conf: no such file of directory

/usr/bin/remastersys: line 234: /home/remastersys/remastersys/dummysys/etc/gdm/gdm.conf-custom: no such file of directory

find: `/home/remastersys/remastersys/dummysys/var/crash': no such file or directory
که البته توی گوگل سرچ کردم و دو خطای اولی با جایگزین کردن بسته gdm با gdm3 حل شد. حالا فقط این خطا مونده که توی گوگل چیزی خاصی براش پیدا نکردم:

کد :
find: `/home/remastersys/remastersys/dummysys/var/crash': no such file or directory

مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که توی حالت dist پسورد ها درست کار نمیکنن. یعنی مثلاً پسورد root رو ۱۲۳۴۵۶ گذاشتم ولی وقتی با لایو سیدی بالا میام و پسورد رو میزنم میگه: su: Authentication failure . این مشکل رو با همه پسوردها توی حالت dist دارم ( توی حالت backup این مشکل وجود نداره). البته این‌ام بگم چون automatic-login رو فعال کردم میتونم وارد گنوم بشم و این دستورات رو بزنم وگرنه اگه logoff کنم دیگه حتی نمیتونم وارد گنوم بشم.

گروه کاربران ایرانی BSD
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان