لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آفلاین
2005-02-19, 05:18 AM,
ارسال : #1
دانلود آفلاین
با عرض سلام و خسته نباشید به مدیران و اعضای فعال سایت.من چند تا سئوال دارم دربارهء دانلود آفلاین از ماهواره .
1-آیا باید یه LMB مخصوص داشته باشــــم با همین که Video نشون میده مشکل حل هست؟
2-اگه کسی الان رسیو داره فــرکانسش رو لطف کنه.
3-نرم افزار جالبی هم اگه سراغ دارید بگید که دانلود راحت تر بشه.
*کارت DVB دارم،مشکلی نیست.
*اگـــــه دانلود عملی بشه میتونیم توضیع های زیادی از Linux رو دانلود کنیم.اون طور که شنیدم میشه هر 3GIG رو در 1 ساعت دانلود کرد.

«» فقط از دوستان خواهشمندم Application های ویندوز رو معرفی بفرمائید.از اون جایی کـــه مودمم توی لینوکس نصب نشد و مجبور شدم یه مودم External بخرم،دیگه دوست ندارم یه کــارت DVB دیگه هم بخرم!

از همتون ممنونم. :wink:
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-02-19, 08:46 AM,
ارسال : #2

۱) نه! LNB مخصوص نمی‌خواهد!
۲) فرکانسی نیست! باید حساب داشته باشید. مثلا OpenSKY
۳) تمامی نرم‌افزارهای دانلود قابل استفاده هستند
۴) کارتتون چیه؟
۵) حداکثر سرعتی که با یه حساب معمولی تجربه کرده‌ام حدود ۷۰ کیلوبایت در ثانیه است. با این سرعت ۳ گیگ در ثانیه نمی‌شه گرفت. متوسط سرعت روی ۱۰ الی ۲۰ کیلوبایته.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-08-02, 11:22 AM,
ارسال : #3
دانلود آفلاین در ایران ارزان
<!-- m --><a class="postlink" href="http://iransky.bravehost.com">http://iransky.bravehost.com</a><!-- m --> به این سایت مراجعه کنید
2005-08-02, 02:08 PM,
ارسال : #4

من ودمم دارم امااگه برای کار خونه میخوای به هیچ وجه به درد نمیخوره چون هم دردسرش زیاده هم خرجشش بااتره اگه میخوای توزیع هم دانلود کنی با یه wireless ۳۹ هزار تومانی هم میتونی تا هرچند گیگ که خواستی با سرعت ۱۲۸ کیلو بایت recive و ۳۲ کیلو sendدانلود کنی
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-08-02, 07:41 PM,
ارسال : #5

نه آلن جان منظور ایشون دانلود آفلاین. بخاطر همین هم بپون اکانت میتونه کار کنه.(روزانه فایلهایی رو میزارن که اگه شما برنامه کلاینت رو داشته باشی میکیره. از سرویس OpenSky هم استفاده نمیکنه(البته خودش هم داره). فقط فرکانس رو میدی بعد خودش دریافت میکنه)
توی لینوکس فکر نکنم همچین برنامه ای پیدا بشه ولی میتونی برای ProgDVB توی ویندوز Plug-ins اش رو پیدا کنی.
در مورد سرعت هم شک دارم اونجوری زیاد باشه!!!
2005-08-03, 04:31 AM,
ارسال : #6

what is your DVB card :?:
2005-08-04, 07:14 AM,
ارسال : #7

درسته دانلود آفلاین هم سرعتش بالاهست (۲ مگا بیت ) هم بدون اکونت هست
ولی یه مشکل داره اونم اینه که شما هیچ اختیاری در فایلی که دانلود میکنی نداری
شما میخوای توزیع لینوکس دانلود کنی ولی این فکر رو نکردی که شاید توزیع لینوکس توی دانلود آفلاین وجود نداشته باشه و شما اختیاری نداری که چیزی دانلود کنی
-------------------------------------------------------------------------------------------
جناب shetakhteh شما فرمودید:
نقل قول :اگه میخوای توزیع هم دانلود کنی با یه wireless ۳۹ هزار تومانی هم میتونی تا هرچند گیگ که خواستی با سرعت ۱۲۸ کیلو بایت recive و ۳۲ کیلو sendدانلود کنی

میشه توضیح بیشتری بدید؟
من شنیدم همه نمیتونند بگیرند
و مخابرات امکانات و تجهیزاتشو برای همه مناطق (حداقل تهران) نگذاشته
لطف کنید کامل توضیح بدید
مرسی

[عکس : T.png][عکس : N.png][عکس : T.png]
2005-08-11, 07:10 AM,
ارسال : #8

او در این مورد تجهیزات نمیخواد که مثل adsl که الان داتک داره به شهرک غرب میده هست البته اگه توی شهرک غرب هستید حتما adsl داتک رو بگیرید چون اینجور که من شنیدم روی تسته و انگارم مجانی میده سرعتش هم انگار خیلی بالاست خلاصه برسیم به wirelss داتک .
تجهیزات ببین شما ۳۰۰ هزار تومان چک یا صفته تضمینی برای گرفتن مودمت به داتک میدی ۱۰۰ هزار تومان پول ثبت نامشه و ماهی ارزون ترین سرویسش ۳۹۰۰۰ تومانه مودمتم که گرفتی حدودا ۲ـ۳ هفته منتظر باید بمونی تا بهت بدنش همیشه هم سعی کن بین یکم تا ۱۵ هر ماه ثبت نام کنی تا بهت برای ماه بعد بدن خلاصه وقتی گرفتی وصل میکنی به کارت شبکه کامپیوترت امکاناتم نمیخواد البته منطقتونم باید تحط پوشش باشه که تاچند وقت دیگه برج میلاد دیگه به همه جای تهران امواج میفرسته بعد که گرفتی چون wireless هست میتونی هر چه قدر که تونستی دانلود کنی سرعت ۱۲۸ هم سرعت کمی نیست من یه سیدی لینوکس رو ۵ـ۶ ساعته گرفتم بیشترم بزار شبها دانلود کن حالا نمیدونم دیگه فهمیدید یا خیر اگه بازم سوالی بود بپرسید اگه بلد بودم در مورد این سرویس حتما بهتون میگم البته اینم بگم اولین ماهش از لحاظ مالی سنگینه ولی از ماه بعدش فقط پول سرویستون رو پرداخت میکنید خوبه دیگشم نصبت به دی اس ال اینه که ماهی ۴۵۰۰ تومان به مخابرات ابومان نمیدید بعد اندازه هم نداره هر چقدر دوست داشتد استفاده میکنید.
2005-08-11, 08:15 AM,
ارسال : #9

[quote=البته منطقتونم باید تحط پوشش باشه][/quote]

[عکس : T.png][عکس : N.png][عکس : T.png]
2005-08-11, 08:23 AM,
ارسال : #10

مگه منطقه شما کجاست ؟